Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

The Simpsons


Q10

Ajánlott hozzászólások

Q10
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Ide ömlesszétek hozzászólásaitokat a Simpson Családról!

 

______Q10

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Witchblade
Kelt:
Kelt:

Dó.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:

:para:

Bart és Homer a legjobbak , ez tény , de vannak még jó arcok , mint Moe .

 

______Q10

Link a témához
Megosztás más oldalakon

fefceman
Kelt:
Kelt:

SIMPSONS RULEZ!!!!

mikor lesz már megint valamelyik magyar csatornán!?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:

Lehetséges , de sajnos nem biztos , hogy a Cool Tv- fog menni , de azt sem nagyon értem , hogy miért fejezték be a Viasat 3-on ?Az biztos , hogy nem az utolsó rész volt! :para:

 

______Q10

Link a témához
Megosztás más oldalakon

fefceman
Kelt:
Kelt:

Ja.a Cool az jó lenne.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:

A Simpson Család-ban is vannak nagyon jó , és kevésbé jó részek!Nagyon jó például a Nem bántja a szemét? amiben Homer a szemétszállítok főnöke lesz , és abban a részben még a U2-is benne van , szóval sztárokban itt sincs hiány , az viszont tény , hogy a South Park-ban több sztár van!

 

______Q10 :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

fefceman
Kelt:
Kelt:

szerintem nem az a lényeg hogy mennyi sztár vann benne.de ha neked lényeg akkor nézd az oscar dij átadást vagy a megasztárt. :dilis: (bocs ne szivd mellre :D )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hamlet
Kelt:
Kelt:

A Simpson család iszonyat jó!!! Nálam sokkal előkelőbb helyen szerepel, mint a South Park - Homér ide vagy oda, de Simpsonéknak sokkal "felnőttesebb" a humora (és itt nem csak Száddám a gonosz, hanem bizony ráhúzzák a lepedőt a republikánusokra is rendesen! :sor: EZ már "politikaibb" korrektség! :dilis: )

 

(Nekem az az egyik kedvenc részem, amikor Homér lesz az új Sherif. :P Tiszta Maffiózók paródia az egész. Sopranoék ki is akarják nyírni Simpsonékat, de a kis Maggie az éjszaka közepén sorra lepuffant mindenkit egy vadászpuskával. Aztán visszafekszik édesdeden aludni :sor: )

 

A Viasat3 igazán visszatehetné d.u.6 órára, mint régen, az ismétléseket pedig este 11-re.

Persze a Cool ellen sincs semmi kifogásom, az a csatorna amúgyis az egyik aktuális kedvencem (Maffiózók, Alias, Elveszett világ és a Gerilla Grill :sor: :punny: :sor: miatt!)

 

 

Hamlet

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:
A Simpson család iszonyat jó!!! Nálam sokkal előkelőbb helyen szerepel, mint a South Park - Homér ide vagy oda, de Simpsonéknak sokkal "felnőttesebb" a humora (és itt nem csak Száddám a gonosz, hanem bizony ráhúzzák a lepedőt a republikánusokra is rendesen!  :aaaaa: EZ már "politikaibb" korrektség!  :sor:  )

 

(Nekem az az egyik kedvenc részem, amikor Homér lesz az új Sherif.  :aaaaa:  Tiszta Maffiózók paródia az egész. Sopranoék ki is akarják nyírni Simpsonékat, de a kis Maggie az éjszaka közepén sorra lepuffant mindenkit egy vadászpuskával. Aztán visszafekszik édesdeden aludni  :P  )

 

A Viasat3 igazán visszatehetné d.u.6 órára, mint régen, az ismétléseket pedig este 11-re.

Persze a Cool ellen sincs semmi kifogásom, az a csatorna amúgyis az egyik aktuális kedvencem (Maffiózók, Alias, Elveszett világ és a Gerilla Grill   :sor:  :titok:  :sor:  miatt!)

 

 

Hamlet

Az a rész nagyon király......... :punny:

És mi a helyzet a Luke , az Erő velem van! című résszel , amiben Sci-fi találkozó van Springfeld-ben , és ott találkozik Homer Mark Hemill-el(Luke) , és utánna a polgármester megkéri Homert , hogy legyen a testőre!(A végén hallhatjuk , a Több mint Testör betétdalát :sor: )

 

______Q10 :dilis:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

kukurbuki
Kelt:
Kelt:

A legjobb:

Öreg indián: Régen a völgyben éltünk, de egy nap a folyót tóvá duzzasztotta esküdt ellenségünk... a HÓD!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Thalion
Kelt:
Kelt:

Hi!

 

Szvsz a legjobb amikor Lisa és Bart eltévednek az osztélykiránduláson az erdőben és jönnek a parasztok:

- Imádkozz kölyök!<ráfogja a puskát>

- Istenem, kérlek öld meg ezeket a hegyi bunkókat!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:
Hi!

 

Szvsz a legjobb amikor Lisa és Bart eltévednek az osztélykiránduláson az erdőben és jönnek a parasztok:

- Imádkozz kölyök!<ráfogja a puskát>

- Istenem, kérlek öld meg ezeket a hegyi bunkókat!

Az egy nagyon jó rész!! :D Asziszem abban volt az , amikor Lisat egy osztállyal előrébb helyezik , és Bart osztálytársa lesz!

 

Úgy emlészem azt mondta:Istenem , könyörgöm öld meg ezeket a hegyi tahókat! , bár nem biztos!

 

______Q10 :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Kannahal
Kelt:
Kelt:

A Simpson család a kedvenc rajzfilmsorozatom. A humora százszor jobb, mint bármelyik másiknak. (South Park, Spongya Bob)

 

Mit szóltatok ahhoz a részhez mikor Lisa bevitte a kutyát a suliba és elkóborolt a szellőzőben. A skót pedellus meg utánament. Bezsírozta magát és ki van gyúrva iszonyatosan. :) :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Don_Piezo
Kelt:
Kelt:

Jessz. A Sipsons a legjobb, maraha jó a humora én ugyan arra a részre nem emlékszem, de a skót pedellusnak sok jó poén fűződik a nevéhez. pl: Te as menyasszonyom voltál. Erre a csaj: igen de aztán visszanyertem a látásom :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

kukurbuki
Kelt:
Kelt:
Mit szóltatok ahhoz a részhez mikor Lisa bevitte a kutyát a suliba és elkóborolt a szellőzőben. A skót pedellus meg utánament. Bezsírozta magát és ki van gyúrva iszonyatosan.

:) Én emléxem rá. De mintha többször is levette volna az ingjét a sorozatban.

 

Meg amikor Ottónak választania kellett a metál, és a menyasszonya között. :aboci:

Végül elhúzott a feldíszített iskolabusszal, és vitte magával az esküvőre hozott rockbandát is... :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt:

És az megvan amikor Homért megvádolják liliomtiprással? Közben csak egy gumicukor volt a lány fenekére ragadva és azt akarta leszedni és megenni.

Nyilatkozott a tv-nek, hogy tisztázza magát és egy kissé megvágták az interjút... :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

fefceman
Kelt:
Kelt:

ja és egy videófelvételel lett tisztázva,igy a videós rém lett a következö áldozata a médiának.baró!!!!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:
A Simpson család a kedvenc rajzfilmsorozatom. A humora százszor jobb, mint bármelyik másiknak. (South Park, Spongya Bob)

 

Mit szóltatok ahhoz a részhez mikor Lisa bevitte a kutyát a suliba és elkóborolt a szellőzőben. A skót pedellus meg utánament. Bezsírozta magát és ki van gyúrva iszonyatosan. :(  :lol:

Bocsi , de pontosítanék! :buli:

Abban a részben Bart viszi be a kutyák a suliba , és előadást tart róla!Az tényleg nagyon jó rész a címe:Páros lábbal az igazgatót :lol: :D :D

 

______Q10 :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:

Biztosra tudom , az előbb néztem meg , meg van videón! :D

 

______Q10 :D :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

fefceman
Kelt:
Kelt:

ÁPRILIS 3.

 

VIASAT 3

 

12.00

 

A SIMPSON CSALÁD.

 

:D :lol: ;) ;) :D :D :( :buli: :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Don_Piezo
Kelt:
Kelt:

Ez......... ez......... most komoly :( ? Örömkönnyek hullnak a klaviatúrára, hogy végre ISMÉT LESZ SIMPSON CSALÁD YEEEEEESSSS :D :D :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Q10
Kelt:
Kelt:
ÁPRILIS 3.

 

VIASAT 3

 

12.00

 

A SIMPSON CSALÁD.

 

:aboci:  :)  :D  :P  :)  :felvon:  :(  :P  ;)

Ez komoly?Azta , de tök jó , nem hittem volna , hogy ujra lesz Simpsons a Viasat3-on! Most százak nevében

:D :) :sir: :sir: -ok örömömben!

 

______Q10 :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Witchblade
Kelt:
Kelt:
A humora százszor jobb, mint bármelyik másiknak. (South Park, Spongya Bob)

Üdv!

 

Azért ezzel nem értek egyet. Inkább más, de nem jobb. Mindegyiknek megvan a maga stílusa, versenyeztetni őket szvsz dőreség.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ecoli
Kelt:
Kelt:

Jééé,most veszem észre,hogy van Simpsons topic is.....régi nagy kedvencem ez is....Még anno valamelyik német csatornán jött be,és akkor nagyon sokat néztem.Lesz a Viasat-on?Helyes,nagyon helyes.

Amúgy szerintem Moe az isten....

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...