Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Vampire: Bloodlines


Edorn

Ajánlott hozzászólások

Edorn
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma (szerkesztett)

Nem tudja véletlenül valaki hogy honnan lehet letölteni a Huntert??? :lol:

 

Edorn

szerkesztette : Selion
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
Vendég Sarevok
Kelt:
Kelt:

Helló Mindenki!!!

 

El tudnátok nekem magyarázni hogy is van ez a játék a treforton?Más magyar szerver nincs?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Messor
Kelt:
Kelt:

Edorn:

Szvsz még meg sem jelent, bár nemkizárt hogy tévedek.

 

Sarevok:

Ez nem az a topics, ezt a vampire topics alatt kérdezgesd, ott talán tudnak rá válaszolni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
Ferko
Kelt:
Kelt:

Szevsztok nincs vkinek crackje a progihoz? serial nem jo azt nem ker tolem...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
Vendég MDSmgD
Kelt:
Kelt:

hallottátok? Vampire the masquerade - Bloodlines ;)

2004 tavaszára várhatóan

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Sarevok
Kelt:
Kelt:

Hallottuk!!! ;)

Én már videót is láttam róla és nagyon király lesz a grafika.A videó alapján úgy tűnik,hogy a lőfegyverekkel Fps módban lehet majd nyomulni...majd kiderül,hogy ez hogy is lesz.

Csak az a kár,hogy 2004-ig kell várni vele :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

A grafika azért nem minden. A masquarade is szép sőt, nagyon szép volt a maga idejében, de a játék szerintem akkor is gyenge volt. egyszerűen mire bécsbe értem már halálra untam magam. Szerintem unalmas volt, és sajnos nyomokban sem volt meg benne a Vampire hangulata.

 

Remélem a Bloodlines ennél jobb lesz.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Messor
Kelt:
Kelt:

GrofDilisnya:

Na ja, kb. egyetértek. És amellett hogy csak igen kevés résznek van benne "hangulata", még előjönnek a tipikus hülyeségek, az egyre nehezülő játék(ez még nemlenne baj), az már enyhén nevetséges hogy a matuzsálem kategoriájú Brujah-kámat legyilkolják holmi halandó férgek meg neonate nosfik! ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

Igen, erről beszélek. Sajnos az elnevezéseken kívül nem sok köze van a Vampire-hoz. Én végigjátszottam illetve végigszenvedtem, mert szeretem a Vampire-t, de a játék súlyos, nagyon súlyos csalódás volt nekem. És sajnos nem pozitív csalódás.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég MDSmgD
Kelt:
Kelt:

A VtM Redemption-ben a legjobb a zene.

 

Egy játéknál se hallottam még olyan jó zenéket.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

Igen, tényleg jó a zene és a szereplők hangjai is jók. De ez elég kevés ahoz, hogy jó játék legyen.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Messor
Kelt:
Kelt:

MDSmgD:

Hallgasd meg a Hellsing, a MOHAA vagy a Metal Gear zenéit!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

strato
Kelt:
Kelt:

Látom, megy a porbaalázás, meg a "nem is olyan, mint a Vampire" szöveg. :ugri:

Azt azért vegyétek figyelembe, hogy játszható játékot kellett eladniuk, ami nem túl bonyolult rendszerű. Szerintem egészen jó játék volt, bár igaz, egyszer elég volt végigjátszani.

De most nem is erről akartam írni, hanem arról, hogy lesz egy esély, hogy "helyrerakják eddigi melléfogásaikat", ugyanis készül a második rész, méghozzá Half-Life 2 enginnel, ha ez mond valakinek valamit...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

Nekem nem az a bajom vele elsődlegesen, hogy semmi Vampire hangulata nincsen, hanem az, hogy baromira unalmas játék. Nem sok játékot untam ennyire, mint ezt.

 

Strato, nem is az engine-vel volt baj, mert a maga idejében gyönyörű volt. a játékmenetet kell átdolgozniuk totál, hogy ne ilyen unalmas legyen. Mint te is mondtad, elég egyszer is végigjátszani. Ez a baj.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Khalid
Kelt:
Kelt:

Na hogy a szegény játék alázásának véget vessek, most szinte csak jót mondok róla. Szerintem a grafikáka még most is szépnek mondható, bár nekem állandóan szemet szúrt a főhős keze, ha értitek mire gondolok :) A történet nagyon jó, főleg hogy vérszívók vagyunk :( A fejlődési részt csak dicsérni tudom, a harc nagyon jó (bár néha ro***tul nehéz) a diszplicínák közül a magestyt ajánlom ezerrel! A karmok tényleg nagyon királyak, főleg gyorsítással őserővel, és a többi ilyen cuccal. Már nagyon várom a második részt, ha olyan kiráy lesz mint az első, bisztos megveszem!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

A grafika tényleg jó. A történet szintén jó. A fejlődési rendszer unalmas. A harc szintén unalmas, ugyan az mint a Diablóban. Én pedig a Thaumaturgiát ajánlom.

 

Amúgy semmi vampire hangulata nincs. ez egy Vampire világába illesztett diablo szerű játék.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Messor
Kelt:
Kelt:

Még mindíg GrofDilisnya-val kell egyetértenem. A fejlődés alig látszik eleve(20-as képesség, 100-as képesség, tök mindegy), főleg ha azt vesszük hogy állítólag ha 10-el leosztunk egy tulajdonságot megkapjuk eredeti vampireben mennyi lenne. Namost szerintetek egy 9-es megjelenésű és manipulációjú vámpírkába hány halandó kötne bele? Itt meg annyi a nagy előny hogy kevesebbért vásárolhat, fántásztikus...

 

"A történet szintén jó."

Márha leszámítunk néhány igen érdekes megvillanást(pl. a harc teljes irrealitását). Egyébként szvsz az egyetlen aminek igen jó hangulata volt azok a beszolások néhol, pl. mikor a brujah/assamite punk elkezdeni leszólogatni az Istent aztán Chris visszaszól, vagy van még néhány hasonló hangulatos dolog....

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

Magam sem vettem észre, hogy sokat számítana, mire rakom a pontokat. Semmi érdemleges változást nem okoznak.

 

Na mindegy, nem akarom bántani jobban a játékot, úgyhogy csak annyit mondok, a második remélem végre játékmenetben is olyan jó lesz, mint grafikában.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

strato
Kelt:
Kelt:

Csak annyit akartam sejtetni a HL2 engine említésével, hogy ha valami, akkor az képes megalapozni a jó játékmenetet. Nézzetek utána a Half-Life 2-nek, ha még nemtettétek volna...

Persze még mindig van esély elrontani a gámát, de ha csak olyan lesz, mint az első rész (persze igazodva a megnövekedett mércékhez), mármint mindent beleértve, én végig fogom játszani. Nekem tetszett.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

Strato, egy engine önmagában nem alapozza meg a jó játékmenetet. A half-Life 2 engine azt alapozza meg, hogy ismét szép lesz a játék. De attól még megint elronthatják a hangulatot, meg megint megcsinálhatják unalmasra a játékmenetet. Mert ezek nem függenek az engine-től...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Messor
Kelt:
Kelt:

Strato:

Hiába jó az engine, attól még lehet benne csúnya grafikát rajzolni, ellehet baltázni a scripteket és lehet unalmas történetet kreálni alá...

 

Márpedig egy vampire játékban engem nem az izgat hogyha ez a cső most leszakadt és jön föl a sav akkor merre fussak... A H-L -ben ez kétségkívül jó, mert az egy kommandós játék, de nehogymár a Vamp is ilyen legyen.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

strato
Kelt:
Kelt:

Ti még mindig nem értitek, hogy miről beszélek...

Nézzetek már kicsit jobban utána!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

Strato szerintem te nem érted a lényeget. Az engine milyensége és a játékmenet két külön dolog. Lehet baromi állat egy engine, ha szar rendszert és szar játékot építenek rá. Szép lesz, meg csicsás, meg valós fizika meg stb lesz benne, de attól még maga a játékmenet lehet unalmas és szar.

 

Szóval az engine önmagában messze nem jelenti azt, hogy jó lesz a játék, maximum azt, hogy szép. De mint tudjuk attól, mert egy játék szép, még lehet szar. Úgyhogy Strato ne az engine-t nézd csak.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Messor
Kelt:
Kelt:

Strato:

Miért? Tanuló, önscriptelő MI van benne hogy elég hogy az engine nagyon vagány legyen? :( :) :)

 

Én annak idején nézegettem a Quake forrását, ennek ellenére még nyugodtan tudnék az engine-je alá egy full retek játékot írni(sőt, inkább csak azt... :) ).

 

Lehet hogy nagyon batár lehetőségek vannak benne, ez azonban semmit sem garantál.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

strato
Kelt:
Kelt:

Én egy szóval nem mondtam, hogy az engine önmagában elég. Szerinem csak ti akartátok ezt beleképzelni...

Én magam említettem még előttetek, hogy engine-től függetlenül el lehet szarni egy játékot.

Csak aziránti reményeimet fejtettem ki, hogy a HL2 engine rengeteg olyan dologgal rendelkezik, amit nagyon jól ki lehet használni a játékmenet építése során.

Lehet, hogy kicsit túl erősen fejeztem ki magam, de ti meg mégerősebben akartátok érteni. :(

 

Akárhogy is, én addig reménykedni szoktam, amíg ki nem jön a játék.

 

A Vampire szerintem egyébiránt nem vérVampire-ösöknek készült, mert azok lépten nyomon belekötnek, és azért nem játszanak vele 2-3 óránál tovább.

A játékmenet kicsit vontatott lett, mondhatni szinte konstans gyakás vann benne. Nekem nagyon tetszettek azok a részek, amikor éppen nem az volt, de azzal sem volt igazán gondom, amikor gyakni kellett.

Egészen egyszerűen ti más játékot akartatok volna látni ez alatt a név alatt, mint ami. Ez érthető, de ha el tudjátok fogadni egyfajta hack and slashnek vámpíros köntösbe bújtatva, akkor jól el lehet vele játszogatni. A Diablós hasonlat azért kisit erős volt szerintem...

Annyira nem lehetett rossz, hiszen végigjátszottátok, nem? Vontatott volt talán, de ha nem egyhuzamban akarod végigjátszani akkor egészen élvezhető. A hangulata jól meg volt csinálva szerinem, a helyszínek is szépek voltak és fellingesek.

 

Esély van rá, hogy más lesz a hent/quest egyensúly a második részben, hiszen a készítők olvasnak visszajelzéseket...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...