Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

SR verseny 2009!


Adam76

Ajánlott hozzászólások

Adam76
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Nem volt időm mindent átolvasni és így nem találtam semmit azzal kapcsolatban, hogy idén lesz-e verseny????

Remélem hogy lesz csak én nem találok rá utalást vagy még nem került szóba a dolog. Ha valaki tud érdemi infóval szolgálni akkor annak köszönöm előre is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Szia Adam!

 

Egyelőre nem került szóba. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincs tervben, de egyelőre képlékeny a dolog. Ha a szokásos csapat összeáll, akkor ősz közepe-vége felé lehet rá számítani. Addig azonban sok víz lefolyik még a Dunán. :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 hónappal később...
Adam76
Kelt:
Kelt:

Még mindig semmi mozgást nem látok a témát illetően!!!!

Tehát a kérdésem továbbra is a következő:

Lesz-e idén SR verseny?????????

Jó lenne tudni mikorra szervezzem az életemnek eme fontos napját!!!

Kérlek segítsetek!!!!!! :punny:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Lesz verseny, folyik a szervezés. Egyelőre nem akartuk még kikürtölni, de ilyen szívhezszóló kérésnek nehéz ellenállni. :punny:

Konkrétumokat később tudok majd mondani, max annyit most, hogy novemberre lehet számítani. Odébb van az még és rengeteg munka áll előttünk... korántsem vagyunk kész.

szerkesztette : SirThomas
Link a témához
Megosztás más oldalakon

HalfDemon
Kelt:
Kelt:

Végre egy jó hir. ^^

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Hála az égnek!!!!!!

Én meg már kezdtem azt hinni, hogy be fog rozsdásodni ebben a sötét és ködös Szabolcsban a "BICSKÁM". :)

Az a bizonyos hónap pedig egyáltalán nincs messze.

 

Sok sikert és kitartást az előkészítő munkálatokhoz!!!

Ha most is hozzátok az eddigi elképesztően jó formátokat akkor idén is egy élménnyel gazdagabban jöhetünk majd haza (na és persze az ELSŐ helyért járó trófeákkal!!! :) ).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
Fulgore
Kelt:
Kelt:

Há mi van má, he?

 

Inaktív a link:

 

http://srverseny2009.blog.extra.hu/

 

Még semmi sincsen? :cool:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Bebuktad. :ninja: Egyelőre még nincs elérhető weboldal, idén nem követem el azt a hibát, hogy hamarabb megtaláljátok, mint ahogy meghirdetem... A Mátrix keresés hasztalan, ez most vörös 8-as védelem alatt áll. És nem vagyok rest szurok jegeket bevetni. :cool:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Időpont van már fiatalok???

Szabolcsban nyílnak a bicskák ha nem kapok választ nagyon gyorsan. Vér fog folyni azt megigérhetem :felvon:

Na most komolyan. Adjatok valami időpontot mert baromi sok a munka és az egyik csapattag felesége is szülni készül. Akkor vagy kiveszem hamarabb a pulyát belőle, vagy szólunk neki, hogy tartson ki amíg le nem megy a verseny!!!

Köszi szépen!!!

Üdvözöl mindenkit a szabolcsi Busman.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fulgore
Kelt:
Kelt:

Ugyanmá' Szabolcsi Bicsakosok? Kik vagytok ti?, he?, hogy itten SirThomas-t zaklattyátok? Le lesztek darálva :D Ezé ne gyűjjetek fel... :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Stoneskinner
Kelt:
Kelt:

húha, feléledt a topic :felvon:

 

Kis szavazás: Milyen főellenfelet vársz a következő modulba? (nem a 2009-esbe, mert az már kész van, de majd csak 2010 áprilisban lesz letölthető, ez a 2010-es modulra vonatkozik)

 

1. Lesi

2. Abdul, the dead terrorist

3. Dunkelzahn reinkarnációja, ikertestvére (különben sem halt meg, de ez titok)

4. Tyron unokája (nagyapai jótanácsokkal....Várjunk csak, Tyron van egyáltalán gyereke???)

5. Mystic a kései késelő

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fulgore
Kelt:
Kelt:

Milyen főenemyt várunk 2010-re?

vagy 6. opció egy Szabolcsi Bicskást? :felvon: Erre voksolok :D -t nektek!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Rossz ómen dátumokkal idő előtt dobálózni. :felvon:

 

7 - felkiberezett vendígó... ez az én szavazatom.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Szerencséd van Fulgore, hogy a második hozzászólásoddal meglágyítottad a szívem azzal, hogy ilyen kemény ellenfélnek tartasz minket Szabolcsi bicskásokat. Már majdnem elindultam valami nagyobb szecskavágó kézi készüléket venni a praktikus-kerben. De adj hálát az isteneidnek, hogy végre megjött az eszed és dicshimnuszt zengsz rólunk!!! :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Kedves SirThomas nem kell nekem napra pontosan (bár gyanítom hogy már az is megvan) csak hogy mégis melyik hónap eleje, közepe avagy vége.

Kérlek :D könyörülj rajtam egy kis közelítéssel mert rögtön infrastruktúrát :felvon: kapok!!!!!!!!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

November 21 a tervezett dátum.

Már csak nekünk kell kész lennünk mindennel, hogy tényleg tartható is legyen.

Viszont nem szeretek feleslegesen izgalomban tartani embereket, szóval nyugtával dicsérjük a napot.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Kedves SirThomas nem is tudtam, hogy az APEH-nél dolgozol!!! "nyugtával dicsérjük a napot".

Mennyi új dolgot tud meg az ember 1-1 elejtett fél mondatból!!! :szomoru:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
Vincent
Kelt:
Kelt:

November 21? f***a, beírom. Meg az utána következő 3-4 szombatot is, biztos ami sicher alapon. Addigra már a kocsim is kész lesz talán, ismét, főnixmadárként :cool:. Az idén már nem követjük el azt a hibát, hogy nem viszünk varázshasználót, amin a tavalyi első hely bukott részünkről.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fulgore
Kelt:
Kelt:

Mindegy milyen varázshasználót hoztok, be lesztek darálva. :cool:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

coolwater
Kelt:
Kelt:

Hallkan megjegyzem, hogy azé' nem bánnám, ha csúszna egy-két hetet a verseny... Szóval Tom, ha esetleg a 100%-osan kész, nyomtatott modul :punny: még a nyomdában lenne a kiirt időpontra, akkor nyugodtan told el egy hetet. :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

mordan
Kelt:
Kelt:

Üdv!

Megtaláltam! Itt az "ultimate" 2009-es verseny céges várója.

Már most megkezdem a csapatkeresést :D !

Creo-nak és Sadirine-nek üzenem, idén is ráérek, és talán most jobbak leszünk. (Mindenkinél!)

M

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fulgore
Kelt:
Kelt:

Mordan optimista :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

HalfDemon
Kelt:
Kelt:

Innen a kispadrol kerdezem: Kaphatunk ezuttal kevesebb karmas, de "optimalisabb" karaktereket?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

mordan
Kelt:
Kelt:

...vagy többkarmás/ tápos/ brutál vérpistiket több felszereléssel, mint ami ráfér 3 tartalék karakterlapra?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Stoneskinner
Kelt:
Kelt:

HalfDemon:

 

Csak halkan kérdezem meg, hogy mit értesz optimálisabb karakterek alatt?

na nem mintha ez nagyban befolyásolná az idei karakterek megalkotását, de esetleg a jövőre nézve hasznos infó lehet a szervezőknek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...