Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Infinity


Grof

Ajánlott hozzászólások

Grof
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Hát, ez lenne az új őrület. Szeretettel várunk minden érdeklődőt és tapasztalt játékost.

 

Bevezetésként: http://geistwald.blog.hu/2009/11/11/fityfi..._ejtsd_infinity

 

...és mivel darwinista vagyok el is mentem melózni, az esti viszontlátásra :-))))

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Alkalomadtán a GD-n megtekintenék egy ilyen játékot. Mivel mangás/animés a design, ezért bejövős, de majd meglátjuk közelről.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

LordRaven
Kelt:
Kelt:

Magyar forgalmazó van, vagy csak külföldi beszerzés lehetséges?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Van vagy lesz, a Gólem. Az ár, beszerzési sebesség stb. még kérdéses, de reméljük a legjobbakat. :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kazador
Kelt:
Kelt:

eddig amiket olvastam, az ára nem vészes. kezdő pakk 8-9000 huf.

beszerezni meg a gólemen keresztül lehet.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

LordRaven
Kelt:
Kelt:

Köszi a válaszokat, akkor várom a 2 nap múlva esedékes honlap indulását. Ha nem vészes az ára és jók a szabályok lehet hogy beruházok.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kazador
Kelt:
Kelt:

A szabályokat már most le tudod tölteni magyarul.

A Gróf által megadott blogra belinkelték.

 

Nekem nagyon tetszenek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Egy :) PanAm starter set van a Maelstrom-ön, az stipistopi :) vagy harapok! :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:

Nos, magyar forgalmazó a Gólemművek, VII. ker. Rózsa u. 15. avagy bolt@golemmuvek.hu

Minden van, bőven, a novemberi újdonságok is hamarosan érkeznek.

Itt vannak a szabályok magyarul: http://m.blog.hu/ge/geistwald/file/infinity4.doc

 

A GDn is lesz bemutató, meg vasárnap, a GólemM ünnepélyes megnyitóján, meg kedden, klubnapon. A játék amúgy remek és a megfizethetőek közé tartozik; mivel erősen skirmish 10-12 figurából már tökéletesen játszható a nagyobb pontszám is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:

Mézesmadzag gyanánt hozzájutottam egy Tuareg babához... Azt hiszem amint lesz rá időm és anyagi keretem, belekezdek ebbe is. :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:
Mézesmadzag gyanánt hozzájutottam egy Tuareg babához... Azt hiszem amint lesz rá időm és anyagi keretem, belekezdek ebbe is. :P

 

Allah növessze hosszúra a fogaid, effendi! Üdv az Igazhitűeknél! Csak könyörgöm, ne rinyálj, ezt a frakciót ne a rinyálással azonosítsák már :-DDDD Mert volna miért, az szent.

 

Amúgy a Tua Hacker a legszebb figura a frakcióban (talán még a H. Fiday van versenyben).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

MAXXxxx
Kelt:
Kelt:
Itt vannak a szabályok magyarul...

 

A játék amúgy remek és a megfizethetőek közé tartozik; mivel erősen skirmish 10-12 figurából már tökéletesen játszható a nagyobb pontszám is.

 

lehetne majd PDF-kent (is) ?

 

hehe, ez a beeteto szoveg. Amennyi jol kinezo figura van a jatekhoz ugysem all meg az ember 10-12 figuranal. (ez egyebkent igaz minden jatekra, ahol a figurak nagyon jol megvannak csinalva)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Mézesmadzag gyanánt hozzájutottam egy Tuareg babához... Azt hiszem amint lesz rá időm és anyagi keretem, belekezdek ebbe is. :P

 

Allah növessze hosszúra a fogaid, effendi! Üdv az Igazhitűeknél! Csak könyörgöm, ne rinyálj, ezt a frakciót ne a rinyálással azonosítsák már :-DDDD Mert volna miért, az szent.

 

Amúgy a Tua Hacker a legszebb figura a frakcióban (talán még a H. Fiday van versenyben).

Milyen sereg miatt rinyáltam én a trollokon kívül? :) (btw eDoomshaper egy vadállat a Field Testben)

 

Jah, hackerem van, bár a másik sem rossz a sniperes AK-val :) Vasárnap mindenképpen jövök a bemutatóra, mikortól is kezdődik a buli?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:
Itt vannak a szabályok magyarul...

 

A játék amúgy remek és a megfizethetőek közé tartozik; mivel erősen skirmish 10-12 figurából már tökéletesen játszható a nagyobb pontszám is.

 

lehetne majd PDF-kent (is) ?

 

hehe, ez a beeteto szoveg. Amennyi jol kinezo figura van a jatekhoz ugysem all meg az ember 10-12 figuranal. (ez egyebkent igaz minden jatekra, ahol a figurak nagyon jol megvannak csinalva)

 

A végső változat .PDf lesz, színes, szagos, képekkel és ábrákkal, pont, mint az angol/spanyol/német/lengyel szabálykönyv. És ingyenes lesz.

A figuk gyönyörűek, én nem fékezek félúton és legyűjtöttem _minden_ Haqqislam figurát, kivéve a TAGet és a NASMAT remote -ot valamint az Engineert. Ez 60 pénzen belül volt.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bat21
Kelt:
Kelt:

Gróf úr, hogy Allah növessze hosszúra a szakálladat....sikeres volt a hipnózis.... Más szóval kedd alapdoboz kezdőmeccs valaki ? :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:
Gróf úr, hogy Allah növessze hosszúra a szakálladat....sikeres volt a hipnózis.... Más szóval kedd alapdoboz kezdőmeccs valaki ? :P

 

 

::::::::DATA TRANSFERRED::::::::::

ABD-ALLAH AI RESPONSE TO NOMAD SHIP BAKUNIN:

You are dead, filthy scum of space!!!

:::::::MESSAGE ENDED:::::::::::::

 

:-DDD Állok rendelkezésedre!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Gróf úr, hogy Allah növessze hosszúra a szakálladat....sikeres volt a hipnózis.... Más szóval kedd alapdoboz kezdőmeccs valaki ? :P

 

 

::::::::DATA TRANSFERRED::::::::::

ABD-ALLAH AI RESPONSE TO NOMAD SHIP BAKUNIN:

You are dead, filthy scum of space!!!

:::::::MESSAGE ENDED:::::::::::::

 

:-DDD Állok rendelkezésedre!

Az infidelt kihagytad. Szép kis igazhitű, mondhatom...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Meg az I'll kill you-t is, hehe.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:
Meg az I'll kill you-t is, hehe.

 

 

SILENCE!!!!....

 

:-DDD

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kazador
Kelt:
Kelt:

Zotyo

A PanAm-et én néztem ki :)

Sajna Ariadnával már nagyon sokan játszanak :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Így jártál, Sanya. :) A PanAm-en kívül érdekes az Ariadna és a Nomad is, pucér seggű hentai jánykákkal, catgirl-ökkel, de azért a PanAm az igazi manga. :)

Zotyo

A PanAm-et én néztem ki :)

Sajna Ariadnával már nagyon sokan játszanak :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:

A PanO egy állat, de ne vesszetek össze rajta; a frakciók száma korlátozott, a játékosok száma elvileg nem :-) Ha mindketten belecsaptok a PanOba akkor majd' annyi lesz belőle, mint Ariadnából és csak eggyel több, mint Haqqislamból.

 

Amúgy játszottunk egy nagyon érdekes meccset _négyen_: a Nomádok illegális árukat szállítottak PanO megbízásból (szerintem kábszer lehetett, ez a dekadens Nyugat már nem bír a hanyatlásával szembenézni), és épp át akarták adni a cuccost. Ezen a kis csempész-összejövetelen ütött rajta az Ariadna gyorsreagálású csapata, nem tudván, hogy az Igazhitűek már csapdát állítottak a bűnözőknek... Hamar felismerték érdekeik egyezőségét és közös erővel próbálták meg leverni a PanO-Nomád brigádot. Négy alapdoboz, oldalanként 12-12 figura; a köröket összevontuk (tehát AriHaqi kör, tetszőlegesen kevert sorrendben kontra PaNomád kör), az order poolokat viszont minden parancsnok csak a saját embereinek biztosította és külön megfutamodás és Loss Of Lt. szabály volt érvényben. A mérkőzés sztárja Fahad volt, a Hunzakut felderítő, aki egyik kezével aknákat rakott, gátolva a bűnözők előrenyomulását (az egyik aknája meg is ölt egy Fusiliert) a másik kezével gránátvetőzött (1. PaNomád kör, ARO, kritikus a középen ácsorgó Fusilier -re, a robbanásban voltak még ketten, rossz páncélmentőkkel; három halott).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kazador
Kelt:
Kelt:

Na bumm

úgy is kevés frakció van, lesznek még sokan PanAm-al :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...