Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Malifaux szabályok


schimiczkay

Ajánlott hozzászólások

schimiczkay
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Aki egy olcsó, ám szórakoztató és pörgős skirmish játékra vágyna, de nem igazán nyűgözi le a manga/sci-fi vonal (alias Infinity), annak itt egy másik alternatíva. A már régóta működő Wyrd Miniatures rájött, hogy gyönyörűés elborult figuráival kicsit nagyobb bevételre tenne szert, így idén augusztusban kiadtak hozzájuk egy szintén kellően elborult és egyedi játékrendszert is. Ennél a résznél kéne ismertetnem a játékot, de szerencsére már megelőztek ezzel, így csak linekelek: http://geistwald.blog.hu/2009/11/28/varrj_gombot_a_szemedre

 

Ma Games Dayen játszottunk egy rövid meccset, és tényleg nagyon jó a játék. Leginkább a Warmachine-hez tudnám hasonlítani, csak még kisebb a szerencsefaktor, és sokkal pörgősebb a váltott aktivációk miatt. Meg persze egy Warmachine sereg árából itt teljes frakciókat lehet megvenni :)

 

A játék a webshopokon kívül a Gólem Művekben is kapható, ott már páran tolják is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

HarkonneN1
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

A játék tényleg pofás(a szabályok átolvasása után). Én sajnos már sok játékba belekezdtem, így ez már nem menne, de a rendszer tényleg dícséretet érdemel, sok egyedi ötlet van benne.

Mivel még megnézni sem volt alkalmam a játékot élőben, ezért nem nagyon tudok érdemi hozzászólást intézni a témához, de azért van itt valami, amit mindenképp szeretnék közzé tenni.

 

A játék profilját, és a figurákat elnézegetve nekem azonnal az Evil Dead filmek szörnyei ugrottak be, csak sajnos nincsenek olyan wyrd figurák, amik konkrétan a filmet idéznék, pedig nagyon passzolna a játék hangulatához(bezzeg a warmachine-ba be tudták tenni a feelinget Magnus képében :) ). Mindenesetre, én azért megcsináltam Ash profilját, mint Guild mestert, és ezt amolyan mosolyforrásként szeretném megosztani veletek. (Mivel a szabályok még nincsenek magyarul kiadva, angolul írtam le őket, nagyjából igyekeztem az eddigi mesterekhez hasonlót írni.)

 

Név: Ash J. Williams

WK/CG: 5/8

HT: 2

WP: 5

CA: 5

DF: 6

WD:12

Soulstone Cache:2

 

Weapons:

Chainsaw Arm:

RG: 2

CB: 7

DG: 3/4/6

 

Boomstick

RG: 10

CB:4

DG:2/4/5(blast)

 

Abilities:

 

Hard to Kill

 

Fear not Death:

This model receives +2Wp in Duels with the Undead, when it's the defender.

 

Come get some:

If an enemy model declares a melee attack against a friendly model, and Ash is in the

melee range of that model too, then change the target of the attacker from the

original model to Ash.

 

You misspelled the words:

Put a mindless zombie in play at every failed spellcasting made by Ash. Place the

zombie within the 3" vicinity of Ash. After that, the zombie activates, and attacks the

nearest model. The zombie disappears in the end of this turn, and doesn't generate

any token.

 

Actions:

(1)Give Me Some Sugar Baby: Target living enemy female model must make a wp roll against CC13,

if she fails, she can't target Ash by any reason for one round.

 

(0)This is my boomstick!: Rg 6. Place every enemy model in range 3" away from Ash.

 

Triggers:

Cb(ram) Critical Strike: Boomstick.

 

Cb(tome) Double Barrel: Make an additional attack with the boomstick to the same target.

This event can be triggered only once per round.

 

Cb(ram, masks) Groovy: If you succesfully hit someone with the chainsaw arm, make another attack

with it to the same target. If this effect is triggered twice in a row, you can't make more attacks with the Chainsaw arm until the next turn.

 

Df(crows) Oh, you little bastards: After this model is hit by an enemy model with a height value of 1, make a chainsaw arm attack against it.

 

Spells:

(0)Swallow this:

(CC: 10/RST:-/RG:5) Target undead or nephilim model suffers 3 dg.

 

(1)Now, who's with me?!:

(CC:12(ram)/RST:-/RG:8) Friendly models in range receives a + to their first melee attack flip.

 

(1)Hail to the King Baby!:

(CC:14(ram, masks)/RST:-/RG:18) Place one friendly model to b2b with Ash per (ram) in the casting total.

 

(All)Clatu, Verata, Nkhmm...:

(CC: 17(tome, crows)/RST: -/RG: C) Summon 3 mindless zombies, and place them within the 3" vicinity of Ash. You

can't cast this spell again, while these zombies are in play.

szerkesztette : HarkonneN1
Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:

Valaki egy kicsit fan :)

 

Amúgy ez nekem is már a 4. játékom, de ez tényleg jól játszható alapdobozzal plusz egy pár blisterrel (a legtöbb doboz 20-25 SS között van, egy 3 fős minion blisterben általában 9-12 pontnyi figura van, a karakterek meg a ritka minionok 8-10 pontot érnek, és ha neadjisten maradna SS, azt megkapja a mastered), szóval ha kipróbálod, és bejön, szerintem nem túl drága összehozni egy jól működő csapatot.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Nehéz frakciót választani, annyi beteg, nagyszerű figura van... :rohog: Mégis kinéztem hármat:

 

The Resurrectionists The Redchapel Gang - a halott k***ák (bocs, de azok, nem lehet szépíteni :rohog: )

The Neverborn Legion of Sorrows - a halott gyerekek (ez is elég morbid, de hát csak játék, tudjátok... :sor: )

The Outcasts Gremlin - vicces goblinkák

 

Mit tud ez a három csapat?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Nehéz frakciót választani, annyi beteg, nagyszerű figura van... :rohog: Mégis kinéztem hármat:

 

The Resurrectionists The Redchapel Gang - a halott k***ák (bocs, de azok, nem lehet szépíteni :rohog: )

The Neverborn Legion of Sorrows - a halott gyerekek (ez is elég morbid, de hát csak játék, tudjátok... :sor: )

The Outcasts Gremlin - vicces goblinkák

 

Mit tud ez a három csapat?

Redchapel Gang - Nagyon (nagyonnagyon) szívós mester durva sebzéssel, az ellenfél mozgását irányító (jaj, csak nem becsaltalak a punk zombik és Seamus rohamtávjába?), szintén szívós, ám nem túl nagyot sebző rosszlányokkal és egy kis halottidézéssel kombinálva. Elvileg a 3 Res doboz közül ez a legkezdőbarátabb, csak ajánlani tudom. Ha nem jutok nagyon jó áron Guildhez, tuti velük kezdtem volna.

 

Legion of Sorrows - Itt élnek a gyerekek, akik igazából rémálmokat testesítenek meg. Trükközős, Willpowerteszt-dobatós, öngyilkosságra buzdító banda, akiket nehéz leszedni, amíg a szellemek a pályán vannak. Elég egyedi játékstílust követel, nem tudom, neked mennyire jön be... Csonti velük tolja, szerinte tiszta Circle.

 

Gremlins: Fun. Nem biztos, hogy a te sereged a legerősebb, de az igen, hogy a mesterednek van fingós varázslata, a disznóid áttaposank mindenen és mindenkin, a gremlinek pedig sok esetben egymást lövik agyon. De legalább pótolhatóak. Elég limitált a figuraválaszték (csak Gremlinek, disznók és moszkítók), viszont kezdéshez a doboz mellé érdemes lehet még beszerezni egy-két blisternyi gremlint.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Köszi. A Malifaux kártyák csak színükben különbözők (van kb. 5-6), avagy a rajtuk lévő artwork is frakcióhoz van igazítva? Tudod, mint WM-ben a tokenek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Shyel
Kelt:
Kelt:

Hali!

Ha már a frakciók elemzésénél tartunk, tudsz pár mondatot mondani az Outcast Mercenaries boxról is?

Előre is köszi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Köszi. A Malifaux kártyák csak színükben különbözők (van kb. 5-6), avagy a rajtuk lévő artwork is frakcióhoz van igazítva? Tudod, mint WM-ben a tokenek.

Csak a színük különbözik, az artwork a lapok színei alapján van frakciókhoz igazítva (Kos - Guild, Holló - Resurrectionists, Könyv - Arcanists, Maszk - Neverborn, az Outcasts meg úgy frakció, mint a WM-ben a zsoldosok :rohog: )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Hali!

Ha már a frakciók elemzésénél tartunk, tudsz pár mondatot mondani az Outcast Mercenaries boxról is?

Előre is köszi

Alapból nem egy, hanem két mester van benne (a két Victoria), és mindketten nagyon jó közelharcosok (ebben egyébként a dobozból Taelor és Bishop sem utolsó), és elég sokat tudnak trükközni, amíg mindketten a pályán vannak. Hátránya a doboznak, hogy 24 SS-nyi figura van benne, Vickyék pedig 0 SS-al kezdenek, ez pedig egy 25 pontos játéknál nem annyira nyerő... Ezen kívük Victoriáknak külön-külön 7 hp-juk van, ami elég kevés, de két SS-ből és egy Roninból (januárban lesz figurájuk) tudnak egy újat csinálni. Szerintem ha velük kezdesz, érdemes beszerezni egy Convict Gunslingert és Hansot is, hogy szükség esetén legyen egy "kis" tűzerőd is, illetve ha kijönnek, venni pár Ronint, mivel viszonylag olcsóak (5 SS), jó képességeik vannak, és ha nagyon kell a Soulstone (pl. mert meghalt Victoria), seppukut követhetnek el 2 SS-ért... :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

elendro
Kelt:
Kelt:

Basszus, összes resurectionist tetszik... :rohog: és még csak nem is drága egy doboz. Bakker. Elvesztem :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Basszus, összes resurectionist tetszik... :rohog: és még csak nem is drága egy doboz. Bakker. Elvesztem :rohog:

Üdv a klubban. :sor:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Parasikoly
Kelt:
Kelt:

Engem is érdekelne pár frakció. Név szerint a Lilith's Brood, Cult of Decembre, The Death Marshals és a The Witch Hunters.

Az alapkönyv megvétele nélkül hol tudok megismerkedni a szabályokkal? Demo vagyvalami hasonló esetleg, mielőtt bevásárlok és befürdök vele.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Gondoltam, hogy esetleg te is belekezdesz, de nem voltam benne biztos, hogy a goblinkák vagy a rohadt, halott k.rvák oldalán. :rohog: Mindkettő illik hozzád. :sor: Nekem is ez a kettő testzik igazán, no persze a halott gyermekek is nagyon betegül néznek ki. :sor:

Basszus, összes resurectionist tetszik... :rohog: és még csak nem is drága egy doboz. Bakker. Elvesztem :sor:

Bence, hogyan van ez a mercenary-dolog? Mondjuk frakciónak jön a k.rvás alapszett, kiegészítő figrának pedig pár goblinka? Van itt is olyan megkötés a zsoldosok használatát illetően, mint WM-ben?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Engem is érdekelne pár frakció. Név szerint a Lilith's Brood, Cult of Decembre, The Death Marshals és a The Witch Hunters.

Az alapkönyv megvétele nélkül hol tudok megismerkedni a szabályokkal? Demo vagyvalami hasonló esetleg, mielőtt bevásárlok és befürdök vele.

Lilith's Brood: viszonylag egyszerűen elsajátítható, közelharcos csapat, a cél: minél többet ölni, hogy nőjenek a Nephilimek. Gyorsak, nagyot ütnek, és ha nem szeded le őket elég hamar, gyorsan sokkal erősebbek lesznek....

 

Cult of December: varázslós bagázs, Rasputina mindenféle jéggólemen át képes varázsolni, varázslatai leginkább sebeznek/mozgást korlátoznak. Az akoliták és a wendigó (totem) meg kannibálkodnak is.

 

Death Marshals: Élőholtak ellen specializálódott crew. A Death Marshalok jól lőnek (Guildben mondjuk ez alap), szívósak, és ha neadjisten fűbe harapnának, még egy utolsó tárat beleeresztenek az ellenfélbe. Ezen kívül képesek eltűnteni áldozatauk corpse/scrap countereit (ezekből idéznek a Resurrectionistek, Ramos és Leveticus) és be is zárhatják az ellenfelet a koporsóikba. A Judge szintén az élőholtak szivatja orrba-szájba, de ő inkább közelről szereti elintézni őket, Lady Justiceről ("az igazság vak, de nagy mellei vannak") meg annyit, hogy állítólag Lilith mellett ő a legdurvább közelharcos mester... Nekem esélyesen ők lesznek a következő vétel a Guild seregemhez.

 

Witch Hunters: Velük már játszottam egy meccset, szóval kicsit jobban ismerem őket. Kezdjük az imádnivaló kis Witchling Stalkerekkel... Ők is lőnek, bár nem annyira jól, mint a Death Marshalok, cserébe erősebbek közelharcban. A nehéz terepet teljesen figyelmen kívül hagyják, és az erdőkbe is jobban belátnak, mint a többi egység, szóval baromi jól manővereznek (pláne mert a szabálykönyv is javasolja, hogy sok-sok tereptárgy legyen a pályán), varázslatok ellen pedig nagyon védettek, ráadásul ha sikeresen ellenállnak egy varázslatnak, esélyes, hogy azt visszatükrözik a használójára. Szegénykék nem annyira bírják a gyűrődést, mint a Death Marshalok... Viszont halálukkor felrobbannak :rohog:

Samael Hopkins egy elmebaj, ha egy figurád az aktivációja kezdetén 10"-en belül van hozzá, és van rá LoS-a, imádkozz... Varázsol egy Flaming Bullets-et (+2 Dmg), majd áll egy helyben és rálő 3-at brutális erővel. Elég kevés dolog éli ezt túl... Sonnia meg a Guild mesterek közül állítólag a leggyengébb, ami sokat elárul a Guildről... Nekem eddig elég kiegyensúlyozottnak tűnik, jól lő, elfogadhatóan közelharcol, a mágiahasználók ellen különösen gonosz képességei vannak (ellenáll a varázslatoknak, a nagyon jó varázslókat LoS nélkül támadhatja, stb), és a varázslatai sem rosszak. Sablonos tűzlabda, tűzfal, kis auto-sebzés, amibe ha belehal, Witchling Stalkerré alakítja az áldozatot, és kamikaze-beállítottságúaknak "ha mellettem maradsz, sebződsz, ha elmész, rádvágok, maradsz, és sebződsz, ha megölsz, még nagyobbat sebződsz" spell.

 

Guildesekről kicsit többet tudok írni, mivel elsősorban őket néztem át... De ha valakinek kell szabálykönyv, írjon rám, és segítek neki :rohog:

 

Bence, hogyan van ez a mercenary-dolog? Mondjuk frakciónak jön a k.rvás alapszett, kiegészítő figrának pedig pár goblinka? Van itt is olyan megkötés a zsoldosok használatát illetően, mint WM-ben?

Nem teljesen... Az Outcasts nem kizárólag zsoldosokból áll, Gremlinekhez pl. kisebb játékban csak gremlineket, disznókat és moszkítókat hozhatsz, nagyobb pontszámnál pedig hozhatod So'mer Teeth Jonest Neverborn seregbe, ha a banya a másik mester... Ő pedig alapból hozhatja a Gremlineket egy képessége miatt, csak drágábban. Ehhez hasonlóan Leveticus is egyelőre csak olyan Crewban lehet, amiben CSAK Soulles (Rusty Alice pl.), Undead és Construct figurák vannak, de ő is hozhat ilyen egységeket a csapatába normál áron. Ez alapján egyelőre második mesterként csak Ramoshoz jöhet. Viszont vannak igazi zsoldosok is (Victorias, Rusty Alice, Hamelin, Hans, Misaki, Taelor, Bishop, Johann, Killjoy, Convict Gunslinger, Ronin, meg egy pár Totem), amit minden seregbe hozhatsz, csak általában drágábban, és nem mindig érik meg az árukat. Viszont ha Outcasts Mercenery sereget csinálsz (Victorias), akkor ezeket a rendes árukon hozhatod.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

elendro
Kelt:
Kelt:

Jahh, valahogy ezek a beteg dolgok mindig bevonzanak :rohog:

 

Goblinkák kivételesen annyira nem, igaz meg se néztem őket magamnak közelebbről, de ha valóban ennyire olcsó, és tényleg ennyire kevés dolog kell hozzá, akkor akár többi is lehet belőlle. De első körben élőhalottak jobban tetszenek, akár az undertaker, akár a lyánykák, akár a hullarablók :rohog:

Ezeket egyébként lehet is valahogy kombinálni, hogy egyik masterhez teljesen más (de főfrakción belüli) dobozból hozok embereket? Pl undertakerhez a lányokat.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Ezeket egyébként lehet is valahogy kombinálni, hogy egyik masterhez teljesen más (de főfrakción belüli) dobozból hozok embereket? Pl undertakerhez a lányokat.

Persze, egy-két megkötést (pl totemek) kivéve mind a 4 alapfrakció kombinálható. A Resurrectionistnél én pl. mindegyik mesterhez hoznék legalább egy leányzót, annyira jó dolog a Lure, Seamus Crew-jét pedig simán kiegészíteném Punk Zombiekkal, mert nem ütnek túl jól a csajok. McMourninghoz meg sok-sok Canine Remains jön jól, már ha kijönnek a figuráik (vagy tudod őket proxyzni).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Ha Jencinek nem kellenek a goblinkák, akkor azt hiszem, hogy meg is van a frakcióm. :rohog: Ő meg csak vigye a halott ku.vákat (vagy nekem is lesz olyan, ki tudja, mert a két dokotnéni is elég mókásan néz ki).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Ha Jencinek nem kellenek a goblinkák, akkor azt hiszem, hogy meg is van a frakcióm. :) Ő meg csak vigye a halott ku.vákat (vagy nekem is lesz olyan, ki tudja, mert a két dokotnéni is elég mókásan néz ki).

Hajrá, mókásak azok a Goblinok... Kell hozzájuk egy kis gyakorlat, de ha belejössz, jó lesz. Lesznek ugyan olyan mesterek, akik röhögve átgázolnak rajtatok, de mivel ez a játék nagyon nem az ellenfél mesterének megöléséről szól, ettől még nyerhetsz is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Tudod, WM-t sem játszom casterkillre. :)

Ha Jencinek nem kellenek a goblinkák, akkor azt hiszem, hogy meg is van a frakcióm. :( Ő meg csak vigye a halott ku.vákat (vagy nekem is lesz olyan, ki tudja, mert a két dokotnéni is elég mókásan néz ki).

Hajrá, mókásak azok a Goblinok... Kell hozzájuk egy kis gyakorlat, de ha belejössz, jó lesz. Lesznek ugyan olyan mesterek, akik röhögve átgázolnak rajtatok, de mivel ez a játék nagyon nem az ellenfél mesterének megöléséről szól, ettől még nyerhetsz is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:
Tudod, WM-t sem játszom casterkillre. :)
Ha Jencinek nem kellenek a goblinkák, akkor azt hiszem, hogy meg is van a frakcióm. :( Ő meg csak vigye a halott ku.vákat (vagy nekem is lesz olyan, ki tudja, mert a két dokotnéni is elég mókásan néz ki).

Hajrá, mókásak azok a Goblinok... Kell hozzájuk egy kis gyakorlat, de ha belejössz, jó lesz. Lesznek ugyan olyan mesterek, akik röhögve átgázolnak rajtatok, de mivel ez a játék nagyon nem az ellenfél mesterének megöléséről szól, ettől még nyerhetsz is.

Igen, csak ott a legtöbb scenarió mégis arra megy. Itt meg először minden játékos kihúzza, hogy mi a fő célja (Strategy), majd választhat még két Scheme-t, amit vagy bejelent játék elején, vagy nem (ha bejelenti, több VP-t kap), és a játék végén (6+ körös egy játék) a feladatok teljesítésének sikerességéhez mérten kapod a VP-t... Szóval kis túlzással akár az is lehetséges, hogy egy figurád van a pályán, az ellenfélnek pedig mindene, mégis te nyersz, mert teljesítetted a küldetést.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Szimpatikus! :)

Szóval kis túlzással akár az is lehetséges, hogy egy figurád van a pályán, az ellenfélnek pedig mindene, mégis te nyersz, mert teljesítetted a küldetést.
Link a témához
Megosztás más oldalakon

chipie_ambrosia
Kelt:
Kelt:

Éni s játszanék vmikor szívesen, a gremlinek nagyon jók, bár sokszor inkább poénosak, de a figurák viszont fenomenálisak.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
Éni s játszanék vmikor szívesen, a gremlinek nagyon jók, bár sokszor inkább poénosak, de a figurák viszont fenomenálisak.

Pláne amikor a főnököt lövik fejbe :)

 

Amúgy megnéztem, pár dolgot rosszul játszottunk... +/- flipnél nem a kártyák összegét kell nézni, hanem a legmagasabb/legalacsonyabb lapot (kivéve a Soulstone-os flipnél), illetve a Red Joker alapból Severe Damage (erratázva lett), ezt akkor is megkapod, ha Black Jokert húzol (szabályköny), ha meg más lapot, akkor annak az erejét is hozzáadod a sebzéshez.

 

Viszont abban sem vagyok 100% biztos, hogy a move + channel kombó legális-e Sonniánál, ezt majd megkérdezem a hivatalos fórumon.

 

szerk: Megnéztem még egyszer a könyben, a + Spec. Actiont nem lehet kombinálni a sima AP-val, szóval nem lehet Sonniával sétálni, majd Channelelt tűzlabdát dobálni. Kár.

szerkesztette : schimiczkay
Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Még egy dolog, amit félrenéztünk... Blast effectnél csak az első blastnek kell érintenie a célpontot, a többinek elég, ha érintkeznek a többi blast template-tel (vagyis 3 blast template egy háromszöget fog formázni).

szerkesztette : schimiczkay
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Recky
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

Ha már mindenki kérdezget a neki legjobban tetsző dobozokról, a Miners and Steamfitters Unionról (Arcanists, Ramos), a The Hag's Puppetsről (Neverborn, Zoraida), és az Undertakers Lotról (Resurrectionist, Nicodem) is hallhatnánk egy rövidke ismertetést? :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...