Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Legenda - Vér és veríték


SirThomas

Ajánlott hozzászólások

SirThomas
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Ősöreg stílusú, harcias élő szerepjáték, amelyet július 2-4 közt szervezünk a gödi erdőben.

A szabályok nem sokat változnak majd a tavalyi évhez képest, de azért fejlesztünk pár dolgot.

A legtöbb kritikát a nagy távolságok miatt kaptuk tavaly, így azon mindenképp kurtítunk egy keveset :felvon:

 

Feldolgozva a korábbi játékok eseményeit, sikerült a hátteret letisztázni és kiegészítve elétek tárni a honlapon.

 

Röviden a lényeges információk:

 

Mi: Fantasy élő szerepjáték Lorbanery világán. Ostromjáték alapú harc, nonstop játékmenet, katonai tábor, hack’n’slash és diplomácia.

Hol: gödi kiserdő

Mikor: 2010. július 2-4.

Mennyiért: a részvétel ingyenes

Korhatár: 16 éves kortól. 18 éves kor alatt szülői jóváhagyással.

Jelentkezés: a honlapon kitöltött űrlapon keresztül

Kapcsolat: legenda@ostromjatek.hu

Honlap: http://legenda.rpg4.me/

Fórum: érdeklődőknek itt, játékosoknak http://www.ostrom.hu/forum/

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Helleon
Kelt:
Kelt:

Hehe. Alap hogy ott leszünk :lol:

Arel Papja :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Szia Helleon!

 

_Alap_, hogy várlak titeket :ninja:

 

Most már a nevemet is össze tudod kapcsolni az arcommal (az a találkozás a fennsíkon volt az év egyik legjobb poénja) :ninja:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cyrrian
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy az őszi játékhoz hasonlóan most is lesz-e lehetőség papot hozni? :ninja:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:
Üdv!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy az őszi játékhoz hasonlóan most is lesz-e lehetőség papot hozni? :ninja:

Természetesen igen, ezzel kapcsolatban nem változtak a feltételek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cyrrian
Kelt:
Kelt:

Istencsászár :sor:

Természetesen megyek én is Riccsel :ok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ursu
Kelt:
Kelt:

Hö!

 

Már csak egyeztetni kell a többiekkel és már töltöm is ki a "jelentkezési lapot"! :D

 

Bízom benne, hogy sikerül egy olyan hangulatú játékot összehozni, mint Döbröntén vagy épp Pilisborosjenőn. :sor:

 

Végül, de nem utolsó sorban:

Halál a varázslókra!!! :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Helyes, helyes! ;)

 

Mi megtesszük a magunk részét, a többi pedig a helyszínen kialakul.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ursu
Kelt:
Kelt:

Hö!

 

:P

Nos, amilyen lelkes voltam, most olyan bánatos vagyok. Sajnos úgy alakult, hogy egy rendezvényt -amin kötelező megjelennem- eltoltak egy héttel, így ez a Legenda kimarad. Nagyon sajnálom Hölgyek és Urak, de a fontossági sorrendemben a Haza előbb van, mint a szórakozás.

Természetesen a hölgyeket kiengesztelem, mivel tudom, hogy szegények mennyire vártak engem... most csak a párna lesz nedves... a sírástól. ;)

Ami a férfitársaimat illeti: -Nyertetek még egy kis időt nyavalyások! Élvezzétek az életet, amíg lehet, mert egy napon megméretik, hogy pörölyöm erősebb vagy a koponyátok... és én bíz nem fogadnék abban, hogy helyén marad az agyatok! :lol:

Nyilván itt külön kell említenem a barátoknak, cimboráknak titulált egyedeket, mert nekik nem szólnak az imént említettek. Ti nem kell, hogy féljetek, sőt itt egy :rohog: nesztek! :dilis:

 

Készítsetek sok képet és videót, mert várom a részletes élménybeszámolót! :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Hát ezt nagyon sajnálom. Mindenesetre, ha sikerül átalakítani a programod, akkor várunk.

 

Szép lassan beindulnak a jelentkezések, ezt már szeretem. :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ursu
Kelt:
Kelt:

Mernél tippelni, hogy hányan lesztek? Vagy ez még túl korai lenne?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

fornax11
Kelt:
Kelt:

Hi!

Pontos kezdés és vég mikorra várható?

Ill pl a keletiből(déli) hogyan jutnánk le oda?

Köszi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Ursu: nem tudom, a jelentkezések most kezdtek beindulni.

 

Fornax: A vonat a Nyugatiból indul, a gödi állomásról pedig gyalog mennénk. 17-18h közti vonattal megy ki a csapat. Vonatút fél óra, gyaloglás fél óra, aztán még táborállítás, fegyverellenőrzés, apróságok. Így lehet nagyjából számolni.

szerkesztette : SirThomas
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cyrrian
Kelt:
Kelt:

A jelentkezés jól működik? Csak mert nem kaptunk semmi visszajelzést már egy hete jelentkeztünk pedig. Lehet, hogy csak én vagyok kicsit szétszórt ám :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

The_flying_pig
Kelt:
Kelt:
A jelentkezés jól működik? Csak mert nem kaptunk semmi visszajelzést már egy hete jelentkeztünk pedig. Lehet, hogy csak én vagyok kicsit szétszórt ám :(

A jelentkezés működik, de a fórumos hozzáférés csak akkor lesz elküldve ha már le van osztva hogy ki melyik csapatba kerül.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Holnapig küldök ki további információkat az eddig jelentkezetteknek.... és persze várom a további befutókat.

A jelentkezési rendszer egyébként tényleg jó. Most először használok online formot ehhez (pedig van már mögöttem pár szervezés), de innentől ez lesz az alap, mert nagyon megkönnyíti az adminisztrációt. :(

Na mindegy, ez már amolyan szervezői duma, nem ide való. Lényeg, további anyagok 24 órán belül. :dilis:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cyrrian
Kelt:
Kelt:

Okés :( Csak nem jött semmi visszajelzés és nem tudtam, hogy most mi a helyzet.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Mostanra biztosan kimentek már levelek, így minden jó úton halad.

Volt egy kis hiba a fórum motorral, a javítás még folyamatban. Amint megvagyunk, küldöm az adatokat az érintetteknek.

Emellett - ha minden jól alakul - akkor egy jurtával is bővülünk a táborra.

szerkesztette : SirThomas
Link a témához
Megosztás más oldalakon

fornax11
Kelt:
Kelt:

Hi all!

Aki esetleg komárom felől érkezne pls egy üzi nekem!!!!!

Thx.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ursu
Kelt:
Kelt:

Hö!

 

Szeretnék egy linket kérni, hogy hol is tudom elérni a fórumot ahol a játékról cseveghetek másokkal. Tudom béna vagyok, de nem találom a megfelelő topicot ezért kérem a segítségeteket!

A név és jelszó már megvan, de ennyi...

 

Köszi!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

http://ostrom.hu/forum/

 

Leellenőrzöm azért, hogy minden rendben van-e a beállításoknál.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ursu
Kelt:
Kelt:

Csapatelosztásokról lehet már tudni valamit?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Sajnos nagyon aránytalanul futottak be eddig a nevezések, így nehéz döntés elé állítottak eddig. Minél kevesebb embert szeretnék más oldalra tenni, mint ahová szeretne kerülni, ezért a kivárás részünkről. Holnap este fogom szerintem leosztani az eddig jelentkezetteket. Szerencsére az előbb befutott újabb 7 jelentkezés, ez már valamivel javítja az arányt.

Tavaly sokkal arányosabban alakult, gyakorlatilag mindenki oda került, ahová szeretett volna. Ez most pechesebb, de megoldjuk. :szomoru:

szerkesztette : SirThomas
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ursu
Kelt:
Kelt:

Na, elkezdtem erősen koncentrálni, hogy jelentkezzenek még többen, de úgy, hogy maradhassak a farkasokkal, mivel olyan lesz a gúnyám :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Palladin
Kelt:
Kelt:

Hello!

 

Sir Tom: az alsó Gödi erdő, mint helyszín, megegyezik a Holló live helyszínével, vagy csak a közelében lesz?

 

Az odajutás miatt, ugyanis kocsival megyünk ismét, mondjuk egy terepre irányító google koordinátával már odatalálunk, még akkor is, ha olyan úton, amin csak terepjáróval lehetne felmenni (vagy azzal sem :D )

 

Köszi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...