Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Budapest Grand Tournament 2010.10.16-17.


Melezor

Ajánlott hozzászólások

Melezor
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Budapest Grand Tournament 2010

 

 

 

Időpont: 2010.10.16-17.

Helyszín: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem (1101 Budapest, Hungária krt. 9-11)

Honlap: www.budapestgt.eu

 

A következő játékrendszerekben lehet nevezni:

 

-Warhammer

 

-Warhammer 40000

 

-War of the Ring

 

-Warmachine/Hordes

 

-Flames of War

 

-Warhammer Historical

 

Ha kérdés van, írhattok a honlapon megadott e-mail címre vagy itt a fórumon.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fattyu
Kelt:
Kelt:

Pont ott???? :titok: ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:

Nagy a csarnokuk, ennyi majdnem elég ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

DASCO
Kelt:
Kelt:

probaltam nevezni. Nem lepett at masik oldalra a nevezes gomb megnyomasa utan.

remelem sikerult

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:

Sikerült ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Viharmadar
Kelt:
Kelt:

Flames of War nevezési feltételei mikor tisztázódnak? Tényleg 150.000 HUF a díjazás vagy el lett írva?

 

Illetve a festés érdekelne még (nem csak FoW kapcsán). Pontosan mi az elvárás? Három szín + base?

 

Előre is köszi a válaszokat és sok sikert a szervezéshez!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:

Természetesen három szín + base ;)

Flames of War díjazása nem lett elírva, tényleg ennyi lesz. A kiírás remélem meglesz holnap estére, esetleg hétfőre. Nagyjából azzal lehet számolni, hogy middle war lesz 1000-1200 pontból.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt:

jaaaaaj ettől a három színtől mindig kifeszülök ;)

Ha lenne egy seregem ilyenből:

http://www.paintrix-miniatures.com/gallery...ype&img=116

nem indulhatnék?

Tudom tudom no offense, meg valahogy meg kell határozni a standardot, de engem bánt.

 

Szerintem a következőt kéne elterjeszteni:

"TTQ festettség: Ólomkatonák, makettek olyan szinten történő festése, hogy azok a terepasztalon ránézésre jól mutassanak, és festésükben az igényességre való törekvés megfigyelhető legyen, ám elsődleges céljuk a játék, és nem a hobbi művészi oldalának előtérbe helyezése."

 

Ha ez már letisztázódott, akkor pedig már elég lenne ennyiben elintézni a dolgot:

"Festettség:TTQ"

Link a témához
Megosztás más oldalakon

koldun
Kelt:
Kelt:
(OFF)WolfG:
No offence meg minden, de ez a figu 3 színű:
"... near-monochrome; I used Brown Liner, Bone Shadow, and Ivory, if I remember correctly." Szóval indulhatnál vele ;)

Ha már definíciót akarunk gyártani, abban lehetőleg egyértelmű, és konkrétan mérhető dolgok legyenek - a terepasztalon jól mutatás egyénenként eléggé eltérhet, szemben mondjuk a 3 színnel festett dologgal.

De mintha lett volna itt valami miért nem jársz versenyre topic is, nem?(/OFF)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt:

De amit látsz az a fekete és a fehér. Amik ugye nem is színek az Amcsik szerint. EEEEh mind1, csak szokás szerint felhúztam magam ezen. Már bánom, és fel is irattam pirulákat rá.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

bogesz001
Kelt:
Kelt:

Mi Fehérváron a versenyeken úgy szoktuk ezt csinálni, hogy a 100%-ban festett sereg, amiben nincs proxy plusz pontot kap az összesítésnél. És bizony van, hogy valaki azért csúszik le a dobogóról, mert csak alapozott sereget hozott. Így próbáljuk ösztönözni a népet a figurák kifestésére. Persze ez nem definiálja, hogy mi is számít 100%-ban festett seregnek, vagy mi számít egyáltal festett modellnek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:
(OFF)Jajj, ne utazzunk már mindig időt visszafelé! Ezt a festős dolgot kibeszéltük már fél éve is meg 4 éve is. Tényleg nehéz megfogalmazni, hogy mi is a full festett sereg, de rengeteg érv és ellenérv után ez lett Magyarországon (és azt hiszem külföldön is) az általánosan elfogadott megfogalmazás/szempont (a "három szín").(/OFF)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

FoW részletes kiírás még mindig hiányzik.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:

Ez igaz. Legkésőbb holnap pótoljuk. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Grof
Kelt:
Kelt:

A parkolás kérdése számomra döntő fontosságú lenne, ezért kérlek titeket, amint van valami infó, jelezzétek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:
A parkolás kérdése számomra döntő fontosságú lenne, ezért kérlek titeket, amint van valami infó, jelezzétek.

 

Rendben.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt:

Itt:http://privateerpressforums.com/forumdisplay.php?64-Unofficial-Events is meg kéne hírdetni a versenyt, meg talán ide:http://privateerpressforums.com/forumdisplay.php?48-Deutsche-Diskussion is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

-csonti-
Kelt:
Kelt:

A WM/H kiírásából nagyon hiányolom, hogy hány csata lesz, és azoknak mi a menetrendje. A szövegből az sem derül ki, hogy egyáltalán kétnapos lesz-e ez a verseny.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:
A WM/H kiírásából nagyon hiányolom, hogy hány csata lesz, és azoknak mi a menetrendje. A szövegből az sem derül ki, hogy egyáltalán kétnapos lesz-e ez a verseny.

 

Kijavítom, hogy egyértelmű legyen. Egyébként ugyanúgy 5 csata lesz két nap alatt, mint a többi szabályrendszerben (3+2 leosztásban).

 

Wolfi: próbálom intézni, köszi a tippet. Ha van még ilyen, szóljatok nyugodtan.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Köszi a FoW kiírást. Neveztem.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Metalfi
Kelt:
Kelt:

Thx detto :) nevezés ment

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Melezor
Kelt:
Kelt:

Wolfi!

 

Kitettem mindenhova de a Tabletop Gaming News oldalán a submit news oldal mindig szétesik... Nem tudom rosszul csinálok-e valamit. Regisztrálva vagy oda? Megpróbálod kitenni Te a hírt?

 

Királyság! Szépen gyűltök, pedig még messze a verseny :cool:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt:

nem vagyok regisztrálva, csak olvasom...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Jonny_Silverhand
Kelt:
Kelt:

Már előrendelhető a GT-s póló!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...