Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Moderátor-üzenetek


Vendég tfe

Ajánlott hozzászólások

tengerSAM
Kelt:
Kelt:

szvsz az a lényeg, hogy legyen végre olyan admin, aki naponta (többször) nézi a fórumot, és a lehető leghamarabb tud reagálni az esetleges problémákra.

mondjuk az sem árt, ha nem kezdő a warhammerben sem... ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

koldun
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Más:

a FELDB egy vámpír kártyás nyilvántartó, dekk építő stb. progi... még így is? :) ;)

szerkesztette : koldun
Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Sarga_Lovag
Kelt:
Kelt:

Biztos vagyunk egy páran akik jelentkeztek a feladatra, de én C-Dantéra szavaznék. Nem tudom mi alapján szavazza meg a feladatkört BePe, de hátha segít neki ha itt mi kifejtjük a véleményünket. ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

C-Dante
Kelt:
Kelt:

köszönöm a bizalmat ;) , de én nem jelentkeztem, csupán javasoltam valakinek, akit a legmegfelelőbbnek tartok egy ilyen feladatra, hogy jelentkezzen. :dilis: ő ezt meg is tette. meg gondolom, sokan mások is. de majd meglátjuk, hogyan dönt BePe főnök. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Sarga_Lovag
Kelt:
Kelt:
...akit a legmegfelelőbbnek tartok egy ilyen feladatra, hogy jelentkezzen. :) ...

Akkor úgy látszik BePe fog dönteni, mert még azt sem tudjuk, hogy ki mindenki jelentkezett. :dilis: Ez is egy megoldás. ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

tengerSAM
Kelt:
Kelt:

Könyörgök, legyen már valaki kinevezve moderátornak, mert lassan *** lesz a forumból!

Lenne dolga: tessék a nem kívánt topikokat törölni, a felesleges hozzászólásokat (lásd: cserebere rovat) eliminálni, szabályokat betartatni. Lehetőleg minnél hamarabb, jó? :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

BePe
Kelt:
Kelt:

üdv!

 

Tűzmadár moderátori státuszát érdemei elismerése mellett a mai nap megvontam. A következő időszakban Bala fogja ellátni a WH fórumok moderátori felügyeletét.

a moderátori hívások hozzá futnak eztán be, kérlek segítsétek őt abban, hogy hatékony és jó moderátor lehessen belőle...

... és nem utolsósorban, hogy a WH fórum is visszakapaszkodjon a régi szintjére.

 

/természetesen, amennyiben a moderátorral vagy tevékenységével valakinek problémája van, hozzám fordulhat eztán is üzenetben./

 

minden jót!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Sarga_Lovag
Kelt:
Kelt:

Éljen-éljen.

Bala, szerintem kezdheted is a munkát. :gyagya:

Törölj-törölj-törölj... amit csak kell, nem hiszem, hogy valami hasznos kárba menne. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt:

Szereném megköszönni BePének a bizalmat, igyekszem pártatlanul, a lehető legjobban ellátni teendőimet. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Ezúton kérlek, hogy mielőtt hozzászólnál (új témát nyitnál) gondold át:

- hozzászólásodra egyáltalán szükség van-e

- hozzászólásod a témába vág-e avagy jobban mutatna másik topicban

- megfelelőbb lenne-e a privát kontaktus (u2u, email, stb...)

- elolvastad e figyelmesen a fórum szabályzatát

- hozzászólásod megvalósít e bármilyen bűncselekményt (személyes adatok kezelése, szerzői jogi vonatkozás elsősorban)

- új témánál nincs-e már ehhez hasonló, létező téma (általában VAN)

 

Gyk: a "szia", "köszi", "nekem három sárkány kell", "jófej vagy", illetve hasonló reakciók magánjellegűnek minősülnek.

 

Továbbá eredeti termékek húzott/öntött vagy más módon reprodukált formáját a fórumokon árulni TILOS.

 

Aki a fenntebb felsorolt valamelyik kategóriába tartozó üzenetet postol, annak üzenetét figyelmeztetés nélkül törlöm.

 

Másrészt megkérek mindenkit, hogy ha úgy érzi egy hozzászólás moderálásra szorul, értesítsen engem erről, ezzel is segítve a zavartalan működést.

 

Előre is köszönöm mindenkinek.

 

Bala

szerkesztette : Bala
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 3 hónappal később...
Bala
Kelt:
Kelt:

Továbbá:

- A cserebere-kereskínál topicba ne postold el naponta a hirdetésed, attól nem fog gyorsabban elkelni, ellenben kitörlöm.

 

- Ha pl. az Ork topicban a Káoszról beszélgetsz, az nem feltétlenül offtopic, nem lesz moderálva, de a nem warhammer témájú, öncélú postok igen.

 

- Csúnya beszéd, káromkodás, mások- más társaságok sértegetése azonnali kitiltást vagy időszakos kizárást von maga után!!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

masvalaki
Kelt:
Kelt:

Lehet kérdezni?

Mi számít csúnya beszédnek?

a: te csúnyának ítéled

b: valaki csúnyának ítéli

c: a címzett csúnyának ítéli

d: a beíró csúnyának ítéli

e: egyéb

 

Csak azért pl. mert ha egy adott közösségben egy szófordulat szidás, vagy épp nem szidás, akkor ott macerás lehet ez a cenzúrásdi. Én pl. nem örülnék, ha a klubbtopikunkban keletkezett osztást ilyen néven kitörölnéd, mert általában semelyik érintettet nem zavarja. Ha zavarja, nyílván moderátort hív.

 

A másik: szerintem a kitiltós/törlős mellett lehetne egy flambe áthelyezős megoldás is, mert van pár vita, ami elharapódzik ugyan, de azért érdekes lehet, neadjisten valakinek fontos. És ha nem olyan a helyzet, hogy a flametopicba se fér el (márpedig ott igen súlyos anyázások is megesnek), akkor azért az alap reflextörlés szerintem erős. De persze ahogy gondolod.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Nem hiszem, hogy magyaráznom kéne a bizonyítványomat, de az egyéretlműség kedvéért:

Soha nem moderáltam és nem is fogom az esetleges "csúnyaszavas" cívódást a klubbtopicocban, sőt, a full offtopicot sem, hiszen az a klubbé, és ez így van rendjén, szóval ott mindenkinek szabad keze van, leszámítva pl. a mostani esetet. (értsd: egymás bu**zása kőkemény stílusban)

(mod: ja, most ne kezdjetek el tesztelni poénból a klubbfórumokon, értem? :P :gyagya: :rohog: )

 

Most még a csírájában próbáltam elfolytani a kialakult szidósdit, ami messze túlmutatott minden elfogadható "civódáson" vagy hogy ki mit tart csúnya beszédnek-hozzáálláson. És mivel remélem nem lesz többet ilyen, ezért nem kívánok semmit a flémbe áthelyezni. Ha folytatni kívánjátok, azt vagy a flémben, vagy magánban. (személyes megjegyzésem az, hogy talán jobb, ha az ilyet nem is folytatják a felek...)

 

Szóval az ilyen "durva" esetek továbbra is reflex-törlésre fognak kerülni - remélem nem lesz többet ilyen.

 

A témát a továbbiakban magánban folytassátok/folytassuk pls, akár velem, akár a felek közt.

Köszönöm.

szerkesztette : Bala
Link a témához
Megosztás más oldalakon

masvalaki
Kelt:
Kelt:

Én alapból nem a FehérváriVsLiga dologra reagáltam, hanem a lentebbiekre. De mint ahogy ott is írtam: ahogy gondolod.

 

(sajna nem voltam itt... lett volna "nagy értékmentő archiválás"... :rohog: )

 

 

magyarázkodás: ugyan minek? nem kért számon senki (és nem is kérhet). tőlem akár át is javíthattad volna az összes rendes hozzászólást anyázósra... ha van időd rá... :gyagya:

 

klubbfórum: :P elhiheted, hogy nem CSAK miattad van... de nyílván olykor rád is gondolunk közben... :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

BePe
Kelt:
Kelt:

masvalaki

 

a magam ketcentese a temahoz...

- sem a moderatorok, sem a forumitak nem biralhatjak felul a forumszabalyzatot es annak elveit.

- szeretjuk ha sok forumozo beszelget nalunk kulturaltan, es mivel a szolasszabadsagot is tiszteletben tartjuk, ezert csupan a forumszabalyzatot kerjuk betartani.

- moderatori szinten kulonbseget kell tudni tenni pl egy vita heveben elcsuszott bazmegeles es azon tahoid/rasszista stilus/magatartas kozott, amelynek ezen a szerveren nem kivanunk helyet adni.

- ha valakit hatarozott idore bannolunk, akkor ne jojjon vissza mas neven. /ha hatarozatlan idore, akkor meg vegkepp./ => http://forum.rpg.hu/index.php?act=Help&amp...E=01&HID=23

 

 

nem hiszem, hogy barmifele `erteket` kepviseltek volna a torolt hozzaszolasok. hacsak nem egy birosagi targyalason a vad oldalan...

 

 

 

tovabbi kellemes napokat.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Emlékeztetőül: :five:

 

Ezúton kérlek, hogy mielőtt hozzászólnál (új témát nyitnál) gondold át:

- hozzászólásodra egyáltalán szükség van-e

- hozzászólásod a témába vág-e avagy jobban mutatna másik topicban

- megfelelőbb lenne-e a privát kontaktus (u2u, email, stb...)

- elolvastad e figyelmesen a fórum szabályzatát

- hozzászólásod megvalósít e bármilyen bűncselekményt (személyes adatok kezelése, szerzői jogi vonatkozás elsősorban)

- új témánál nincs-e már ehhez hasonló, létező téma (általában VAN)

 

Gyk: a "szia", "köszi", "nekem három sárkány kell", "jófej vagy", illetve hasonló reakciók magánjellegűnek minősülnek.

 

Továbbá eredeti termékek húzott/öntött vagy más módon reprodukált formáját a fórumokon árulni(adni-venni) TILOS.

 

Aki a fenntebb felsorolt valamelyik kategóriába tartozó üzenetet postol, annak üzenetét figyelmeztetés nélkül törlöm.

 

Másrészt megkérek mindenkit, hogy ha úgy érzi egy hozzászólás moderálásra szorul, értesítsen engem erről, ezzel is segítve a zavartalan működést.

 

Előre is köszönöm mindenkinek.

 

- - - - - - - - - - - -

 

Továbbá:

- A cserebere-kereskínál topicba ne postold el egy hétnél sűrűbben a hirdetésed, attól nem fog gyorsabban elkelni, ellenben kitörlöm.

 

- Ha pl. az Ork topicban a Káoszról beszélgetsz, az nem feltétlenül offtopic, nem lesz moderálva, de a nem warhammer témájú, öncélú postok igen.

 

- Csúnya beszéd, káromkodás, mások- más társaságok sértegetése azonnali kitiltást vagy időszakos kizárást von maga után!!!

szerkesztette : Bala
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 évvel később...
szeli
Kelt:
Kelt:

Bocsi, de valami elképesztően titkos dologról írtam hogy törölve lett az üzim??? :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt:
Bocsi, de valami elképesztően titkos dologról írtam hogy törölve lett az üzim??? :felvon:

 

Nem, csak átkerült a helyére:

News, Rumours and Damned Lies #3 topicba. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 6 hónappal később...
schimiczkay
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

Az Infinity topicban merült fel, hogy a részleg Warhammer/40k címe ellenére tele van nem-GW-s játékokkal (Malifaux, Infinity, Warmachine, Monpoc, stb.), és ez bizony egyeseknek bántja a szemét, másrészről viszont sok 40k/Fantasy játékos ezekkel a játékokkal is játszik, ezért nem lenne sok értelme mondjuk a Társasjátékok topicba átrakni/megnyitni ezeket. A kérdésem az, hogy nem lehetne a fórum nevét Warhammer/40k-ról szimplán Tabletop Wargamesre (vagy magyarosabban Terepasztalos Stratégiai Játékokra) megváltoztatni? Ugyanis szerencsére mostanság már nem csak ez a két játék dominál a játékosok körében...

 

Üdv

schimiczkay

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

A kérés feldolgozás alatt. :)

 

A véleményeket és javaslatokat, ha valaki el akarja mondani, az Off-topic témában tegye.

 

Bala

szerkesztette : Bala
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

(ne ide válaszolj, hanem az OFF-TOPIC-ba, köszi)

 

 

Tehát, akkor a következőképpen nézne ki a fórum:

---Terepasztalos Stratégiai Játékok (azaz TSJ)

Ez alatt lenne néhány al-fórum:

 

-Versenyek, bajnokságok (mint eddig)

-Klubok fórumai (mint eddig)

-Miniature games (ez összefoglalja a kisebb játékokat)

-WHFB

-WH40K

 

/// Ha szükség van (én egyenlőre nem látom), akkor pl a Warmachine is kaphat kölün alfórumot, ha van értelme, külön a szekcióknak. Hozzáértők? ///

 

Az általános témák, mint az OTK, a Cserebere, Figurafestés, stb... az maradna közvetlenül a TSJ alatt.

 

A WHFB-be minden fantasy-s dolog kerülne értelemszerűen,stb...

 

------------------------------------------

 

Kitennék egy szavazást a kérdésről, hogy mindenki véleménye megjelenjen - azaz van-e szükség a változásra, vagy nincs.

Hétfőn kirakom a szavazást, addig lécci az épkézláb módosításokat, véleményeket írjátok le.

 

------------------------------------------

 

A Rat Racer információs szolgálata mindig az ön rendelkezésére áll, asszonyom. :D

 

Bala

szerkesztette : Bala
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt:

Szavazás kiírva.

Kérem, hogy mindenki szavazzon, és ott mondja el a véleményét.

 

Köszönöm!

 

Bala

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 5 hónappal később...
Bala
Kelt:
Kelt:

Arra gondoltam, hogy az új szabálykönyvről szóló értekezésekre nyissunk egy új topicot a WHFB alatt - vagy a jelenlegi szabály témát floodoljuk szét. De mivel sok lesz szerintem a témától való eltérés, hagyjuk meg a jelenlegi szabály topicot, ami elég száraz és jól kereshető, használható, és 7ed -s.

Az új topic pedig 8ed-s lenne.

 

Szóval szerintem nyitok egy új témát neki - ellenvélemények?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Engem tökéletesen hidegen hagy. Nyiss.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt:
Engem tökéletesen hidegen hagy. Nyiss.

 

Az egész fórum nevében köszönjük Zotyó az értékes és információdús, és igen használható hozzászólásodat. ;) :nos:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...