Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Művészeti oldalak


BePe

Ajánlott hozzászólások

BePe
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

ha megosztanal nehany URL-t masokkal is a temaban...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

BitWizard
Kelt:
Kelt:

Sziasztok!

 

A legnagyobb:

 

http://elfwood.lysator.liu.se/elfwood.html

 

Üdv:

BW

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Rorimack
Kelt:
Kelt:
Link a témához
Megosztás más oldalakon

sade
Kelt:
Kelt:

http://www.epilogue.net (

http://www.digitalart.org

 

hehe..http://art.rpg.hu

 

üdv

sade

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
vendég
Kelt:
Kelt:

Hali!

 

Ez nem teljesen művészeti oldal, de azt hiszem, itt jó helyen lesz. Képek. Átjárók. Szééééép.... :sor:

 

www.telcontar.hu

 

A fotógalériából a teljes anyagot érdemes megnézni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Peenn
Kelt:
Kelt:

Üdv...

Az alábbi oldalon lévő képeket ecsettel készítette a festő.Szinte hihetetlen.

Jó nézegetést

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Peenn
Kelt:
Kelt:
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
Mantriel
Kelt:
Kelt:

http://www.artfan.net/

Igen nagyon ismerős képeket is találtam itt. (Könyv borítók, rúna borítók, rúna belső oldalak...).

Én a fantasya-án találtam.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Akasha
Kelt:
Kelt:

www.jdhillberry.com - hihetetlen, elképesztő, csúcsrealisztikus ceruzarajzok.

Egyik sem fotó, vagy retuspisztoly. Egyszerűen profi.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lipi
Kelt:
Kelt:

Sziasztok!

 

Rita (Shade), csak annyit szeretnék irni minden bántó élc nélkül és TÉNYLEG ne haragudj meg érte, hogy csak olyan képeket rakj fel, amik fullra be vannak fejezve, és önálló alkotásként megállják a helyüket. A kísérletező, technikai probálgatások stb, részére a saját homepage a hely, nem egy GALÉRIA. Ennyi mégegyszer nem bántó, hanem informáló jelleggel mondom:)

 

További jó munkát

Lipi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

sade
Kelt:
Kelt:

Kedves Lipi.

Ha nekem írsz valamit, azt kérlek vagy mailban, vagy u2u-ban, mert elég ritkán fórumozok.

Ha nekem írsz valamit, akkor kérlek írd le rendesen a nevem (h nélkül, szimplán sade)

sade

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lipi
Kelt:
Kelt:

Hello!

 

A dolog általános jellegű, igazából minden művészenek szólt, ezért is írtam ide, meg azért mert legtöbbször te küldtél ilyen "kísérletező" jellegű képeket. Ha van még valami kérdésed, akkor azt Buttinger Gergőnek, Max-nek, vagy nekem megírhatod magánban (Bepe is segít, de őt ne terheljük ilyenekkel). Én csupán a moderátorok nevében írtam. Egyébként meg bocsánat a 'H'-ért.

 

Minden jót,

Lipi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Kelt:
Kelt:

Meddig tart egy kép éertékelése az art-nál?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

sade
Kelt:
Kelt:

Lipi: ha altalanos jellegű, akkor ne emelj ki. Amúgy meg? Ennyi erővel leveheted az összes képem, mert _mind_ kísérletezés, mivel sose tanultam rajzolni.

Nem kívánom magánban megbeszélni, nekem annyira nem fontos, ottvan az epilogue :-p

s

ps: Amúgy sosem törekedtem se pontosságra, se művésziességre, az egész a jobbra törekvés, és az önkifejezés. És ha mások is tanulhatnak belőle annál jobb. A magamutogatast nem szeretem.

Vita részemről lezárva.

sade

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lipi
Kelt:
Kelt:

Hello Anonymus!

 

Elvileg harom moderator approve-ol (hagyja helyben a kepeket) gyakorlatilag a Bepe teszi fel oket. 1 naptol kb. ket het lehet az atfutasi ido.

 

Sade:

 

"Ennyi erővel leveheted az összes képem"

Ha akarnam se tudnam, es nem utasitgattalak, mint ahogy senkit. Csak kertelek. Ne sertodj meg ezert. Amit irtam, az a moderatorok kivansaga, egyuttesen. Nem az enyem.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Kelt:
Kelt:

Lipi mint burján küldtem képeket, anonimuszra is.

De a elbíráljukon kívül semmi visszajelzést nem kaptam.

Anyit se, hogy nem. Pedig ha nem teszitek fel akkor érdekelne az indok.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Transferatu
Kelt:
Kelt:

Elnézést, ha beleszólok, főleg látatlanban (nem láttam Sade fel nem tett munkáit), de mit értünk az alatt, hogy fullra be van fejezve? Csak mert engem évekig neveltek le arról, hogy a kép minden "pixelét" ki ne nyálazzam, mondván, nem hagy az ember szabadságot a nézőnek, hogy saját fantáziájával befejezhesse a képet.

Az ilyen "be-nem-fejezett" stílus főleg illusztratív munkáknál értékelhető (ld! Boros-Szikszai), de máshol is bőven jelen van.

És ott vannak még a tévesen koncept art-nak nevezett tervek és vázlatok is (pl. filmes látványtervek), amelyek ugyanígy mágállják helyüket egy galériában.

Szóval bár semmi közöm az egészhez, és senkinek nem akarok rosszat, a befejezettséget nem tekinteném esztétikai szempontnak. Én.

 

Bocsika!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

BePe
Kelt:
Kelt:

Burjan: kuldenel egy email-jelentkezest is nekem? sajnos a kepeknel a leiras rovatban egyetlen adatod sem szerepelt, amin ertesithettunk volna. koszonom.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Kelt:
Kelt:

Eddig öt levelet küldtem freemailról elbírálás miatt.

Elősször nem anonimuszra akartam feltenni, s ha érdemesnek gondoljátok a leveleimet arra hogy feltegyátek, szeretnék a nevesített galériék közt helyet kapni.

 

Burján

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
Vendég buttinger
Kelt:
Kelt:

Nos,

üdvözlet mindenkinek!

 

Pusztán az art oldal néhány technikai dolgához szólnék hozzá.

Egyáltalán nem akarok pokrócnak, vagy nagyarcúgyereknek tűnni.

Senkinek nem akarok most beszóni, valamint akinek nem inge, gatyája se legyen...

 

Tehát:

Én is, Lipták kollega is moderátorai vagyunk az art.rpg.hu-nak.

Hiába csak Lipi kollega koptatta egyedül eddig itt az ujjait, az én nevemben is beszélt.

Az oldalra felkerülő, illetve elutasított képek miatt legalább annyira lehet okolni őt, mint engem is. A döntések közös döntések voltak, lesznek.

Soha nem fordult még eddig elő, hogy ne közösen döntsük el egy kép sorsát Lipivel, vagy bevonva más grafikusokat is, többedmagunkkal.

 

Nem szívügyünk a fikázás, de mint mindenki a maga területén belül, mi is szeretünk ilyet tenni. Eddig azonban igazán dzsentlemanokhoz méltón visszafogtuk magunkat úgyhiszem.

Nem óhajtok most szakmai öntudatról beszélni, hosszú évekról, mik alatt dillemákkal küszködve bámultuk a rajztáblákat, mert ez úgysem hat meg senkit. Mindenkinek megvan a saját életre szóló kálváriája.

Meg ugye azt sem akarjátok hogy most nektek bizonyítgassunk itt...

Éppen ezért a döntéseinket ne vonja lehetőleg kétségbe senki.

Nem vicces fikázások ezek, két üveg sör között, hanem olykor tényleg komoly viták eredményei.

Ez pedig elsősorban az oldal minőségének fenttartása miatt történik.

 

Az oldal egyébként még mindig kusza és koncepciótól mentes szerintem, de vannak már bíztató jelek...

 

Üdv mindenkinek és jó munkát.

Későbbiekben igyekszem sűrűbben válaszolni kérdéseitekre.

 

Buttinger Gergely

Link a témához
Megosztás más oldalakon

BitWizard
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Sziasztok!

 

[offtopic]

Bocsánatot kérek amiért bepofátlankodok a profik dolgába, de nem lehetne áttenni ezt a témát a Művész kávézóba? (Hogy ne csak a számat jártassam, a buttlinger hozzászólásához a válaszom a Kávézóban.)

Ez a fórum a művészeti oldalakról szól....

[offtopic]

 

Általánosan, képzôművészetekkel foglalkozó oldal:

http://www.artist.hu

 

Üdv és Jó rajzolást!

BW

szerkesztette : BitWizard
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zargas
Kelt:
Kelt:

Segítségre lenne szükségem!

Egy francia oldalt keresek, amelyen rengeteg kép majd 100 festötöl.

Egyszer megtaláltam és nem mentettem most meg nem tudom hol van.

 

segítsen valaki !!! :ejj: :aboci: :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lipi
Kelt:
Kelt:
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...