Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Nosferatu Klánfórum


Vendég Hafi

Ajánlott hozzászólások

Vendég Hafi
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Minden 'kedves' vértestvéremet szívesen látom itt, aki beletartozik méltánytalanul lesajnált klánunkba, vagy szimpatizál vele.

 

Bármilyen témában jöhet!

 

SchrekNet Rulez!

 

Hafi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Odin
Kelt:
Kelt:

Hmm. Remélem Geist engedélyezi ezt a fórumot, én nagyon kedvelem a Nosferatukat.

VAn egy karim is, de még nem vittem játékba. :D

A neve Adonis. :)

 

Visszlát:

Odin, aki szintén csúnya, de Gangrel

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sphynx
Kelt:
Kelt:

Ki az a Geist hogy az ő engedélye kelljen ehhez a fórumhoz?

Ez nem az a fórum amit bárki csak úgy betilthatna.

Ha mégis megteszi, magára vessen. :D

Amit tett azt megőrizzük az örökkévalóság számára, mi pedig nyitunk 1 uj forumot!!:aboci:)))

 

 

 

Nosferatu forever!!!-vagy mégse!! :()

Úgyis látunk bennetek szörnyetegek....

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Odin
Kelt:
Kelt:

Hmmm. Nem igazán mondanék ilyet. Ha jobban szétnézzel akkor láttod, hogy Geist a moderator. :Ordog: Ő dönti el, hogy a Vampire-ben mi marad, s mi nem. Még üzenetet is töröl. EGyébként el kellett volna olvasnod azt a topicot ami legfelül van. NA gyerünk gyermek, és olvass!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kavefozo
Kelt:
Kelt:

Sphynx:

 

Olvasgass, mielőtt írsz, vazze. Még ha nem lenne kiemelve...

 

http://www.rpg.hu/forum/viewthread.php?tid=1448

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Colombo
Kelt:
Kelt:

Nemtudom.Sokan utálják,lenézik gyűlölik kedves,szemrevaló összetartó egységes klánunkat!Szerintem csak irigyek!Sőt én tudom is ŐK IRIGYEK.

 

Ezután köszöntök minden cukorborsó,szépséges klántársat. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

BePe
Kelt:
Kelt:

Sphynx

o a forum moderatora, ha az o dontese ellenere ujra topicot nyitsz, en is beszallok :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Odin
Kelt:
Kelt:

Ez az. Harc lesz. :Ordog: Ezt nem hagyhatom ki.

Moderatorok vs. Nosferatuk. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sphynx
Kelt:
Kelt:

Bocs tényleg nem tájékozódtam, legközelebb nem fordul elő ilyen.

De biztos érdekes menet lehetett volna a Moderator vs. Nosferatuk.

 

Hafi csütörtök este tali a fórumon?

 

Még 1000* bocs :,-(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Hafi
Kelt:
Kelt:

Hi!

 

Nem tudom, hogy hogy megy ez az új topic készítés, csak láttam, hogy egy csomó klánnak van Klántopic-ja, csak Nekünk, rejtőzködőknek nem volt.

 

Rányomtam hát az "ÚJ TÉMA" gombra, mi lett nosferatu klángyűlés.

 

Szép.

 

Csak a léte miatt is háború lesz.

 

BePe:

Szóval akkor van valami gond ezzel az új témával vagy nincs?

 

Hafi/ (Peter, az exatlantai, exlondoni, New Yorki nosfi)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Povi
Kelt:
Kelt:

Mivel Geist egy szóval nem jelezte, hogy gáz lenne, szerintem nincs vele probléma. Furcsa mindenesetre, hogy sokan egyből belázadnak és fikázni kezdenek.

Részemről nincs bajom a topic-al, de ha ilyen magasröptű társalgás lesz benne továbbra is az nem lesz valami bizalomgerjesztő.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sphynx
Kelt:
Kelt:

Hatalmas kíváncsisággal tekintek körbe e nem túl dicső multtal rendelkezeő klán körein belül, szeretnék minél több "szörnyet megismerni".

Leginkább a sok kis szörny kinézete érdekel, hogy ki milyennek, minek képzeli el a nosfi-át.

Segítsetek!! hogy újszülöttként minnél több testvért megismerjek :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Hafi
Kelt:
Kelt:

Hi!

 

Povi:

Én nem akartam semmiféle háborúskodást, meg egyéb csúnya dolgot, mint olvashattad. A kedvenc klánomnak szándékoztam csak nyitni egy topic-ot, egy amolyam Schreknet - emulációt, ahol összegyűlhet a sok Nosfi. :D

 

Remélem a moderátorunknak sincs ez ellen semmi kifogása. Gondolom ha lenne, már mondta volna, vagy legalább is most nem írkálnák itt.

 

Szóval Fátlyat a kezdeti nehézségekre!

 

Sphynx kérdése érdekes, hogy ki hogy képzeli el a Nosfiját, de ígérem Sphynx, ha még egyszer szörnyetegnek hívsz, nem állok jó sem magamért sem az emberségemért...

 

Semmivel sem vagyunk szörnyetegebbek, mint a Kinyalt Toreador-ok vagy magasan hordott orral mászkáló Tremere-k. Sőt!

Szóval ehhez tartsd magad...

 

Bárcsak jönne már az éj és szomjamat olthatnám. Kezdek egyre erőszakosabb lenni... :flame:

 

Hafi/Peter

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég 2_D
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

Ki mit gondol arról, hogy a fiatal nosfik, akiknek csak 1-es 2-es fátyoluk van, hogy oldják meg a felszínen való közlekesédt, valamint a táplálkozást. Ötleteket várok, mert az én nosfim egy nagy csuklyás bőrkabátban nyomul, ami egy kicsit szegényes.

 

Minden jót mindenkinek!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Odin
Kelt:
Kelt:

Povi, én nem láttam sehol egy fikázást se. Te hol látsz? Én csak leszólást látok, amit Sphynx kapott. Meg egy két figyelmeztetést, hogy Geistal kellett volna konzultálni elötte. De semmi több.

 

Amúgy én mostanság nem láttam Geist-ot, szóval lehet, hogy azért nincs betiltva, de remélem nem is fogja, hisz ez a második kedvenc klánom. :aboci:

 

Hafi, sok sikert. várjad csak, és költsed az akaraterőpontod. :(

 

Sphynx, az én Nosferatum elég szép a többihez képest, ezért is az a neve, hogy Adonis. :D Szép ritkás haj, orr apró, száj nagy, fogak össze-vissza, szeme alig látszik, mert a bőr eltakarja, de azért kilátni belöle. Megfelel a külső? A többit nem írom le, bocs. :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Hafi
Kelt:
Kelt:

2_D:

Jó kérdés. Talán a legegyszerűbb nem is menni addig a felszínre, jó a csatorna is, aztán meg amint lehet növelni a Fátylat.

 

Persze ez nem megoldás.

1-es fátyolal is el lehet kerülni a rázós szitukat. Ha láthatatlan nem is vagy, a feltűnést tudod kerülni, ami megtámogatva egy fejbe húzott baseball sapkával már lehetővé teszi az utcai mászkálást. Csak ne menj kivilágított helyre. Talán a füstös, sötétebb kocsmák még beleférnek...

 

2-es fátyolal már tudsz simán mozogni úgy hogy nem látnak, míg meghúzod magad és nem csinálsz hülyeségeket. Ez már elég, elvégre túl sok emberrel nem akarunk találkozni, nem?

 

Alternatív megoldás egy ghoul, aki a karakter nevében társalog a halandókkal, később ha Nosfi már elég jól dolgozik a fátyolal, majd fölveszi az arcát és végre ő is mehet társaságba. Csak ne felejtds el mindig betűről betűre kikérdezni a ghoult arról, mit csinált.

Persze ez a módszer nem működik, ha az ember mindig a csatornában dekkol. A tehetősebb testvéreink megengedhetik maguknak. Meg a többi vérszívót is meg lehet kavarni egy picit.

 

Hafi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Hafi
Kelt:
Kelt:

Mindenkinek tudom ajánlani a Kör című filmet (The Ring). Hangulatában ugyan inkább wraith, de nagyon jó a sztori és a megoldás. Érdemes elgondolkodni rajta!

 

Hafi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sphynx
Kelt:
Kelt:

Hafi igazad van a szörnyeteg túlzás. nem illik igazán klánodra e kifejezés. Asszem családom inkább tartozik ebbe a csoportba, hisz ők épp elég ideig uralták fényes otthonunkat, s még ma is tisztelet félelem és rettegés leng minket körül örökségünk miatt :-/

Úgy ítélem meg híres neves testvéreim mint Káin Angyala és sokan mások még inkább segítették a rólunk kialakult groteszk bizarr rémképet.

De kérdem én vajon megfér egymás mellett e két nagy család vagy ismételten belviszályok szaggatják majd országunkat akár csak "Drakula Gróf" idején. :buli:

 

Üdvözöl téged kedves alakváltód, Sphynx

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sphynx
Kelt:
Kelt:

Eredmények a Nosferatukról folytatott kutatásaimból:

 

..kétségtelen hogy tömegközlekedési eszközöket nem vehetnek igénybe az újszülöttek, mert az maga a szeretett maskarádéjuk megsértése volna...

Mi marad hát?

...az eredmények azt mutatják hogy leginkább a hosszu, mindent eltakaró ruházatot kedvelik a leginkább. Ennek stílusa, kora, állapota mind csak a nosfi személyiségétől függ. Találkoztam már olyannal közületek kik inkább a sportos(adidas)ruhákat kedvelte, de egy elvetemült társatokat egyik éjjel az SS balonkabátban pillantottam meg...az elferdült jellemetek menyilatkozása volt az a feltehetően nosfi nő aki apácaruhában jött el egy találkozóra, Rómában.

...Szóval a válogatott öltözetüknek a száma végtelen...

 

... közlekedési eszközeik már amit láttam azok is széles skálát mutatnak, rozzant kerékpártól kezdve motorok és gépkocsik, de itt meg kell jegyezzem sokan még az öregebbek közül is inkább a föld alatt közelítik meg uticéljukat és csak a legnagyobb óvatossággal jönnek fel a felszínre...

 

Megjegyzés:

.. itt már szót sem ejtettem arról az elvetemült társatokról kivel Moncada bíboros udvarában találkoztam.. ki volt olyan megátalkodott s árnyak segítségével rejtette el magát a nyáj szeme elől..

 

Üdvözlettel: Sphynx, a régi klánbol

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Archangel
Kelt:
Kelt:

Már megbocsáss, de milyen régi klánból?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

suszi
Kelt:
Kelt:

2_D:

Szerintem az 1-es, 2-es fátyollal is prímán lehet közlekedni, csak vigyázni kell az árulkodó hangokra, és kerülni kell az ütközést a járókelőkkel. Egyébként a hajléktalanok igen sok gondtól meg tudnak szabadítani :Ordog:!(Itt a vadászatra gondoltam)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

GrofDilisnya
Kelt:
Kelt:

Arról nem is beszélve, hogy egy pár hajláktalan olyan ronda, mint egy nosferatu. Úgyhogy kiadhatod magad hajléktalannak is...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Kispocak
Kelt:
Kelt:

Sphynx, a régi klánbol! ????

 

Nem hiszem , hogy gond lenne egy noszinak a tömegközlekedés.

 

FÁTYOL!!!! Ennyi az egész.

 

1 éve egy noszival játszom. Tudom , hogy mi a dörgés!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Hafi
Kelt:
Kelt:

Klántársak!

 

Be kéne fejezni a csövesekből való táplálkozást!

Szegényeket még az ág is húzza, akkor legalább a nosfik foga ne tegye!

Olyanok ők, mint mi, a társadalom lenézett, kitaszított tagjai! Hát ennyire nem érzitek át saját sorsotokat, helyzeteteket!

 

Vadásszatok inkább a gazdagabb, módosabb prédára, már csak azért is, hogy a Ventrue-kat csesztethessük. Vagy bármi...

A csöves nem préda! Ő maga már egyszer volt áldozat, ne tedd még egyszer azzá, ha még van benned egy csöppnyi Emberség!

A gazdagok...

A társadalom elitje...

A szépek...

A 'jók'...

A közszeretet tárgyai...

Ők megérdemlik...

 

Hafi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Cruzifix
Kelt:
Kelt:

Tiszteletem!

 

Szerintem egy lelkiismeretes Nosferatu soha nem nézi, hogy akiből fogyaszt az gazdag-e vagy szegény, beképzelt vagy szerény....

Egy okos Nosferatu pedig azt is tudja, hogy hol a helye. Nem mintha olyan nagyon kibabrálna a Ventrukkal, azzal, hogy elfogyaszt néhány "gazdag alisztokratát", de inkább olyanokat fogyasz el, akiknek a hiánya nem kelt feltünést. Ez jobb esetben minden vámpír logikus és jól megfontolt érdeke, talán a Nosferatuknak még kiemeltebben. Aztán a fedél nélküliek elfogyasztását illetően úgy gondolom, hogy nem nagyon hatódnak meg a könnyekig a Nosferatuk, ha megkajálnak egy csövest. (csak akkor, ha mondjuk az ő hajlékához közel történik a dolog, vagy esetleg az ő kis "kedvence" a pórúl járt hajléktalan)

Hiszen a többi klán is az utcák hátsó sikátoraira és a szemételepek árnyékába borítja ki a hulladákot. A Nosferatuk azok akik igazán megértik azt a mndást, hogy: "Amit máshol szarnak, az is itt bűzlik."

Számtalan példa van arra, hogy a Kamarilla városaiban kijelölt vadászterületek vannak és ezek a területek álltalában nem a rózsadomb tipusú környékek. Annál is inkább, mert az olyan helyeket gyakran valamely erős vértestvér protektálja, akivel nem érdemes kekeckedni. A Nosferatuk nem arról híresek, hogy dacoskodjanak, vagy megleckéztesenek más vámpírokat, viszont a megalkuvás és a túlélés mesterei ők, akik képesek manipulálni a vámpír társadalmat. Teszik ezt úgy, hogy elhitetik a többiekkel tulajdon nélkülőzhetettlenségüket és felbecsülhetettlen fontosságukat. (Ami nem alaptalan természetesen.) Ők (viszonylag) sokat tudnak a többiek belső dolgairól, viszont róluk senki nem tud semmi biztosat. Éppen azért van ez így, mert nem keltenek feltünést, nem veszik fel a kesztyűt és nem kakaskodnak nyiltan. Ha bosszúról van szó, akkor ezt más végzi el helyettük, lehet tudtán kívűl. Nem szereznek ellenségeket, hiszen tudják, amúgy is jutott az nekik.

 

Ennyit szerettem volna mondani a témával kapcsolatba, de azt azért megjegyzem, hogy szerintem nagyonis van helye egy Nosferatu klán fórumnak..... (Csak akkor valóban a Nosferatukról is legyen szó azért néha.)

 

Maradok irtózó hívűk: Crz.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...