Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Síkjárók Kis Kocsmája - Offtopic


balight_the_light_knight

Ajánlott hozzászólások

balight_the_light_knight
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Minden, ami a többi D&D topikban nem fér el.
 

Töröltem a régi témát, aztán újra nyitottam, mert már nagyon "meghízott". Szvsz ezt úgyse akarja senki visszaolvasni. Használjátok tovább egészséggel!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

Balight

 

Kár volt. Szerintem célszerű lett volna szólnod néhány nappal előtte, hogy mire készülsz és akkor az érdekesebb részeket el tudta volna menteni magának az ember. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt:

SAjna nem láttam benne különösebben maradandó értékeket. De legközelebb szólok, mgigérem!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

balight

 

Előre is köszi.

 

A linkek és néhány ötlet, mindig jól jön. Hogy mi érték és mi nem az eléggé relatív. Mindenkinek más. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyek
Kelt:
Kelt:

Ti csak magatokkal foglalkoztok, de mit szóljak én? Most mit fogok mutatni majd az unokáimnak (a protkón és a nagyija régebbi képein kívül)? :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

iceride
Kelt:
Kelt:

Arról már nem is beszélve, hogy hol maradnak a topicindító előjogai? :)

 

:)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt:

Jogok? Hol? :) :P

 

Bővítsétek bőszen a szerepjátékos szótárt DnD-s kifejezésekkel, én már beírtam az AOO-t, és a Thac0-t... ja, meg a D&D-t :D Talán nem a legjobban fogalmaztam meg, dehát próbálkoztam :lol: Bvítsétek ti si, tele van Woddal az egész :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Szervusztok!

 

Mintha azzal a kitétellel nyílt volna ez a topic, hogy minden hónap elején megszállja a Delete Demon...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt:

hát most szállta meg :) its one :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

Zotyó

 

Mikor írtam, kissé eltévedtem, mivel azt hittem a D&D 3e általábant törölte Balight. Azért akadtam ki, csak most döbbentem rá, hogy nem. :)

 

 

Balight

 

Bocs, ezt durván elnéztem. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Megcsúsztál... sebaj :) az szvsz. soha nem fog törlésre kerűlni. Én biztos nem törlöm....

szerkesztette : balight the light knight
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyek
Kelt:
Kelt:
Mintha azzal a kitétellel nyílt volna ez a topic, hogy minden hónap elején megszállja a Delete Demon...

Akkor még nem lehetett elôre látni, hogy magasröptü gondolataimból ide is hintek néhányat. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt:

Zotyek

 

Ezért kellett hamarabb törölni :pirul: :rohog: lol... :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

balight

 

Már ezért az ígéretért megérte a szórakozottság. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyek
Kelt:
Kelt:
Ezért kellett hamarabb törölni...

Röhögjetek csak, de elterveztem, hogy ha lesz egy kis idôm, akkor írok egy Amazonos novellát.

Lehet, hogy a lustaságom miatt nem lett volna belôle semmi, de Balight miatt most presztizs kérdést csináltam belôle, úgyhogy számíthattok rá.

(A jövôben hárítok minden olyan felelôsséget, hogy miattam kap fenyegetéseket Balight, valamint visszautasítok minden olyan spekulációt, mely szerint a novellám megjelenése és az öngyilosságok ugrásszerü növekedése között bármilyen összefüggés van.)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

-=MODERÁTOR=-

 

 

"Kis sötét szoba, az emberek körben üldögélenk egymás kezét fogva, arcukon eltökélt kifejezsés.

- Üdvözlöm önöket fórumsegítő teránpiákon. Szorítsák meg erően a mellettük ülő kezét...'"

 

Nah ezt szeretném elkerűlni, így ez a rész moderálásra kerűlt. Zotyek semmi bajom nincs azzal, hogy felhoztad, csak tapasztalatból tudom, hogy parttalan vita volna.

Ne is hozzátok itt fel többet!

 

-=MODERÁTOR=-

szerkesztette : balight the light knight
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
bad_angel
Kelt:
Kelt:

Üdv,

 

Emberek, segítsen valaki. Rosszul emléxem, hogy a d3.5 teljes könyveit le lehet majd tölteni a netről, vagy csak a módosított szabályok gyűjteményét? Ha le lehet tölteni az egész könyvet, akkor az mikortól lehetséges? Ha csak a szabálymódosításokat, akkor lehet-e már kapni a 3.5 könyveket Mo.-on? Egyáltalán megjelent-e már?

Valaki nem tud egy site-ot, ahol le lenne írva a modern fegyverek használata a d20 keretén belül?

segítségeteket előre is köszönöm:

rosz :gonosz:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

Bad Angel

 

A hírek szerint kb. a megjelenés napjával egy időben (július 18-án) mindhárom könyv tartalma teljes egészében letölthető lesz és letölthető lesz csak a módosításokat tartalmazó anyag is. (Az kb. 30 oldal.)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyek
Kelt:
Kelt:

Úgy látszik, egy kicsit rám mosolygott a szerencse (vagy Isten, de mindegy, mert mindegyikre visszamosolygok :lol: ). Először is a mostani Xena-ban tök kira Amazonos jelenetek voltak, a lovas rohamnál majdenem el is érzékenyültem :lol: , másrészt meg 21.-én lesz egy Amazonos film, amiről túl sok értelmes dolgot egyenlőre nem tudok mondani, csak annyit tudok, hogy játszik benne Jennifer Rubin :) , valamint egy Nicole Hiltz nevű csajszi, akit ugyan nem ismerek, de a neve alapján egy szőke germán istennőben reménykedem. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

Zotyek

 

Melyik adón lesz?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyek
Kelt:
Kelt:

Amelyiken az Erős Antónia mondja a híreket. :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

Zotyek

 

Ez nem mond nekem sokat, egyrészt általában nem idegesítem magam azzal, hogy megnézzem a híreket, másrészt a reality show-k leszoktattak a tv nézésről (például azt se tudtam, hogy megint van Xéna), harmadrészt összesen két bemondó nevét ismerem, de ezek közt nincs Erős Antónia nevű. :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt:

Hát igen.. az, hogy főmüsoridőben ezek a reality showk mennek.. nos kissé íjesztő. Bár ez a hárman a párban jópofa... legalábbis lehet röhögni rajta...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Timba
Kelt:
Kelt:

Balight

 

Abból is eddig két percet, ha láttam futólag.

 

Egyébként a nekromanta félig kész, megnézheted a honlapomon. Talán ma estére befejezem, akkor már tudná használni a játékosod.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balight_the_light_knight
Kelt:
Kelt:

NÉzd meg, majd meglátod tetszik e. Nem lennék rendszeres néző, de néha jópofa.

 

MEgnézem a nekrót, köszi szépen!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...