Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Red Alert 2


Vendég DaNgK999

Ajánlott hozzászólások

Vendég DaNgK999
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Hi! Aki szokott Westwoodonline-ozni irjon már egy időpontot mert magyarral még nem találkoztam

a neten sima Red Alert 2-ben. :aboci:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

Hello!

Én régebben nagyon sokat nyomtam,bár amikor meglett a Yuris Revenge,akkor szinte csak azzal,nagyon jó játék,single ben is,és multiban is,amúgy meg ha letöltöd a Gamespy-t,akkor simán tudsz játszani neten,mások ellen!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég DaNgK999
Kelt:
Kelt:

Ki milyen taktikákat preferál?

Mert én pl mindíg Cubaval vagyok, először megetetem pár terroristával aztán nekimegyek 8

Apocalypse Tankkal, aztán vagy túléli vagy nem :aboci:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Ehheh :aboci:

Én általában szuperfegyverekre szoktam menni,bár atomrakéta jobb szerintem,én azokat szoktam bevédeni,aztán várni,amig elkészül,bár Kirov ship-et (ha jol emlékszem,ez a neve) is imádom,foleg,ha mekapja a 3 izét,érmet,vagy micsodát,akkor aztán szórja rendesen

szerkesztette : Kiado2
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

üdv!

 

szerintem egy nagyon nagy játék.én mind az alapjátékot,mind a kiegészítőt végigvittem és általában az a tökéletes teknika (gép ellen) hogy rögtön 2-3 aratót kell venni,hogy pénzügyileg jól állj,majd létrehozni kisebb csapatokat,amikkel nem szabad levegőhöz juttatni a gépet.általában a gép ellőbb kifejleszti a szuperfegyvereket,ám meglehet bénítani ,úgy hogy folyamatosan támadni kell a reaktorokat,aminek gyümölcse az lessz,hogy megbénul minden légvédelmi és elektronikus kütyü,innen már sima az út a győzelemig.csak kell egy nagyon ütőképes sereg.A kis csapatok azok általában a yuriknál érdemes azt a kis tankot,amin gépágyú van,mert lehet hogy két lövés és meghal,de legalább erős.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég DaNgK999
Kelt:
Kelt:

Én neten mindig úgy játszok, hogy a szuperfegyverek nincsenek engedélyezve,úgy viszont marad az Apocalypse és Kirov illetve szöviknél Prism Tank és Mirage.

Bár láttam már érdekesebbeket is mint: Crazy Ivan ill szöviknél Chrono emberke :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

óó a Chrono se semmi 3 kitüntetéssel :rohog:

Szerintem prism tank írtó jó,bár én támadáskor mindig viszek magamma,húha,azta tankot,ami fává tud változni :para:

Az a jó benne,hogy 1 lövés 1 ember,ha minden igaz,így nem nagyon tudnak bekamikazezni támadás közben

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

Az a fává változó tank az nagyon ütős,főleg ha 3 csillaga van,akkor párját ritkítja a tűzerejével.

én csak a yuris revenge-vel szoktam játszani,mert szerintem sokkal jobb mint az alapjáték.

egyébként hogyan lehet interneten szervert keresni és mennyivel drágább az internet? :aaaaa:

egyszer már kikéne próbálnom :( .....

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

szerintem aki a yurikkal játszik az legyőzhetetlen.ezt nagyon eltúlozták a kiegészítésben,hogy 3-szor erősebb a szövetségeseknél.

szerkesztette : crazymilan
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

Yuri tényleg erős lett,amúgy nem soakn,de páran még nyomják red alertel és yurival,töltsd le GSA-t,és ingyen gamelhetsz,letöltés is ingyenes,és csomó játékkal lehet multizni

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

Merre lehet letölteni?a GSA az automatikusan keres szervert vagy ez most hogy van?Bevallom őszíntén még sosem próbáltam interneten játszani,ezért kérlek légyszíves magyarázd el mit kell tennem. :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

Nos,a neve:Game Spy Arcade

Szentme ha rákeresel google-n,akkor tuti megtalálod,letöltöd,és scanneli a géped,hogy milyen gamek vannak rajta,amit talált,annak a játlknak a bal felén a GSA-n meg fog jelenni az ikonja,és rákattintasz,a többi meg nagyon egyszerű,nem nehéz,és csomó játék van,amit lehet neten nyomni :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

akkor ha van gamespy-om akkor ingyen(rendes tarifa) tudok játszani.Ez dúrván jó!a GSA-nak vannak újabb verziói,mert azthiszem a gépemre telepítettem már :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

ha ottvan,elinditod,és automatikusan letölti a legujabbat,persze,csak ha beleeggyezel :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

Úutálom a gépemet!nagyban teszem fel a yuris revenget ,erre a 98%-nál kiír valami hibát és lefagy!de előtte a amikor rákattintottam a setup gombra elkezdett valami patch szerű dolgot tenni a gépre és a felénél kiírta,hogy error!szerintem ez a lludas a dologban!Kiado2: megvan neked ez a patch,mert azthiszem,hogy amerikai verzió a red alert2 a y.r. viszont európai,vagy valami ilyesmi a probléma :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

mivel nekem nincs a red alert már a gépemen,ezért tuti nem,de szerintem red alert hivatalos oldalán biztos ottvan egy csomo fajta patch!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

megtaláltam a patch-et,elkezdte telepíteni,majd kiírt egy hibát valami öreg fájl-ról.ez tiszta gáz! :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

Az gáz,lehet,hogy meg kéne venned ujra a gamet :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

úgy egyhónapja jártam a fehérvári tescoban és meglepetten láttam,hogx csak 2500 ft-ba kerül.

az alapjáték.egyébként az egyedi játéknál hogyan lehet kiválsztani a team-et,mert eddig mindig mindenki ellenem volt!a Yuris revenge-ben persze kilehetett választani... :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

mostjöttem rá egy jó taktikára:

Szóval a szövetségesekkel vagyok.rögtön felépítek két aratóhaust majd a barakkot,amiből rögtön gyártom a gi-okat. ezeket ötösével a bázis körül egymástól annyira helyezem el,hogy lőtávolon belül legyenek.mindegyikhez állítok egy tankot,hogy nagyobb támadást is kibirjon.felépítek egy gyára amiből kapásból 1-2 aratót legyártatok.így már elég pénz lessz a továbbiakhoz.10-15 mirage takot legyártatok,amit a bázis körül szétszórok.felépítem a repteret és a többi hauzt.pillboxokkal is megtámogathatom a katonáimat.csinálok 8-12 mirage tankot,amit viszont a pályán rejtek el,hogy az ellenfelet egy kicsit idegesítsem :( ,felépítem a satelitet,amitől látom a kis mocsok ténykedéseit :aaaaa: ,a reptérnek köszönhetően ejtőernyősökekkel igyekszek az ellenséget körbevenni(ha van olyan szuperemberük,mint a tanya,akkor fölösleges).az aratókat megcélozni egy adag mirage tankkal :nono: amitől ellenfelünk még idegesebb lessz,majd lerohanni a bázist még egy kevéske (20-30) mirage tankkal :P . a szuperfegyverek persze nincsenek engedélyezve!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

Jo a taktik szerintem,csa eléggé időigényes,én általában a védelmet nem nagyon szoktam előynben részesíteni,inkább mindennel támadok,aztán vagy nagyon megszivom,vagy nem :(

Yurinál pl. a tornyok rohadt erosek,szerintem

Egyedi játéknál,ezt hogy érted?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég DaNgK999
Kelt:
Kelt:

Hi mindenki! Az egyedi játék az ugyebár a skirmish? Mert asszem 1.06-os patch alatti verzioknál nem lehet beállítani a cspatokat!ott mindenki ellened van!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

rájöttem,hogy nemis olan baj,hogy mindenki ellenem van!A légitámadással nagyon egyszerű legyőzni az ellent.most játszottam brutális fokozaton a gép ellen és 12 repülővel simán szétrobbantottam a főépletét. :D Ha más nem,akkor megvásárolom a játékot.nem olyan nagy pénz az az 3000 ft.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kiado2
Kelt:
Kelt:

az tényleg nem sok :D

Nem tudjátok,lesz kövi része?

Amúgy gondolom ismeritek command and conquert,valaki játszott renegade-el?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég crazymilan
Kelt:
Kelt:

olvasgattam róla.azt írták hogy az MI eléggé gyengére sikeredett :lol: :)

eléégé szívás mert nekem a version 1.6-os van meg amin nemlehet csapatot választani :lol:

nagyon remélem,hogy lessz következő része a RA2-nek hiszen sikeres játék után általába folytatás jön. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...