Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Házi szabályrendszerek


Alyr_Arkhon

Ajánlott hozzászólások

Alyr_Arkhon
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Sogroon kérésére megnyitjuk a Neogenezis topikot, ahol remélhetőleg az általa kifejlesztett rendszerről folyik majd a diskurzus.

 

Neogenezis

 

 

 

Jó fórumozást!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Köszönöm Alyr :) Bár sajnos elírtad a címet :szerencsetlen:

 

Így csak ennyi jár: :rohog: :rohog: :sor: :sor: :sor: ... pedig egy egész raklap is lehetett volna belőle.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

ashura
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Alyr Arkhon :) : Tessék! Én is meghívlak!

:sor: :) :( :) ;) :( :) :sor: :sor: :sor: :sor: :sor:

 

Sogroon: :rohog: : az ilyenek mint ... Idomítás (tap, 4)... értem hogyan érted, de konkrétan mit jelent... Függ a tap 4 esetleg a kari szintjétől, vagy csak azt mutatja mennyire nehéz az illető dolgot elsajátítani... :szerencsetlen:

 

:rohog: :sor: :sor:

szerkesztette : ashura
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Azt jelenti: elsajátítás tapasztalással, ennek nehézsége 4(nehéz). Az első a képzés módja, a második az ideje. Azért rövidítettem, mert egy idő után nem volt kedvem kiírni... meg mert azt hittem, hogy egyértelmű :szerencsetlen:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

ashura
Kelt:
Kelt:

Egyértelmű, persze :szerencsetlen: ...de akkor nem függ a kari szintjétől... hiszen ha valaminek elsajátítására több időt fordít, akkor abban jobb lesz...pl gyerekkorától kezdve az idomítás a hobby-ja....

KOPP!

...igen...

...a Tantusz volt... :)

 

:sor: :) :sor: :rohog: :sor: :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Nem, nem függ a TSz-tő. Egyébként is Reneszánszban alig függ valami a szinttől: varázslatok, diszciplínák, mágikus kifáradás...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

ashura
Kelt:
Kelt:

Igen én is úgy láttam, hogy szépek a lehetőségek...

...így elsőre őszintén tetszik... :sor: :)

 

Megyek és átrágom mégegyszer, aztán már okos leszek :szerencsetlen:

:rohog: :rohog: :sor:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Alyr_Arkhon
Kelt:
Kelt:

Sogroon: Javitva. :szerencsetlen:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Yup'm ijé!!! Köszi! Köszi! Köszi! Köszi! Köszi! Köszi!

 

Itt a raklapod:

 

:szerencsetlen: :) :rohog: :rohog: :sor:

:sor: :sor: :) :( :)

;) :( :) :sor: :sor:

:sor: :sor: :sor: :sor: :sor:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég temes
Kelt:
Kelt:

"Azért rövidítettem, mert egy idő után nem volt kedvem kiírni..."

 

Erre talaltak ki a wordben az automatikus javitast. Feldisznoert vetted az ECDL vizsgadat? :)

 

Najo, nem b@szogatlak tobbet :D

 

Egyebkent telleg egyertelmu :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég temes
Kelt:
Kelt:

OFF

 

Yeehhaa! megszuletett az "elso" hozzaszolasom :D

 

ON

Link a témához
Megosztás más oldalakon

ashura
Kelt:
Kelt:

Üdvözletem! :ugri:

 

A Neogenezis új honlapja:

 

Neogenezis

 

:sor: :) :neogenezis: :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sir_Tom_Wiera
Kelt:
Kelt:

:( Helló mindenkinek! :sor:

 

Szeretnék Ordanról megtudni mindent, mert én + a haveri köröm azt a célt tűztük ki, hogy a hiányos kiegészítéseket magunknak csináljuk meg.

 

Ha valaki segítene, annak nagyon örülnénk, s információt is cserélhetnénk. :(

 

Előre is köszi, itt az e-mail címem: tom_sachor@freemail.hu :aaaaa:

 

Sogron legyen veletek!!!!!!!!!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

ashura
Kelt:
Kelt:

Sir Tom Wiera: ez talán segíthet... :P

 

http://forum.rpg.hu/index.php?act=ST&f=59&t=3044&

 

:D :P :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Dolahnoya
Kelt:
Kelt:

Üdv!

Nos! A Neogenezis....

 

Nálam a karakteralkotás okozott egy kis gondot... kipróbáltuk ... jó dolog ez, csak a játék előtt (közvetlenül) próbáltuk megalkotni a karikat... A játékosoknak szinte diktálnom kellett mit hogyan csináljanak... (idő) :legyint: Ehh az amatőrök.... :felvon:

/sorry, ma paprikás hangulatom van :) /

 

Amúgy tetszik! Jó volt, hogy dolgoztál vele Sogroon! Ez hiányzott a kelléktáramból!

 

Kár, hogy önmagában (szabálykönyv nélkül) nem teljes a egésze használható.... Ha idővel írnál hozzá "rizsát" is... :felvon: ... nos, az jó lenne!

 

:katyvasz:

:felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Darkmore
Kelt:
Kelt:

//to Dolahnoya, a "rizsa" megtalálható az ET,UT-ben. Még jól jöhet a Második törvénykönyv és a Summárium is.

 

Ezeket begépelni azért elég unalmas és hosszadalmas munka lenne, bár lehet Sogroon más véleményen van. Én biztos nem csinálnám meg :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Dolahnoya: a rendszer feltételezi az ET, ÚT és egyébb kellékek meglétét. Ez egy mod... kell hozzá az eredeti softvare.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Na!? Hát ennyire nem érdekel senkit?? :sor: Legalább a régi Reneszánszos arcok szólhatnának valamit: jobb/rosszabb lett... valami... bármiiiii......

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég temes
Kelt:
Kelt:

Engem erdekel :)

Jobb lett. Vagy rosszabb? Hu nem is tudom... Olyan bizonytalan vagyok ma... Vagy nem? :eeek:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Valami érdemi hosszá szólást vártam, olyanoktól, akikkel nem játszom együtt. :) :eeek:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Dolahnoya
Kelt:
Kelt:

:rohog: Üdv!

 

Neeeeem....

Nem úgy érteni! :ejj: Dicső kollégák...

 

Nos:

1, A Neogenezis nekem tetszik, kellett már egy ilyen! Köszönöm!

2, A "rizsán" nem azt értettem, hogy legyen mellékelve az ET, UT, stb.

csupán helyenként bővebb mondatokat, mert mindíg vannak akik félreértenek dolgokat...

SPOILER
Pl.: Ashura sweet is a rövidítéseket...

3, ...én se pötyögnék mellé regényt...

4, Sogroonnak tüzesvíz, a többieknek :eeek: ...ja, Ashurának: :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:

Jó, akkor a nyáron neki állok még bővítgetni, úgyis van még néhány ötletem, főleg a képességek közé. Apropó, KM-ek ne engedjétek a Kíntűrés képesség felvételét, olyan kariknak, akik láncingnél nehezebb vértet szoktak viselni. Én a műltkor meg szívtam, mert nem figyeltem oda eléggé az egyik karakter magalkotásánál: Uwel lovag kíntűréssel :) :eeek: :rohog: :ejj:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég temes
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Nem ertem mi a bajod a kintureses uwel-lovaggal :rohog:

Sajnaltad azt a 2-3 nap eletet is tole? :ejj:

 

Ezt a lancignel nehezebb dolgot bele lehet irni a kepesseg leirasaba, es nincs ilyen gond vele. :)

 

Es ha nekiallsz, javitsd mar ki a hejesirasi hibakat! :eeek:

Megtennem en is, ha nem allnal elo mindig egy uj verzioval, amit kesz vagyok a regi javitasaval :lol:

szerkesztette : temes
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sogroon
Kelt:
Kelt:
Ezt a lancignel nehezebb dolgot bele lehet irni a kepesseg leirasaba, es nincs ilyen gond vele

Ezzel az a gond, hogynem igazán lehet szabályt húzni rá. Pl.: egy barbárra nem jellemző - mégha meg is vannak hozzá a szükséges értékei - noha nem visel vértet, míg egy kardművésznek ok a magas szellemi kontroll miatt, pedig lehet pikkelyvértje.

 

Es ha nekiallsz, javitsd mar ki a hejesirasi hibakat!

Jól van na, jól.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Darkmore
Kelt:
Kelt:

Gyíkság páncélfeltételeket szabni ehhez a képzetséghez. Ha fullvértben leesel a lórol az nem fáj? Ha lovagkarddal adnak egyet azt nem érzed? Egy lovag is hozzászokik a fájdalomhoz kiképzése során.

 

Azt pedig felhozni érvnek, hogy fullvért+kítűrés = táp meg már a szánalmasság határát súrolja.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...