Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

MAGUS regények


AnatAkhan

Ajánlott hozzászólások

AnatAkhan
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Béke!

 

Nem gondoljátok, hogy egy kicsit túlságosan rendezett?

Nem baj, hogy rendezett és csatlakoznék DelArco gondolataihoz, miszerint:

Talán fontosabb az hogy hogyan öli meg őket minthogy milyen sorrendben.

Tetszett a regény, Gorvikot kiváltképp szeretem, szóval sztem jó regény.

 

Bár szintén meglepő volt számomra a fejvadász halála, de én a végét nem így zártam volna le. :)

Hepiendesítettem volna, hogy az egyetlen élve maradt ramraquo és a dzsenncsajszi ősszeházasodnak. ;)

 

Na BYE

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Nagash
Kelt:
Kelt:
Üdv!

baddragon:

"Olvasta vki? "

Szerintem itt a magus fórumokon kevés olyan emberrel találkozol aki ne olvasta volna ezt a könyvet.

 

 

Hehe, én nem olvastam, pedig jó ideje foglalkozom a MAGUS-al :) A nevét is még csak hírből hallottam. Ez minden bizonnyal, csak az istenek műve lehet. Jó vicc... Dartonra saccolok.

Miről szól? :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

AnatAkhan
Kelt:
Kelt:

Béke!

 

Ismer valaki olyan regényt, melyben Haonwell a helyszín? Nagyon érdekelne!

 

BYE

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Nagash
Kelt:
Kelt:

Nem, de novellát igen! A Holtak Légiója kötetből, a Téli Égből című novella (Boomen). A Holdak és vándorokban is benne van, az kapható mostanában is ha jól tudom.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

DelArco
Kelt:
Kelt:

Üdv!

Nagash:

A Gorduin ciklus egyik kezdeti kötete. Gorduin az Elátkozott vidékre megy A Arkhonnal és megállítja az orwellánusokat akik régi jó szokásukhoz híven megint Orwellát akarják megidézni. Nagyon jó könyv. Mindenképpen szerezd be. Ha Győrben jársz nálunk megveheted 20% kedvezménnyel a New Orkban.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

edboy
Kelt:
Kelt:
Béke!

 

Ismer valaki olyan regényt, melyben Haonwell a helyszín? Nagyon érdekelne!

 

BYE

még régebben megjelent itt az rpg.hu-n egy novella Nhil Bhog címmel. Szerintem nagyon jó, és Haonwellben játszódik. olvasd el!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Nagash
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
Mindenképpen szerezd be. Ha Győrben jársz nálunk megveheted 20% kedvezménnyel a New Orkban.

Az lesz, megszerzem; de nem hiszem, hogy Győrben :titok:

szerkesztette : Nagash
Link a témához
Megosztás más oldalakon

AnatAkhan
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Béke!

 

Nem, de novellát igen! A Holtak Légiója kötetből, a Téli Égből című novella (Boomen). A Holtak és vándorokban is benne van, az kapható mostanában is ha jól tudom.

 

Nagash: Ezek ha jól sejtem meg is vannak nekem, elő is keresem majd a polcaimbról őket.

 

még régebben megjelent itt az rpg.hu-n egy novella Nhil Bhog címmel. Szerintem nagyon jó, és Haonwellben játszódik. olvasd el!

 

edboy: Ok, köszi, merre találhatom is meg ezt a történetet?

 

THX :titok: ;) ;)

 

BYE

szerkesztette : AnatAkhan
Link a témához
Megosztás más oldalakon

DelArco
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

AnatAkhan:

"Ok, köszi, merre találhatom is meg ezt a történetet?"

ITT

Link a témához
Megosztás más oldalakon

AnatAkhan
Kelt:
Kelt:

Béke!

 

DelArco: Köszike

 

BYE

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Jakirte_Jak_Cyr
Kelt:
Kelt:

Líthas!

Itt az ideje, hogy ez a fórum is folytatódjon.

 

Úgyhogy: Mi a véleményetek a Karnevál reprintről: Érdemes megvenni vagy sem?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Tiaro
Kelt:
Kelt:

Attól függ. Az első kötetben sok minden megváltozott (stilisztikai szinten) de szerintem hátrányára, a másodikról nem tudok nyilatkozni, de rémlik, hogy nem sok minden változott.

Szép a borítója, úgyhogy amiatt talán érdemes... :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

DelArco
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

Csak annyit tudok mondani hogy remélem hogy az elöző kiadásban nem volt ennyi helyesírási hiba. Legalábbis én elég sokat találtam benne.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Tsuneo
Kelt:
Kelt:

Valaki nem tudja mikor jön új könyv is nem csak reprint?

Egyébként azt hallottam van amit kihagytak belőle?Ez igaz?

Köszi!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

DelArco
Kelt:
Kelt:

Üdv!

Tsuneo:

Ez lesz a következő:

Sorsvető

Link a témához
Megosztás más oldalakon

edboy
Kelt:
Kelt:
Líthas!

Itt az ideje, hogy ez a fórum is folytatódjon.

 

Úgyhogy: Mi a véleményetek a Karnevál reprintről: Érdemes megvenni vagy sem?

Megvan az aeredeti? Akkort nem. Nincs? rohanj megvenni!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sertorius_Messalla
Kelt:
Kelt:

Úgy érzem...,hogy ez a topic kezd kicsit ...nem is tudom...na mindegy...lenne 1 kérdésem mit lehet tudni az Észak Lángjaiból ismert Timul cwa Anremről????

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Noro
Kelt:
Kelt:
Úgy érzem...,hogy ez a topic kezd kicsit ...nem is tudom...na mindegy...lenne 1 kérdésem mit lehet tudni az Észak Lángjaiból ismert Timul cwa Anremről????

Valószínűleg mindazt, ami a könyv függelékében szerepelt :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sertorius_Messalla
Kelt:
Kelt:

Szóval ezen kívül nem lehet tudni semmi mást? :( ;) ;)

Valami új felvetés valakitől? :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

DelArco
Kelt:
Kelt:

Üdv!

Sertorius Messalla:

Szerintem sehol máshol nem esik említés róla. Csak az ÉL-ben szerepelt igy amit tudunk róla onnan tudjuk.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sertorius_Messalla
Kelt:
Kelt:

hüpp-hüpp... :aaaaa: Most szomorú vagyok...

Nem tudjátok, hogy mostanában jön e ki valamilyen olyan regény vagy novella ami az AK-ban leírt nyolcadkori események idején játszódik? ( azt, tudom, hogy az előző topicon volt erről szó és akkor inkább leszavazták....)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Redguy
Kelt:
Kelt:

Sertorius Messalla:

 

Az AK szerinti nyolcadkor szívügyem, de a a T. közönség többi tagjának reakciója meglehetősen negatív, így nem erőltetném a dolgot, inkább tovább dolgozom a Por a porhoz folytatásán. :aaaaa: Persze, ha a helyzet változik, és több időm lesz a dologra, egy novellát biztosan írok a témában, az alapötlet már megvan hozzá.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Jakirte_Jak_Cyr
Kelt:
Kelt:

Líthas!

Redguy: Sokaknak problémája, hogy nem vennék szívesen, ha pl. a kedvenc karaktereik öregkorukban a Shulur-Doran expresszre várnának. Más szavakkal: Te mennyire támogatod a technika ily mértékű térnyerését? Vagy inkább a lassabb beszivárgás híve vagy?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

DelArco
Kelt:
Kelt:

Üdv!

Redguy:

Ne is kezdj semmiféle novellába amig a Por a Porhozt még nem viszed tovább legalább 10 folytatással. :aaaaa:

Mikorra lesz meg a következő?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sertorius_Messalla
Kelt:
Kelt:

Jakirte: Én a 8ad koros kérdésemnél nem gondoltam annyira előre...max néhány évtizeddel...(pl: A Hradzs létrejötte, Shadon-Gorvik únió stb...)

A Por a porhoz-t még sajna nem olvastam ... csak kritikákat/véleményeket azok meg nem igazán vannak rám negatív/pozitív hatással...

OFF: Minden nyaraló forumozónak (moderátornak is :P ) erőt egészséget s kellemes nyarat kívánok...remélem helyettem :D is nyaraltok :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...