Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Videoklip


Vendég Ivory

Ajánlott hozzászólások

Vendég Ivory
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Átnéztem a fórumot és az egyik legérdekesebb területe a filmnek nem volt jelen. Hát itt az ideje.

Ráadásul egyből ide is írom, hogy ma megnéztem egy DVD-t. Chris Cunningham munkáiról jelent meg a közelmúltban. Majd minden filmje 100%-os. De hát ugye az örök győztes: Aphex Twin- Come to Daddy :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt:

Mi a franc! Itt senki sem szereti a videóklippeket annyira, hogy írjon valamit, valamelyikről?

 

Egyébként Cunningham csinálta a Madonna: Freezingjének a klippjét. Azt biztosan szeretik sokan. :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég AngelTear
Kelt:
Kelt:

Freezing? :dilis:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lac
Kelt:
Kelt:

Hello Ivory!

 

A Zenei forumon akartam irni az Aphex Twintol a Come to daddyt, hogy mekkora durvasag, de elfelejtettem a cimet. Szoval ja, az a klip az mar igen. (Ja, klip egy p.)

 

Apropo, nehany kedvenc rendezes nelkul: NIN - Perfect Drug, The Strokes - Reptilia, Rammstein - Amerika, 22-20s - Shoot your gun, Felix Da Housecat - Rocket Ride

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt:

Na ja. Frozen. :dilis:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ricardo
Kelt:
Kelt:

Az Aphex Twin szerintem is über kemény! A következők az én kedvenceim: Rammstein-Sonne, Rammstein-Stripped, Korn-Frak on a Leash (azt hiszem az az amelyikben rajzfilm a klip), Marilyn Manson-The Nobodies, The Prodigy-Firestarter, The Prodigy-Breathe

 

Azt hiszem ezek a legjobbak. Biztos van még egy halom ami tetszik de most csak ezek jutottak eszembe.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Blaze
Kelt:
Kelt:

Ez az Aphex Twin klip melyik? Amiben egy őrületesen torz pofa üvölt a tévé képernyőjén, és nézi egy (több?) hajléktalan? Vagy az nem is AT? Amúgy én nagyon szeretem a Tool klipeket, meg Tori Amos videóit (az aranyosakat is, meg a bizarrakat is :buszke: ). Hümm... Pearl Jam - Jeremy + Do the evolution, NIN - We're in this together, Alice In Chainstől nagyjából minden, Björktől az All is full of love, meg Portishead és Massive Attack cuccok (utóbbi két bandától mondjuk nem is láttam minden videót).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sparrow
Kelt:
Kelt:

Yeah, Massive Attack rulez! :dilis: Én a Teardrop és a Risingson klipjét láttam, de az már nagyon régen volt... Az előbbiben egy magzat énekel az anyja hasában, az utóbbiból csak egy bakelit-lemezjátszóra emlékszem. :)

Hát, tévét is régen néztem már en bloc, de van pár klip, ami tetszett: Metallica: The Unforgiven II.; Guns 'N Roses: November Rain, You Could Be Mine; Tankcsapda: Adjon az ég :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt:
:aboci: Michel Gondry. (Björk, majdnem az összes; The white stripes: legós, ...stb.)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Zolez
Kelt:
Kelt:

Az én kedvenc klippeim, amiket mindenkinek ismernie kéne: :aboci:

SlipKnoT - Duality

KoRn - Freak on a leash (Ricardo: igen, ez a z, amelyikben a rajzfilmes rész van)

KoRn - Falling away from me

KoRn - Got the life

Offspring - Kids aren't allright

Offspring - Pretty fly (for a white guy)

Offspring - Get a job

Blink 182 - Feeling this

Blink 182 - Stay together for the kids

Alvin és a mókusok - Kicsit

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt:

Blaze!

Az androidos-csókolózós klipet is a Cunningham rendezte. :aboci:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bakou-1
Kelt:
Kelt:

Massive Attack...hmmm :aboci: Nálam az Unfinished Sympathy vezeti a számlistájukat, ahol a színesbörű néni sétál végig az úton és a kamera végig követi. :ejj:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt:

Bakou-1! :aboci:

 

Szóval szerinted teljesen mindegy, hogy milyen a klip, ha jó a zene?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bakou-1
Kelt:
Kelt:

Általában egy jó zene sokat dob egy kevésbé kellemes klippen. Szerencsémre a legtöbb kedvelt számomhoz elég jó klipp született. De persze előfordulhat kivétel :)

 

Amúgy látta valaki már a Nine Inch Nails - Happiness In Slavery klippet? Habár örültem szeretem Reznor bácsiékat, nem az volt az első klipp ami miatt az jutott eszembe,h nagyon elvont valaki ;) De én pont ezért szeretem, a kis örültség miatt - bár hozzáteszem nem nézem meg mindennap azt a klippett :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lac
Kelt:
Kelt:

Happiness in Slavery nagyon allat.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Prof_William
Kelt:
Kelt:

Egyszer láttam egy klippet. Annak kéne a címe.

 

Valami olyan volt benne, hogy 5-6 csecsemő kiugrott a gépből ejtőernyősszerelésben és egy nagy meztelen nő felé estek. Bázisugrás a nőre...

 

Na jó ez így elég betegnek hangzott, de van valami fogalmatok arról, mi a címe?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Blaze
Kelt:
Kelt:
Az androidos-csókolózós klipet is a Cunningham rendezte. 

 

Volt egy ilyen sejtésem :D

 

Tudom, hogy elcsépelt, de akkor is imádom a Scar tissue-t az RHCP-től. Meg persze a Give it awayt is (hittétek volna? :ugri: ). De a legállatabb a Beavis & Butthead-es klippjük, asszem Love Rollercoaster a címe ;)

 

Ez az Aphex Twin klip melyik? Amiben egy őrületesen torz pofa üvölt a tévé képernyőjén, és nézi egy (több?) hajléktalan?
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Blaze
Kelt:
Kelt:

http://www.urbanchaosvideos.com/

 

Ez egy ölég mötál beállítottságú klipoldal, de állítólag az új Dillinger Escape Plan klip zseniális. Innen lehúzható :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
Ez az Aphex Twin klip melyik?

Amire te gondolsz az a Come to Daddy. De nincs benne semmiféle hajléktalan, csak Richard D. James arca van minden vandál kisgyerek arcán. Majd megjön Daddy és mielőtt egybegyűjtené az ő kis porontyait, leüvölti irgalamat nem ismerve, egy öregasszony haját. :ugri: :D

 

Egy kis ízelítő. Sajnos a videót nem bíromsehonnan sem letölteni.(Egyenlőre)

http://www.director-file.com/cunningham/526.html

szerkesztette : Ivory
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Blaze
Kelt:
Kelt:

Na, akkor jóra gondoltam - az öregasszonyt néztem hajléktalannak :ugri:

 

Leszedtem a DEP klipet, és elég jó, de zseniálisnak én nem nevezném. Hát ti?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ivory
Kelt:
Kelt:

Én még középszerűnek sem mondanám. Ha nem hívod rá fel a figyelmet, valószínűleg tv-ben meg se nézem végig. Valójában semmilyen szvsz. :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Blaze
Kelt:
Kelt:
Valójában semmilyen szvsz.

 

Szerintem ez így kicsit erős. Oké, nincs benne semmi hókuszpókusz, ez amolyan "zúzzunk egy jót"-klip, annak viszont klassz. Bár én is másra számítottam az előzetes lelkendezések alapján.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hobbit
Kelt:
Kelt:

Ami nekem mostanság nagyon tetszett:

az a SUGAR CUBES (Björk régi zenekara!!!)-összes klippje (izlandi punk, semmi elektro,nem is zúzós)

 

A legjobb viszont akkor is a Nine Inch Nails.

Trent Reznor az ISTEN!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Blaze
Kelt:
Kelt:

NIN-ről jut eszembe: Danekh mutatta nekem az új David Bowie klipet, az I'm afraid of Americans-t. A számot Reznorral hozta össze a csóka és jó a klipje. Meg a zenéje :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lessthanzero
Kelt:
Kelt:

Blaze!

Az emlitett klipp tenyleg nagyon utos, foleg amikor a vegen Reznor vegigviszi a keresztet az utcan..

Aprocska szepseghiba, hogy a klip meg a zene kozel sem nevezheto ujnak, ui. valamikor 2000 kornyeken hoztak ossze... :ugri:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...