Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Heroes of Might and Magic


Vendég Parker

Ajánlott hozzászólások

Vendég Parker
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Viszont 4ben szvsz a mágiának nagyobb szerepet adtak.Hisz a 20szintű, Death varázslóm, 28vámpírral, 3ördöggel, és még pár hülyeséggel legyőzött 80Crusadert és 140-140 nyilast :) :ejj:

ÉS csak azért, mert támasztottam fel a saját oldalamon a Crusadereket, plussz néha 5életeket vettem el tőlük.Szal itt télleg igaz az, hogy mágiával mindent lehet :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zargas
Kelt:
Kelt:

Hi, srácok! Nem tudná nekem valaki megmondani, hogy honnan tudnék letölteni a h4-hez egy magyarosítást?

/A heroes magyar oldalakat nem tudom elérni, úgyhogy az nem jó/ :felvon: :) :ejj:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Geger
Kelt:
Kelt:

A boltokban megjelent magyarosítva, de más beszerzési

helyet nem tudok.

Egyébként szerintem a h3 jobb volt, mert több lény volt

és lehetett upgradelni. Persze király a 4 is, főleg a

király hősfejlődés miatt. (Például a grandmaster Resurrection nagyon állat)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Kelt:
Kelt:

Sziasztok!

Már elég régóta játszom a heroes 3-mal.

Mostanában találkoztam a neten a SOD elnevezéssel, meg volt vmi más is, arra nem emlékszem...

Meg tudná mondani vki, hogy ezek pontosan micsodák? Frissítések a H3-hoz, vagy más verziók?

És letölthetők valahonnan, v megkaphatók boltban?

Örülnék, ha valaki segítene...

 

Egyébként a H4 szerintem is szar lett...

Nem adja vissza azt a feelinget, amit a 3 diktált.

 

Nah, előre is kösz a segítséget!

Puszpusz: itibi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ralia
Kelt:
Kelt:

Sziasztok!

Szeretnék én is beleszólni egy kicsit, ha szabad... :aboci: Szóval szerintem a 4-nek az a baja, hogy túl szép...ez most nagyon hülyén hangzik...de most gondoljatok bele, ott a 3, ránézel a térképre és látod, hogy aha, az ott egy Treasure Chest, az egy Artifact, az egy Griffin Tower, stb...ellenben ránézel a 4 térképére...(na csak persze akkor érdemes nézegetni, ha már 4-5 órája játszol és egyáltalán látszik valami a belőle :D), és 5 perc után golyózik a szemed, hogy az már megint micsoda??? Hát ez engem nagyon zavar, annyira részletesen van minden "megrajzolva", hogy aztán nem lehet átlátni, hogy mi van...Meg a bazi nagy citromsárga karika a hero körül sem túl dekoratív... :D Meg a múltkor azon voltam fölháborodva, hogy a Nature váramat rápakolta valami lávás talajra, aztán úgy nézett ki, mint valami erdőtűz után... :D

Na igen, a 3-ra visszatérve mi a véleményetek a Confluxról? Mert én mindig olyan kis gagyinak láttam, a tündérkislányokkal, meg a pocsolyává váló Water Elementálokkal, aztán egyszer kedvet kaptam és úgy legyaktam Aakos seregét (már nem is emlékszem, milyen volt), hogy csak pislogott...(bocsi :szent:) Szóval lehet, hogy nem is rossz?!

Hát ennyi. Sziasztok!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Allenza
Kelt:
Kelt:

itibi: a heroes 3-hoz megjelent két hivatalos kiegészítő. Az első volt az Armageddon's Blade a másik a Shadow of Death. Valszeg ezeknek a rövidítésével találkozhattál.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Drower
Kelt:
Kelt:

Nekem meg H2 - őm van :( szerintem az a sorozat legjobb része akárki akármit mond :) :D :) :lol: :buszke: :buszke: most jöhetnek az anyázások :buszke: De akármit is mondatok akkor is az a legjobb :cool:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ralia
Kelt:
Kelt:

Én nem anyázok (nem mintha amúgy szoknék), de főleg azért nem, mert még nem is láttam, se az 1-et, se a 2-t...na jó, valami szétrongyolódott 576Kbyte-ban láttam róluk képeket meg leírásokat, de aztán ennyi is volna...ellenben szívesen kipróbálnám őket, nem lehet valahonnan letölteni? Előre is köszi! :(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Neovenator
Kelt:
Kelt:

Ralia:

 

Most jelent meg az "Ezt Vedd Meg" sorozat darabjaként.

Asszem 1000 vagy 1200 Ft. Nem egy nagy beruházás. És tényleg nagyon hangulatos. Igazából a 4-ben a városok és a zenék inkább a 2-re, mint a 3-ra hasonlítanak (gondolok itt például a városok zenéinek operaszóló aláfestésére).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aakos
Kelt:
Kelt:

OFF

 

Nem fikázzuk az 576Kbyte -jaimat... én mindig is szerettem őket és vigyáztam rájuk... néha ugyan berepültek a sarokba, de attól még nem kell szétrongyolódottnak nevezni!!!

 

ON

 

A confluxról annyit, hogy neked 2 conflux várból jöttél

én meg egy towerből... és én jópárkörön keresztül vártam rád az út szélén, míg te kétszer vissza mentél a váraidba, mert jaj hét eleje van és ezeket még felveszem!!! :halott:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ralia
Kelt:
Kelt:

Olyan megható, mennyire rendes ember is vagy te... :) Egyébként nem volt kötelező várni, lecsaphattál volna rám a keresztútnál, oszt jóvan...de attól a várban még mindig megmaradt volna az a kétheti adag (plusz a kb. 2 hónapnyi Energy Elemental), amivel így is, úgy is leverlek! :lol:

Arról meg igazán nem tehetek, hogy mellettem is pont Conflux volt, és ráadásul én győztem le, nem te... :buli:

No jól van, ezen már igazán nem veszünk össze, majd legközelebb nem leszel előzékeny úriember, és földig rombolod a váram, jóóó??? :P

És igazán sajnálom, hogy leszóltam az újságaidat...nem tudtam, hogy ez ilyen érzékeny pont a lelkedben... :virag:

:D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Moby
Kelt:
Kelt:

Sziasztok!

Én is már rég játszok a H3-mal,és szerintem idáig ez volt a legjobb része,meg még a kiegészítők is nagyon jók,az Armageddon nagyon jó.Viszont nekem a 4. része nem tetszik.Szvsz túl van grafikázva,azaz túlságosan is sok minden van benne,és olyan kicsire vannak megcsinálva a szörnyek is.Meg nagyon részletesen ábrázolnak mindent,de azért ezen kívűl jó,bár nem játszom vele szívesen.

Ha kellene valakinek kód vagy kisegítők,esetleg magyar nyelvű szöveg,vagy vmi ilyesmi a 4hez,akkor az szóljon,és segítek megszerezni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zet
Kelt:
Kelt:

[sZVSZ!]

A heroes 3 lett a legrosszabb. Annal pocsekabb, es undoritobb jatekot meg nem adott ki a 3DO.

A HEROES OF MIGHT AND MAGIC 4 pedig minden idok egyik legjobb jateka.

[/sZVSZ]

 

igaz, a h4 elsore tulcsicsazottnak tunik, de ha jatszol vele (legalabb 1024-ben, mert kisebb felbontasban jatszhatatlan),rajossz, hogy annak a legjobb a magia es harcrendszere.

Az epitkezes viszont ganaj, mert szerintem senki sem fog pl. dzsinnek helyett mast vasarolni, nem? Aki meg igen, az meg is erdemli...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aakos
Kelt:
Kelt:

szvsz bátor kijelentés volt ez szvsz

szvsz 1024 be játsztottam vele soka is, meg 768ban is szvsz még érzem úgy szvsz, hogy jobb lenne a 3nál szvsz vannak benne jó megoldások szvsz, amit ha a 3mmal ötvöznék szvsz totál brutál halál h4 et kaptunk volna szvsz... :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aakos
Kelt:
Kelt:

szvsz írni se tudok.. "...mégsem érzem úgy..." szvsz

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Moby
Kelt:
Kelt:

Már véleményt se lehet írni?El kell fogadni,hogy nem mindenkinek a Heroes Of Might And Magic 4 tetszik a legjobban.én is elfogadom a te véleményedet,hogy neked az a legjobb játék,de mindenkinek nem lehet az. :flame:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aakos
Kelt:
Kelt:

Moby: én nem egésszen fogom, hogy kinek írtad és mit is pontosan... véleményt írni lehet... de ítélkezni? hmm...

"...Annal pocsekabb, es undoritobb jatekot meg nem adott ki a 3DO..."

 

ez a része nem tetszett... lényeg, hogy lehet azt is mondani, hogy nekem nem jön be, mert az vélemény...

 

:)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Moby
Kelt:
Kelt:

"...Annal pocsekabb, es undoritobb jatekot meg nem adott ki a 3DO..." Ez nem az én véleményem,és ezzel én se értek egye,és én erre mondam,hogy más szeret ezzel a játékkal(H3mal) játszani,amit Zet a legundorítóbb játéknak titulált.Mivel én azt mondtam hogy ez a része a legjobb számomra,akkor el lehetne fogadni hogy én ezt szeretem,és nem a Heroes 4-et.Érthető már így?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aakos
Kelt:
Kelt:

Igen, köszönöm így már tisztább :) egyébként egy véleményen vagyunk, csak nem sikerült kihámoznom az előző hozzászólásod :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Moby
Kelt:
Kelt:

Örülök neki,hogy sikerült megérteni! :aboci:van amikor egy kicsit érthetetlenül fogalmazok,de a végére csak kitudom magam magyarázzni. :) :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zet
Kelt:
Kelt:

OFF:

Az az en sajat, kulonbejaratu velemenyem volt, akinek nem tetszik, az az o sajat kulonbejaratu velemenye. SZVSZ :) :)

 

na csok a csaladnak

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Carnavaron
Kelt:
Kelt:

Ki az az Szvsz? :lol:

 

Szvsz a Heroes 4 igen gyenge, elkapkodott munka, mely tartalmazza az elozo resz hibainak nagy reszet, de sikerult egy rakas uj dolgot elszurni benne. Egyedul a harcrendszereben latok erdemleges javulast.

pl:

Gyalazatos, hogy osszeolvasztottak a kulonfele erodoket.S azzal az ocska szoveggel jonnek, hogy ha uj varakat akarsz, vedd meg a kiegeszitot. Ugyanarrol a dologrol hany bort kivannak meg lehuzni? Ezt mintha mar eljatszottak volna. Legkozelebb mi lesz? Fekete-feherben jon ki a Heroes V., de ha akarod szinesben, vedd meg a kiegeszitot?

Kivettek belole egy csomo szornyet, melyek igen izgalmassa, s foleg valtozatossa tettek az elozo reszt.

Az angyal tovabbra is erosebb, mint az ordog? Miert?

A rogue tudtommal csavargot jelent, akkor miert ugy nez ki, mint egy nindzsa? Csak nem az azsiai piac olyan vonzo?

Minden ket labon jaro alaknak extrem foku O-laba van. Mindenki lovon nott fel?

Az egyes "szornyek" miert nem ugy neznek ki, mint ahogy "valojaban" kineznek? Az ork miert egy diszno feju titan nagysagu alak?

Szegeny titanbol kisporoltak a felisteni, misztikus, hatalmas leny jelleget. Ugy nez ki, mint kigyurt kopasz kidobo, barmely szorakozohely bejarati ajtajatol, egy vodorrel a fejen.

Szegeny ordog totyogo jarasaval, jol fejlett dongalabaival, meg maximum kisebb tragyadomb odebbpakolasara alkalmas fel meteres tridentjevel meltan palyazhat a leghulyebben kinezo karakter cimere. S ennek elnyereseben valoszinuleg csak a behemot tudja majd megelozni.Akinek a megjelenesere a mosolyogtato jelzo a legmegfelelobb.

Most hirtelen nem jut eszembe tobb komikumba illo dolog.

A kis zold ir fickok viszont tenyleg viccesek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aakos
Kelt:
Kelt:

Gondolkoztam, hogy hangosan felnevessek e, de azt hiszem a munkatársaim hülyén néztek volna rám, szóval inkább magamba folytottam röhögésemet, de sajnos őszintén belegondolva igaz amit írsz, a lényeg elég rákok lettek... nekem még nagyon tetszik az is, hogy ha hős nélkül megy a black dragon, akkor (is) csak az út felett tud (menni?)repülni, de azt is elég idétlenül...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aakos
Kelt:
Kelt:

bazze írni se tudok... a lényeg elég rák lett és a lények is elég rákok lettek... főleg hogy a lényeg a lények :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Drower
Kelt:
Kelt:

A kettőben nekem mindössze csak az teccik, hogy nem akadozik ... legalább egy lassú gépen is megy ... igaz a három is ... de az nem teccik. :lol: (Most ezt miért is írtam? ... ehh mindegy)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...