Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Klasszikus Flame


Herbie

Ajánlott hozzászólások

Herbie
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Kellemes ünnepeket és alapvető kommunikációs készséget kívánunk minden leendő flamernek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

_Phobos_
Kelt:
Kelt:
Én abban hiszek, hogy három klán van:

 

A Fecsegők...ők a hülyeség szürke eminenciásai

A Kérődzők...a fenntiek ötletein nyamnyognak

és, a legfélelmetesebb: A Böffögők...ugyanezt teszik, de tőlük csak lufft jön már...

 

Lássuk, ki kicsoda... ;)

Én annyit tudok fixen: Te egy balf*** vagy. De ez tényleg fix :szomoru:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Pater_Schonheit
Kelt:
Kelt:
(OFF):wow:

Ezer éve nem olvastam ezt a topicot, oszt mit látok?
A Magiszter a Szabadkőművesek Harmadik Körébe delegált? :titok:

Ezer éve nem flémeltem, azt is törölték... :) Amúgy stimmt, persze. :rohog:

üdv:
Pater, a Rettegett Flémer :D(/OFF)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sertorius_Messalla
Kelt:
Kelt:
Te pedig a Rettegett Masshodnickhek osztályából való Bábjátékos vagy. :titok:

 

Szerintem ne túlozz ennyire... :D :wow: még csak bontogatja :) a szárnyait...plusz ilyen gyenge elméletekkel havonta találkozunk... :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Vaelthar Vandree
Kelt:
Kelt:

Kapás van!

 

Úgy látom feltűnt a színen egy Kérődző, egy Fecsegő és egy minősíthetetlen bunkó is, aki trágásággal próbálja leplezni, hogy nincs mit írnia...

Szépen összejöttetek, érdemes lenne szerveznetek egy szeánszot...

 

U.I.: Bábjátékos? :rohog: Leming-szindróma? :) Uborkaszezon? :wow: l/j-úzer? :D ...

Látom ezek itt divatos szlengek...lehetnétek kicsit kreatívabbak, menni fog, tudom. :titok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Brutalis
Kelt:
Kelt:

Üdvözlet!

 

Vaelthar Vandree,

 

"Hobbit, te vagy?"

 

ugye te sem gondoltad komolyan, hogy a tucatidiotizmusod miatt újra fogjuk alkotni a flém szaknyelvet, ami amúgy is azért jött létre, hogy a betévedő lemmingek unalomig ismert, zsigeri reakcióit egységes nevezéktanba rendezzük?

 

Azért annyira nem emelkedsz te ki a tömegből. Sőt, hidd el, az előtted és utánad lévők is pontosan ugyanolyanok.

 

Az iróniára tett harmatos próbálkozásodat is szó szerint produkálták már annyian az agent provocateurök közül, hogy már pártot is alapíthatnátok.

 

Üdvözlettel:

Brutalis

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Dinchamion
Kelt:
Kelt:

Vaelthar Vandree: állítsd már le magad. :titok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Dinchamion
Kelt:
Kelt:
(OFF)Nemtom feltűnt-e valakinek, de egyre rövidebbek a Klasszik Flame ciklusai... :titok: Már az idióták se a régiek. :) :rohog:(/OFF)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cain
Kelt:
Kelt:

Hali !

 

Kapás van!

 

Az van, de ki kell ábrándítsalak : igen méreten aluli halacska vagy te az ehavi mezőnyben.

 

Furcsa hogy pont te, akiek hozzászólásai minden eredetiséget nélkülöznek kérsz számon másoktól egyediséget. Hihetetlen mennyiségü flooddal árasztod el a fórumot... :titok:

 

Na takarodjál át szépen a klasszik flamre, mert ez a topic nem erre lett kitalálva, bár igazat megvalva oda meg tulságosan pihesúlyú vagy... :rohog:

 

Mi lenne ha játszanánk valamit ? Te jól elbújsz a hülyeségeiddel valahol az rpg.hu fórumain kivül, mi meg nem keresünk meg. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Vaelthar Vandree
Kelt:
Kelt:

A floodról: Hát, Cain, te aztán tudod a tutiságot!

Hány hozzászólásomat olvastad más topicokban?

Biztos vagy te abban, hogy az mind szar és értéktelen gagyi a te apró verbális szellentéseid mellett? Biztos, tudom...

Pont ez a szép ebben...Hallottad már azt, hogy "a betegség felismerése a gyógyuláshoz vezető első lépcsőfok"?

 

U.I.: és azt hogy "a királyi többes a jellemgyenge emberek védjegye"?

 

Boldog Karácsonyt!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Attila
Kelt:
Kelt:

Elméletem szerint a karácsonyt megelőző szaloncukor-túladagolás miatti cukormennyiség miatt válnak hiperaktívvá egyes fórumozók így mostanában...

 

Vagy a holdciklusokkal lehet valami? :titok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Brutalis
Kelt:
Kelt:

Üdvözlet!

 

Nem, szerintem ez egy teszt. Néha kiengednek egyet az utángyártott szellemi klónok közül, és megnézik, mi történik. De mindig ugyanolyat küldenek, így a kísérletnek sok értelme nincs. Viszont hatszáz dollárért lehet hozzá kalapácsot venni, gondolom.

 

Üdvözlettel:

Brutalis

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cain
Kelt:
Kelt:
A floodról: Hát, Cain, te aztán tudod a tutiságot!

Hány hozzászólásomat olvastad más topicokban?

Biztos vagy te abban, hogy az mind szar és értéktelen gagyi a te apró verbális szellentéseid mellett? Biztos, tudom...

 

Sokat, de ha értelemes hozzászólásokra gondolsz akkor keveset. :rohog:

 

Mellesleg alighanem többet mint te az én hozzászólásaimból.

 

Pont ez a szép ebben...Hallottad már azt, hogy "a betegség felismerése a gyógyuláshoz vezető első lépcsőfok"?

 

Ép ezért vagyok veled olyan segítőkész hogy szólok, remélem örülsz. Hálálkodni nem kell, teljesen önzetlenül teszem. :)

 

U.I.: és azt hogy "a királyi többes a jellemgyenge emberek védjegye"?

 

Ezt a hülyeséget magadtól találtad ki vagy olvastad valamelyik tinimagazinban ? :wow: :titok: Mellesleg majd ha valaki nem ért egyet a felvetésemmel szól.

 

Szerintem a legjobb lenne ha abbahagynád a közhelyek durrogtatását és lemennél szépen hóembert építeni a többi ápolttal. Ez egy baráti jótanács. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cain
Kelt:
Kelt:
Elméletem szerint a karácsonyt megelőző szaloncukor-túladagolás miatti cukormennyiség miatt válnak hiperaktívvá egyes fórumozók így mostanában...

 

Vagy a holdciklusokkal lehet valami? :titok:

 

Szerintem a jeges utak miatt több a baleset, és mint látható sokan a fejüket ütik be. Nade ennyire ? :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Brutalis
Kelt:
Kelt:

Üdvözlet!

 

Cain,

 

most nem azé', tudom, hogy aláírást meg nicket nem ér fikázni, de hát csak nem állom meg: benned komolyan egy családi tűzhely (hearth) repedezik?

 

Mondjuk ki nyíltan, reaktor. Gép vagy. Leolvadófélben.

 

(Bár ez inkább az összeesküvés-elméletek topicba való.)

 

Üdvözlettel:

Brutalis

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cain
Kelt:
Kelt:

Brutalis

 

A francba, most lebuktam... :titok: :)

 

(OFF)Egyébként kösz hogy szóltál :rohog:(/OFF)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Vaelthar Vandree
Kelt:
Kelt:

Cain:

 

"Mellesleg alighanem többet mint te az én hozzászólásaimból."

 

Ezt nem tudhatjuk meg soha,(még TE sem), bár én tőled egészen értelmes dolgokat is olvastam más topicokban...

 

Pont ez a szép ebben...Hallottad már azt, hogy "a betegség felismerése a gyógyuláshoz vezető első lépcsőfok"?

 

"Ép ezért vagyok veled olyan segítőkész hogy szólok, remélem örülsz. Hálálkodni nem kell, teljesen önzetlenül teszem."

 

Nahát! Ezt de szépen visszacsaptad! Nem volt ám óvoda, de nem ám... :titok:

 

U.I.: és azt hogy "a királyi többes a jellemgyenge emberek védjegye"?

 

Te ezt még nem hallottad? Fura...

 

"Szerintem a legjobb lenne ha abbahagynád a közhelyek durrogtatását és lemennél szépen hóembert építeni a többi ápolttal. Ez egy baráti jótanács."

 

Köszi, szerintem is, csak...néztél már ki az ablakon idén?

Tudod, olyasmi, mint a monitor, csak nem tudod kikapcsolni?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

_Phobos_
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Vaelthar Vandree:

Úgy látom feltűnt a színen egy Kérődző, egy Fecsegő és egy minősíthetetlen bunkó is, aki trágásággal próbálja leplezni, hogy nincs mit írnia...

Kávé, cigi, mélyanalízis "reggelre". Már jól indul a napom.

Figyelj baba, meséld már el nekem, hogy te miért irogatsz? A velejéig romlott emtévé nem nyomja a matinét, pedig már téli szünet van?

 

Gondolom ismered a "Takaríts előbb a saját portádon mielőtt még beszólsz bárkinek is, kisváza" mondást. Nagyon tanulságos.

 

Ja és bocs, addig ne bunkózz, amíg el nem olvastad az összes hozzászólásomat (ha már te nem flood-olsz ugyebár...).

szerkesztette : _Phobos_
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lac
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

k***a jó ez a hónap. először a paraszt Atuan, aztán egy önjelölt messiás, Hammer, tőle valahogy Joker kezébe kerül a staféta, aki egyszerűen ostoba, és végül Vaelthar Vandree veszi át, aki eddig szép kis pincsi módjára próbált beugatgatni a flamelteknek, de most egy pálfordulással megsértődött és szórja a nagyobbnál nagyobb lúzerségeket. ez igen.

 

ja igen a legfontosabb kérdés: ez nem mind egy ember?

szerkesztette : Lac
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cain
Kelt:
Kelt:
Ezt nem tudhatjuk meg soha,(még TE sem), bár én tőled egészen értelmes dolgokat is olvastam más topicokban...

 

Vettem a fáradtságot (mondtam már hogy nagyon unalmas napom van ?) és utánaolvastam... a Vampire fórumokba írtál értelmes bejegyzéseket is... de máshol... ejj...

 

Köszi, szerintem is, csak...néztél már ki az ablakon idén?

Tudod, olyasmi, mint a monitor, csak nem tudod kikapcsolni?

 

Hát itt volt hó még reggel... azóta nem néztem ki. Elolvadt ? :titok:

 

Akkor mondjuk keress otthonra egy szép karácsonyfát, vagy valami... légy kreatív. (a fene, mindig a túlzott igényeim)

 

Üdv. : Cain

Link a témához
Megosztás más oldalakon

woof
Kelt:
Kelt:
Vettem a fáradtságot (mondtam már hogy nagyon unalmas napom van ?) és utánaolvastam... a Vampire fórumokba írtál értelmes bejegyzéseket is... de máshol... ejj...

 

A nagy, hallatlanul mély okosságokat talán az "Ivory játéka" c. topicban követi el, ahová egyszerű halandók nem nyerhetnek betekintést... :titok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Vaelthar Vandree
Kelt:
Kelt:

Nyomozgatunk, nyomozgatunk, woof? :titok:

 

Te, aki 148 hozzászólással bírsz csak, és kizárólag a flame-en...ráadásul még mindíg ilyen színvonalon...miért pazarlod az idejét a folyamatosan bomló sejtjeidnek egy ilyen kishalra, mint én?

 

Ennyire nem lehet UBORKASZEZON... :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

woof
Kelt:
Kelt:

Ej, dude, valóban nagy feladat volt ránézni az adatlapodra... nevezzük nyomozásnak, oké...

 

Te, aki 148 hozzászólással bírsz csak, és kizárólag a flame-en...

 

...viszont neked ez a nyomozgatós dolog szemlátomást nem nagyon megy, Sherlock :rohog:

 

Ennyire nem lehet UBORKASZEZON...

 

Szó nincs uborkaszezonról. Feltűnően nagy számban jönnek az idióták, igaz, egy része abból a bizonyos egyszer-már-banolt-de-más-nicken-szopni-visszajáró fajtából kerül ki, ami valóban kissé egyhangúvá teszi a dolgot... :titok:

 

(3. :) )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

kalandvadasz
Kelt:
Kelt:
Te, aki 148 hozzászólással bírsz csak, és kizárólag a flame-en...

 

 

:titok: :) :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sertorius_Messalla
Kelt:
Kelt:
Te, aki 148 hozzászólással bírsz csak, és kizárólag a flame-en...ráadásul még mindíg ilyen színvonalon...miért pazarlod az idejét a folyamatosan bomló sejtjeidnek egy ilyen kishalra, mint én?

 

Hmmm...ennek mi köze van az egészhez :titok: ráadásul ennek elég lúzerfordulat szaga is van...

 

(de ha az a cél, hogy egymás hozzászólásainak mennyiségét fikázzátok azzal együtt, hogy melyik topicban milyen arányba szóltatok hozzá akkor vegyétek semmisnek a fentieket...)

 

ui: Vaelthar Vandree: Én úgy vettem észre normálisan kezdtél,de ahogy közeledik a Karácsony úgy kezdesz kifordulni önmagadból...ráadásul sztem elég szarul csinálod....

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...