Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Magyar Társasjátékos Egyesület


Scorba

Ajánlott hozzászólások

Scorba
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Megnyitva.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

jenoe
Kelt:
Kelt:

Mint már sokan tudjátok, 2005 decemberéber hivatalosan is megalakult a Magyar Társasjátékos Egyesület. Honlapjának címe jelenleg: http://www.jateklap.hu/mate/ , de folyamatban van a http://www.tarsasjatekos.hu/ domain bejegyzése. Az egyesülettel kapcsolatos bejelentések mellett, ez a topic ad helyet az egyesülettel kapcsolatos kérdéseknek és megvitatni valóknak.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Qci
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Sziasztok!

 

Ha már megnyitottuk, kihasználom a lehetőséget, hogy felhívjam az érintettek figyelmét ezen a helyen is a SZÁMLASZÁM VÁLTOZÁSra.

 

MATE számlaszáma: ELLA Bank 17000019-11596415

 

Üdv mindenkinek!

 

Qci

szerkesztette : Qci
Link a témához
Megosztás más oldalakon

h-alga
Kelt:
Kelt:

Hurrá! Hurrá!

 

Akár mehetne a Találka topikba is, de íde írom.

Tegnap új helyszínt avattunk a társasjátékozáshoz a Csörsz utcai művházban (XII. kerületi Művelődési Központ 1124. Budapest, Csörsz utca 18). A meghirdetés szerint az alábbi vasárnapi időpontokra (11h-21h) szól a szerződésünk:

- 2006. január 22.

- 2006. február 19.

- 2006. március 19.

- 2006. április 30.

- 2006. június 18.

 

Talán feltűnt, hogy május hava kimaradt a listából. Ennek oka az országgyűlési választások időpontjának bizonytalansága volt. Mivel ez ügyben időközben sikerült Sólyom Lászlóval egyeztetnünk, elképzelhető, hogy Orsival májusra is megegyezünk egy vasárnapi időpontban, hogy ne szomjúhozzatok. Ha pedig mégis, akkor sürgősen hódítsatok meg egy-két tevevedelő tavat. :o)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balu_mg
Kelt:
Kelt:

Kellemes volt a Csörsz utcai találka. Nagy örömömre szolgált, hogy nem teljesen belterjes volt a találkozó. Szerény becslésem szerint a megjelentek legalább harminc százalékát nem volt szerencsém korábbról ismerhetni. Épp ezért sajnáltam is egy kicsit, hogy nem sikerült új partnerekkel játszanom. (Félreértés ne essék: nem a régiek ellen van kifogásom...) Remélem az új érdeklődők is jó érezték magukat, és esetleg elcsábulnak más rendezvényekre is. Ha ez így lenne, akkor máris tettünk egy nagy lépést a társasjátékok népszerűsítése érdekében. Grat a szervezőknek.

 

Most már csak a hónap második hétvégéje, amikor nincs Budapesten rendszeres és állandó játékklubb. Ez tarthatatlan! Húzzunk bele! :dilis:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

obi_z
Kelt:
Kelt:

Nekem ezt a sz.számot adtad meg! Én meg már kezdtem aggódni, hogy rosz helyre küldöm a pízt! Valamikor holnap meg is kell érkeznie! :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

jenoe
Kelt:
Kelt:

Most már a honlapról letölthető jelentkezési lapokon is az új bankszámlaszámok találhatók. :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Qci
Kelt:
Kelt:

Sziasztok! javascript:emoticon(':D')

smilie

 

Örömmel értesítek mindenkit, hogy azon kívánság, miszerint minden hétvégére jusson egy helyszín, ahol játszani lehet, lassan beteljesül.

Újabb lehetőséget kapott az Egyesület társasjátékos rendezvények megtartására, minden hónap második vasárnapján. Az időpontokat hamarosan feltesszük, de íme az első.

 

Helyszín: Ferencvárosi Művelődési Központ

1096 Haller u. 27. földszint Nagyterem

 

Első időpont: 02.12. Vasárnap 9-21-ig

 

Belépő 200 ft/fő (Művház részére, portán kell fizetni)

 

Büfé van!

 

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

MATE

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balu_mg
Kelt:
Kelt:

Ez igen! Csak így tovább... Mi a helyzet az Almássy téren? Ott nem próbálkozunk?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

balu_mg
Kelt:
Kelt:

Esetleg Óbudai Társaskör?

Nem esett szó a Solam-féle wargame szekcóban rejlő lehetőségekről sem. Ne menjünk el a téma mellett szó nélkül!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

obi_z
Kelt:
Kelt:
...

Belépő 200 ft/fő (Művház részére, portán kell fizetni)

...

 

Remélem senki nem érti félre a kérdést ami megfordult a fejemben!

Kiindulva abból, hogy a Csörsz utcában hányan voltunk (ami ugyebár díjtalan volt!) mire számíthatunk (első alkalommal) itt a belépővel "megterhelve"!?

Nem hinném, hogy az "utcáról" egy érdeklődő játékoskedvű csak úgy betévedne! Vagy ezért a pénzért jár egy kis reklám is??? :D

:D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

h-alga
Kelt:
Kelt:
Remélem senki nem érti félre a kérdést ami megfordult a fejemben!

Rosszabb a helyzet. Nemhogy félre nem értem, de nem is sejtem mi fordult meg a fejedben.

 

Alaphelyzetben a terembérleti díj 2500 Ft/óra. Évi tárgyalása végére ebből lett ez a 200 Ft/fő belépti díj egész napra. Van művház, amelyet jobban támogat az önkormányzat, van amelyiket kevésbé, van amelyik önfenntartó.

 

És még meg is leszünk hirdetve, benne leszünk a műsorfüzetben, s rajt leszünk az FMK-honlapon. (Ferencvárosi Művelődési Központ)

 

Arra várunk, hogy minél többen bejöjjenek. Nekünk is jó, s persze az FMK-nak is jó kell, hogy legyen. Ha nem lesz elég a létszám, jövőre nem biztos, hogy mienk lesz ez a nagy terem.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

ef_
Kelt:
Kelt:

egy vasárnapi Fradi-MTK matiné meccs után biztosan megtelik. :D

 

(lesz vérfoci is? :D )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

obi_z
Kelt:
Kelt:
...

Ha nem lesz elég a létszám, jövőre nem biztos, hogy mienk lesz ez a nagy terem.

Pont ettől félek! De ne legyen igazam! :D

 

/A félreérthetőség pedig az, hogy ne nézzenek "skótnak" a felvetésem miatt. :ugri: Attól, hogy Highlander vagyok nem összekeverendő a két vidék! :D /

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Rits
Kelt:
Kelt:
egy vasárnapi Fradi-MTK matiné meccs után biztosan megtelik.  :ugri:

 

(lesz vérfoci is? :D )

 

Bárcsak olyan emberek járnának meccsre, akik utána Művelődési házban múlatják az időt :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

h-alga
Kelt:
Kelt:

MATE társasjátékos összejövetelek a Ferencvárosi Művelődési Központban

 

Havi egy vasárnapon, 9h-21h, a következő dátumokon:

 

2006.02.12. nagyterem

2006.03.12. kisterem (kb 25 fős)

2006.04.02. nagyterem

2006.05.14. nagyterem

2006.06.11. nagyterem

2006.07.09. nagyterem

2006.08.13. nagyterem

2006.09.10. nagyterem

2006.10.15. (még nem tudjuk melyik teremben)

2006.11.12. nagyterem

2006.12.10. nagyterem

 

(jellemzően hónap 2. vasárnapja, kivétel: április, október)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

jenoe
Kelt:
Kelt:

FMK: jelzem, minél többen kéne legyünk, tehát aki még habozik, hogy melyik eseményre jöjjön, vagy éppenséggel azon gondolkodik, hogy mit tehetne az egyesületért, az nézzen be február 12-én.

 

honlap: BlackOrc jelente, hogy exploreren nem működött a honlap. javítottam. http://www.jateklap.hu/mate/

 

MATE társasjátékos összejövetelek a Ferencvárosi Művelődési Központban

 

Havi egy vasárnapon, 9h-21h, a következő dátumokon:

 

2006.02.12. nagyterem

2006.03.12. kisterem (kb 25 fős)

2006.04.02. nagyterem

2006.05.14. nagyterem

2006.06.11. nagyterem

2006.07.09. nagyterem

2006.08.13. nagyterem

2006.09.10. nagyterem

2006.10.15. (még nem tudjuk melyik teremben)

2006.11.12. nagyterem

2006.12.10. nagyterem

 

(jellemzően hónap 2. vasárnapja, kivétel: április, október)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

h-alga
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
FMK: jelzem, minél többen kéne legyünk, tehát aki még habozik, hogy melyik eseményre jöjjön, vagy éppenséggel azon gondolkodik, hogy mit tehetne az egyesületért, az nézzen be február 12-én.

Megelőztél. Kb 20 perce beszéltük Qci-val, hogy hasonló felszólítást fogalmazunk meg. :o)

 

Csak annyit kérnék, hogy az 1-2 óra múlva a tarsas.atw.hu-ra is felkerülő eseménynél jelezze szándékát, aki úgy tervezi, hogy eljön rá. Szeretnénk nagyjából látni a várható létszámot. Előre is köszönöm.

szerkesztette : h-alga
Link a témához
Megosztás más oldalakon

obi_z
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Magyarul ne OFFoljuk itt szét az "én jövök" vagy "sajnos nem tudok ott lenni" üzenetekkel!

 

Adok inkább egy linket!

 

:titok:

 

/Csak valaki vigye fel az időpontot! :titok: /

szerkesztette : obi_z
Link a témához
Megosztás más oldalakon

jenoe
Kelt:
Kelt:

A honlapra néhány jegyzőkönyv mellett felraktam a Tagságot is.

 

Az alapító tagságot ABC rendben, az idei tagságot a tagsági díj befizetésének időrendjében. Ez nem célzás, á nem! :lol:

 

(Kikötöttem az RPG.hu fórumos keresőt, mert csak a gond volt vele.)

 

A domain névnek lassan élnie kell, de addig is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

obi_z
Kelt:
Kelt:
...Az alapító tagságot ABC rendben, az idei tagságot a tagsági díj befizetésének időrendjében. Ez nem célzás, á nem!  :gonosz:

...

Miért szelepel a tagok között is az alapító tagok némeike? Vagy inkább úgy kérdezzem miért nem? :gonosz: Szerintem őket nem kellene felsorolni a tagok között, hiszen alapítók (egyenlőbbak :lol: )! Még ha itt célozgatsz is rájuk. :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

h-alga
Kelt:
Kelt:

Vasárnap MATE találka a Ferencvárosi Művelődési Központban 9h-tól 21h-ig.

 

Az FMK 200 Ft-os belépti díjat szed e rendezvényre, amit előreláthatólag a portán kell fizetni. Kérek mindenkit, aki a találkára jön, hogy e belépti díjat fizesse be.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

jenoe
Kelt:
Kelt:

TADADADA! működik a www.tarsasjatekos.hu

:sor:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

obi_z
Kelt:
Kelt:
:sor:
Link a témához
Megosztás más oldalakon

h-alga
Kelt:
Kelt:

Mérföldkő, gyerekek! :sor:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...