Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

A Terepasztal Lovagjainak Klubja #3


Tuzmadar

Ajánlott hozzászólások

Tuzmadar
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Hajrá.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Hanky - ha már meghiúsult a csütörtöki kampány csata, lenne kedved lejátszani az WD-os Ogre Kingdom - Birodalom csatát? Ha kell, elküldöm U2U-ban a főbb szabályokat. Esetleg a Winter of Woe kampány első részét? (szabályok a Black Gobboban).

 

Mellesleg mehet Ligateszt is. Teljesen tanácstalan vagyok, milyen seregösszeállítást használjak, ezért most kivételesen jól jönne egy-két próbajáték.

szerkesztette : Zotyo
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fattyu
Kelt:
Kelt:

Hanky!

 

És milyen korán? Nem dolgozom most csütörtökön...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hankyaku
Kelt:
Kelt:

Előszöris nagy taps, hogy megszületett a 3. TLK topik! :)

 

Szóval én személy szerint olyan 2-től vagyok elérhető fixen. Előtte nem nagyon. 1250-et viszek le, elfekből. Ha jönne vmi 4. ember, akkor kezdhetnénk korán egy ligateszttel.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

A_Sarga_Lovag
Kelt:
Kelt:
Előszöris nagy taps, hogy megszületett a 3. TLK topik! :)

 

Szóval én személy szerint olyan 2-től vagyok elérhető fixen. Előtte nem nagyon. 1250-et viszek le, elfekből. Ha jönne vmi 4. ember, akkor kezdhetnénk korán egy ligateszttel.

Én benne vagyok.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

El_Endro
Kelt:
Kelt:

Akkor nem viszek Confot...

 

Állandóan ligateszteltek, mást se lehet olvasni... Hova kell enyit optimalizálni? lassan már unalmassá válik a sok 750-1250-1750-2250es sereg! Gyerünk példát venni azokról akik érdekességet játszanak, hö!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hankyaku
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Endro, hozzál csak Confot!!! Gyorsan lenyomjuk a többiekkel a ligatesztet, aztán nyomhatjuk a Confot! :)

Az a pár figura plusszban ne mondd, hogy számít! :)

szerkesztette : Hankyaku
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fattyu
Kelt:
Kelt:

Akkor legyen 2?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

El_Endro
Kelt:
Kelt:

Najóm hozom, de akkor is leszokni ám erről a sok tesztelésről! Elveszitek az ember kedvét a nézelődéstől! Izibe izgalmasakat játszani jól!!! :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Jenő, ha szeretnéd, felőlem mehet egy ork-birodalom csata. Bár az említett okok miatt most kivételesen én is ligatesztet favorizálnék, egy nagyobb pontértékű, izgalmas csatára mindíg kapható vagyok. Ha jól tudom, mi még nem is kóstolgattuk egymás seregét.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Konrad
Kelt:
Kelt:

Nos skaccok akkor viszek 1250-et remélem leszünk 4-en egy játékra.

Führer koma az a baj hogy későn érsz le. Mert ha 7kor kezdenénk az 10 fele érne véget. Nos mindegy majd meglátjuk. Viszek conf-ot is, hogy a hülyenő megnyugodjon. Amúgy épp ő az aki szökőévenként egyszer jön le, és akkor sem játszik. És mégis magyaráz. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

El_Endro
Kelt:
Kelt:

Azért jött le szököévente egyszer, mert 1 nem volt mit nézni csak a szokásos ligatesztett, 2 szervízbe VOLT a kocsikája, és túl lusta...

De most lemegyek, sok babát nem pakkolok be (tehát Zotyó, ezt elnapoljuk, de egyébként igen, már játszottam ellened. Empire vs Ork is volt) de azt a pár Confot kipróbálás kép már azért igen jól.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Jenő - télleg? Nem emlékszem rá... ilyen lyukas a memóriám. :) De az is lehet, hogy megvertél jól, és ezért már sportból nem jut az eszembe. :) Jól van, akkor marad a Liga teszt 1250-ből.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hankyaku
Kelt:
Kelt:

Fattyú, egyelőre úgy néz ki, hogy igen. Legalábbis 2-kor én ott leszek, és nyitni tudok. Hogy rajtunk kívül lesz-e más, az persze jó kérdés :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fattyu
Kelt:
Kelt:

Ok. Viszek ezt-azt.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Metalfi
Kelt:
Kelt:

Az előrejelzések szerint 6ra már le fogok tudni érni, remélve a legjobbakat :)

1250 lesz nálam mindenképp, szal a későn jövökre számítok alapvetően, ha már a korán érkezők között elfogyna a hely :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bomli
Kelt:
Kelt:

Most csutin en szivesen kiprobalnek egy 2250 pottyos Dark elf seregemet. Probalok valahogy osszecsikarni egy tapos sereget :) . En legkenyelmesebben 5re tok lejonni, de ha hamarabb jo az sem gond.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Szervusztok!

 

Nemes G-vel hétvégére, vasárnap délutánra keresnénk Ligateszt céljából két bátor jelentkezőt. Akármilyen sereg megteszi. Részleteket majd a klubban megbeszéljük csütörtökön, de addig is lehet készülődni (aki ráér és van kedve). Gabriel sajna csak hétvégén ér rá, de szeretné ő is kivenni a részét a mókából.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

tengerSAM
Kelt:
Kelt:

Zotyó, én szivesen jönnék vasárnap a patkányaimmal, ha nektek is jó! :sor:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fattyu
Kelt:
Kelt:

Egy technikai kérdés: van egy szatyor Mordheimes házam. Levihetem őket a klubba tereptárgynak, vagy inkább ne?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Fattyú, dedede! Nekem is van egy szatyorral. A jövő heti Tereptárgy Workshop alkalmával terveztük, hogy házakat, házromokat, veteményeseket, és egyebeket csinálunk. Hozd és köszi!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hankyaku
Kelt:
Kelt:

Télleg, klubdíj fejében vihetek le tereptárgyat? Van pár dolog itthon, amit úgyse használok.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Jonny_Silverhand
Kelt:
Kelt:

Nem. Es innentol kezdve amig nem leszunk tobben addig semmit sem fizetunk a kozosbol. Harom termet berlunk, ugyhogy eppenhogy osszejon ra a penz. Majd ha tobben leszunk akkor lehet mindenfele mokat kozpenzbol fizetni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Metalfi
Kelt:
Kelt:

Győző, a felújítási munkálatok is szünetelni fognak vagy arra külön fogunk keretet kialakítani a tagdíjon felül, gyorskölcsönt felvenni a klub kontójára stb... ? :sor:

Ez kérdés, nem ötlet csak a pánik elkerülése végett ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Konrad
Kelt:
Kelt:

Nos változott a terv, fantasyt nem viszek csak conf-ot. :sor: Tehát fantasy terén ne számítsatok rám. ;) Holnap talizunk. :para:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...