Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Flame Light


Vendég Kedd

Ajánlott hozzászólások

Vendég Kedd
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Mi történt már nincsenek lightképes szétboncolt alanyok? Mi lesz így a jövő nemzedékével? :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 hónappal később...
Lac
Kelt:
Kelt:

Aleister:

 

Hmmm...amikor megismerkedtem emberekkel az rpg.hu-rol (webchat kereteben), akkor mar 18 voltam, most meg mar hajaj oregszem :ize: Szoval nemtom konkretan ki es hol latott, de biztos fiatalabbnak es frissebbnek tunok a koromnal ;)

 

Tapsi:

 

Tenyleg durva voltam, de Zsoltit sajnos nem lehet a flamere rangatni, es egy kicsit idegesito, hogy folyamatosan egy-egy odavetett kemenykedessel beszologat nekem kulonbozo topicokban, aztan szinten egy-egy odavetessel vagy smileyval kihatral :virag:

 

"Megjegyzem, ezt nem Zsolti hiszi, hanem te, magadról. Bizony."

 

Ezt igy egy tavkiertekelesnek bejegyzem...persze csak ha nem gond :ejj:

Ismerem, hogy mit kovettem el es hol, es tisztaban vagyok vele, hogy - hadd eufemizaljak - a hangnemmel es stilussal gondok voltak, de korantsem mindig es korantsem akkora, mint amilyennek beallitod. Ja igen, es konstruktiv hozzaszolasaim is voltak :szent:

 

"Vagy különben miért kötnél bele az élőfába is?"

 

Ez eleg nagy sarkitas. Inkabb peldat mondj, hogy kibe es hol kotottem bele...hmm..."jogtalanul"! Ugy ertem, hogy mikor volt olyan, hogy valakit "csak ugy", vagy mert mas velemenye volt leflameltem?

 

Hogy egy hozzaszolasom nem epito kritika, hanem szardobalas (avagy nevezhetjuk destruktiv kritikanak is) az egyaltalan nem jelenti azt, hogy megmondanam a tutit, csak eppen - lehet, hogy elesen, de - kiemelem a negativumokat. Ez nem lehet velemeny? De, es ezen meg az sem valtoztat, hogy a stilusa hatarozza meg. Nem, nem lesz epito kritika, na es? Van, amihez epito kritikat akarok irni, van, amihez nem. Keremalassan, hadd dontsem el! Szvsz a szardobalast is tobbek kozott az hatarozza meg, hogyan csinaljak. Megprobalom...khm :virag: ..."jol" csinalni, ha mar valamire szart akarok dobni.

 

Masreszt nemtom hogy kicsit konkretabban hogy jon ez ide...Zsoltinak epito jellegu kritikat kellett volna irnom? Vagy csak ez az eset valtotta ki beloled, hogy most vegre fejbekolints emiatt egy szardobalo kolkot?

 

(Ja, a kolkozes nem gond /ironia on:/ Rimbaud is az volt :szent: )

 

Ja, amit Alyrnak irtal az egy cseppet szemetseg volt. Egyreszt Alyr teljesen korrekt volt, mint moderator, masreszt teljesen semleges (egy idezet a faq-bol). Es meg nem is engem vedett, csak felhivta a figyelmet arra, hogy itt nem csak en voltam f*** :buli: A mas okokat es a spansagot sem kell felhozni a fentiek miatt. Ez utobbit kifejezetten szar dolog volt idecibalni, mert ezzel, ha valami velem kapcsolatos dologban nyilatkozik, elveheted a hitelet az olyanok szemeben, akik mondjuk kepesek az alapjan megitelni egy-egy ilyen bejegyzest, hogy haverok vagyunk :pirul: Felesleges felhozni ennek kapcsan barmit, azt is hogy Alyr moderator es azt is, hogy mi volt Raonnal, stb, sokkal artatlanabb volt ennel Alyr bejegyzese.

 

"Hogy "nem is ő kezdte" - azért ezt a stílust SEMMI nem mentheti..."

 

Alyr nem is irt "o kezdte"-t, es azert a stilusomat menthetonek itelem :cool:

 

"Nem biztos, hogy attól már igaza van, hogy Lacnak hívják."

 

Ez teljsen igaz...csak fogalmam sincs mi koze az egeszhez :pirul:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zsolti
Kelt:
Kelt:

Ugyan a lentiek nem nekem szóltak, de beleszólok, mert van egy fúrcsa és megmagyarázhatatlan érzésem, hogy ehhez van valami közöm...

 

Szóval a folyamatos baxogatásaimról....én eddig talán egy topikban szóltam be neked a J&V topik alatt valahol, és annak stílusa azért elég nagy mértékben elmaradt a Te kedves "hülye vagy bazzeg" stílusodtól. Az, hogy Te erre felrántottad a durcát csak egy nem kívánt mellékhatása volt, és hogy emiatt "jöttél utánam" egy olyan topikba, ahol szó nem volt se rólad, se semmiféle ügyedről,de még csak távoli említés se szerepelt, és marhára nem kérte senki a Te objektív, mindenekfölött álló kritikai érzéked és különben is szinte már-már tökéletes egzisztenciád megnyilatkozását, az ismét azt jelzi, hogy nem biztos, hogy neked kén emegváltanod a világot. Szóval folyamatos baszogatásról szó sincs, és rohadtul nem hiányzott, hogy megmond a tutit. Mert marhára nem biztos, hogy amit te megmondasz, az olyan fene nagy igazség lenne, az a Te kis **aros véleményed, egy darab vélemény, de még ha történetesen igazad lenne, aminek persze megvan az esélye,azt sem így kell előadni, mert ez baromira távol volt egy bizonyos "emberi kommunikációnak" nevezhető valamitől, aminek egyik fő pozitívuma, hogy alkalmas bizonyos vélemények és meglátások közelítésére. Az ilyesmi stílusok viszon pont ezt rontják el benne azzal, hogy a másik fél nem a véleményét fogja leírni, mert felhúzod a köcsög stílusoddal meg a hülyeségekkel amit írsz és mint olyan ez akadályozza az arányaiban objektív véleményalkotásban és közlésben... úgyhogy kaparj össze valami normális stílust hozzá.

 

De mielőtt nekiállsz net-huszárkodni, gondolj bele, hogy milyen hatása lenne egy-egy ilyen beszólásodnak IRL. Mert hogy nem egyszer építettek volna bele egy közeli építmény struktúrájába, az tuti (jelen esetet is nyugodtan sorold csak oda, és akkor ez nem a "metálos/grundos f***a gyerek" megnyilatkozása, pusztán természetes emberi reakció(spec. Győrben én még nem találkoztam grunddal, ed Pesten is már elég jó ideje nincsenek tudtommal....))

 

Zsolti

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aleister
Kelt:
Kelt:

Lac:

 

Mint mondottam ennek a koros, 2x-es, stb ... hozzászólásnak a lényegi része nulla, mindössze a 'pubertáskoros' mondatra írtam oda, csakmert nagyon lenézően hangzott.

Annak ellenére, hogy egyszer már volt köztünk egy kiadós vita, a nézeteltérések megelőzése véget leszögezném, hogy én most nem kívánok flémelni, hisz nincs is miről. Annyi bizonyos, hogy a stílusod hagy némi kivánnivalót maga után, de ezt szimpla jótanácsként, s nem baszogatásként mondom.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lac
Kelt:
Kelt:

Level Zsoltinak:

 

"Kedves Zsolti!

 

Nekem annyira, de annyira tetszik a stilusod. Mindig tokre imadtam az olyanokat, akik lazadnak, es meg merik mondani a maguket! Szoval csak igy tovabb, meg minden! Ne hagyd magad, mutasd meg, hogy te is vagy valaki (a szememben nem is akarki)! Egyebkent meg ize...tok rendes srac lehetsz, mert...olyan dolgokat mondasz, amik nekem tokre ujdonsagnak hatnak, felnyitod a szemem, mint a Matrixban Morpheus Neonak, es...es ezt olyan tok laza stilusban csinalod. Meg azt is imadom benned, hogy olyan nagyon sok metalzenekart ismersz, es fel tudod sorolni oket meg minden. Remelem majd valamelyik metal-fesztivalon latlak, mert az olyan laza, meg meno. Kepzeld, lehet, hogy veszek magamnak egy pentagramma (asszem igy mondjak) nyaklancot, mert az is cool.

Mostmar asszem zarom a soraimat.

Puszi!"

Mari, 14 eves Burzum rajongo Bp-rol

 

:virag:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Attila
Kelt:
Kelt:

"De mielőtt nekiállsz net-huszárkodni, gondolj bele, hogy milyen hatása lenne egy-egy ilyen beszólásodnak IRL. Mert hogy nem egyszer építettek volna bele egy közeli építmény struktúrájába, az tuti (jelen esetet is nyugodtan sorold csak oda"

 

Whoa.

 

Csak így, egyszerűen. Whoa.

 

:virag:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lac
Kelt:
Kelt:

Attila:

 

Ne csodalkozz mar! Az ilyen kemenytokoslegenyek fele, mint Zsolti is, ez mar csak igy megy...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Nuestra
Kelt:
Kelt:

Én csak azt szeretném kérdezni, hogy LacLac csak középületbe építhető be? :virag:

 

Én elviselném a kertemben is :pirul:

 

ja nincs is kertem...:ejj:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

_Phobos_
Kelt:
Kelt:

Lac:

A burzumot, meg a pentagrammot - vonzataival együtt - hagyjuk ki a dologból, mert nagyon nem tetszik egyeseknek ha belekeverjük. :ejj: Röviden: Ne kapcsoljunk össze fogalmakat és személyeket, főleg ne ezzel a zsolti gyerekkel. :pirul:

 

Különben már ásom a kertem... :pirul: VBK 4ever!!! :virag:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lac
Kelt:
Kelt:

Phobos:

 

(Nem a Burzum, meg a metal, meg a pentagramma a lenyeg, ugyanigy lehetne mondjuk DJ Sterbo, techno es bufi cipo is :virag: )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

_Phobos_
Kelt:
Kelt:

Lac: Akkor oks, csak nem szeretem ezt a megközelítést, mert sokan nem úgy viszonyulmak ehhez, mint Te...

A 15,5 éves Phoboska (minden vérpistik szentségtelen pokolbeli, mennyországpusztító, erkölcsök porbatipró ura :gigaultralol:)

Aki már IRL találkozott velem, az vágja hogy mennyire IGAZ ez az állítás :virag:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Knight
Kelt:
Kelt:

Lac VS. Zsolti

Latjatok micsoda EREJE van a hitnek??!Beirtam valami cikket a zene forumba...elojott a hit kerdese (amiben igencsak valtozoak a velemenyek...)es maris jott az "anyazas"! :lol:Ez mar valami!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Varshi
Kelt:
Kelt:

Most akkó' lesz box vagy nem? :titok:

 

Gyáva nyuszikból :Ordog: még maradt Húsvétról ugyanis... :D ...igaz, csokiból. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Wood Sun
Kelt:
Kelt:

Lac:

 

:rálegyint:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lac
Kelt:
Kelt:

Wood Sun:

 

Igy is lehet...

Akkor asszem ezentul nem kell komolyan vennem a velemenyed :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
bad_angel
Kelt:
Kelt:

H_k: akár hiszed akárnem én örülök neki. Én már találkoztam olyan karatéssal, aki azt mondta, hogy a tökön rúgást még nem tanulták, mert azt nem szabad a versenyen. Ez van. Az hogy ti tanuljátok csak nektek jó :langol: . Ázért is kértem az általánosításért bocsánatot.

doky: hidd azt. De ha ellenem közdesz, akkor szarban leszel. Mert nekükn így tanítják, hogy menj előre és zárt le a kezeit és üss. Ha te elkezdesz gondolkozni akkor szarban leszel. És hiddel keveset kell gondolkozni harc közben (én speciel autentikus forrásból hallotam eztet, de ez nem hivatkozási alap). A harcmüvészetet nem azért százezer év megtanulni, mert tele van titkos überf***a technikákkal, ha nem egyszerűen bele kell, hogy vésődjenek a reflexek a kezeidbe. A legtöbb régi harcmester azt tanította, hogy vállj olyaná, mint a tükör, csak reagálj az ellenfél cslekedeteire.

Grofom legalább abba ne szólj bele amihez nem értesz vagy nincs tapasztalatod. Vagy ültesd a heverod a gép elé, és akkor vele el lehet majd anyázgatni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ghosty
Kelt:
Kelt:

Oszt valami forrasmegjeloles, hogy hun vannak az elozmenyek, ilyesmi? Nem mintha annyira erdekelne ez a ki-a-nagyobb-karatelyos eszmecsere, csak hat igy illik.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég h-k
Kelt:
Kelt:

bad angel: elismerem van ilyen stílus, pl: a shotokan ami tényleg verseny karate. De nem ez a döntő! Különben harc közben tényleg a berögzült mozdulatok számítanak. Azért is gyakoroltatják veled évekig az alapokat... Persze ez nem azt jelenti, hogy ész nélkül harcolsz... Gondolkodsz közben..mint minden egyes tevékenységed közben (mint ember :langol: ), de nem úgy mint pl: egy sakk játszma alatt. Harc alatt is mérlegelsz és hozol döntéseket, felméred az ellenfelet és a szituációt stb...tehát jár az agyad= gondolkodsz. De ez nagyon gyorsan történik mialatt reflexből cselekszel...ezt együtt kell tudni csinálni...és nem úgy, hogy: [gondolkozom]--->[cselekszem]--->[gondolkozom]---> hanem [gondolkozom+cselekszem]--->[gondolkozom+cselekszem]--->...

Remélem érthető mire gondoltam.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

bad_angel
Kelt:
Kelt:

Ghosty: ha nem érdekel, akkor mi a fakan írtad be? Hogy lássuk, hogy te is vagy. 3 emberrel szeretném a vitámat rendezni. Mivel ez vita, ide hoztam át a témát, szeretném ha velük lezárni úgy hogy ne legyen offtopic. De nem azért, hogy minden paksi mogyoró aki olvasni tud, ráfolyón a témára. Kapis :ejj: ??????

Számomra ez "Harc alatt is mérlegelsz és hozol döntéseket, felméred az ellenfelet és a szituációt" nem gondolkodás. Szerintem, ilyenkor lépnek életbe a reflexek, ösztönök, tapasztalatok.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

bad_angel
Kelt:
Kelt:

Számomra a régi keleti mesterek dolgai amit olvastam, azt mondják, hogy légy olyan, mint a tükör. Reagálj az ellenfélre. Legyél tökéletesen üres, ne gondolj semmire, hanem reagálj. A japán szamurájok is ezt próbálták elérni harc közben.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Attila
Kelt:
Kelt:
Ghosty: ha nem érdekel, akkor mi a fakan írtad be? Hogy lássuk, hogy te is vagy. 3 emberrel szeretném a vitámat rendezni. Mivel ez vita, ide hoztam át a témát, szeretném ha velük lezárni úgy hogy ne legyen offtopic. De nem azért, hogy minden paksi mogyoró aki olvasni tud, ráfolyón a témára. Kapis :ejj: ??????

Ha privátcsévelyt akarsz, akkor azt tedd privát úton (U2U, email, ilyesmik), ne egy nyilvános fórumon, mert ott mindenféle népek rá fognak folyni a témára.

 

Kapis, cicám? :aboci:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

bad_angel
Kelt:
Kelt:

Ó attila, mint punyad agyak királya. Ilyen noname beszólásra vártam, és pont töled. Miért nincs 5-öm a lottón?

Nem fogom u2u-ban lerendezni. Csak nem fogok három emberrel levelezni. Ghosty beszólása körülbelül annyira volt fontos, mint tied. Mi lenne ha befejnézet a zsebi hoki ligátokat azt elmentek aludni. Kapis leugán? :ejj: (ne vedd sértésnek, csak a cicázás olyan uncsi, mint amikor mindenki úgy akar lázadni, hogy kanabiszos pólót hord. Akarod kisorsolok közted egy egyéniséget :aboci: ).

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Attila
Kelt:
Kelt:

"Legyél tökéletesen üres, ne gondolj semmire, hanem reagálj."

 

Látom mindenhol eszerint cselekszel, újhullámos zsebnyinnyám... :ejj:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Herbie
Kelt:
Kelt:

bad_angel: ha pedig te nem tartod magad legalább a fórumozási alapelvekhez, flame fórum ide vagy oda, negédesen ki leszel moderálva.

Ha nem tetszik, hogy egy fórum nyilvános és bárki beleszólhat, akkor vissza az iskolapadba és felejtsd el a fórumozást még pár évig.

 

Kapis?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...