Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Arkadia R.F.C.


gnoblar

Ajánlott hozzászólások

gnoblar
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Helló mindenkinek!

Szeretném bejelenteni, hogy új klub nyílt a fővárosban. Cím: V. kerület, Kertész u. 7. (a Blaha Lujza térnél). Mindenkit szeretettel várunk, aki kedveli a szerep-, kártya- és nem utolsósorban a stratégiai játékokat (kiváltképp a jó öreg Warhammert). A Warhammeres klubnapok időpontjai: kedd, 16.00-tól a halál beálltáig és vasárnap nemkülönben :(

A tagsági díjról, klubkedvezményekről, versenyekről és egyéb elmebeteg gondolatainkról az alábbi telefonszámokon kérhettek információt: 0630-473-2502 (André László), 0630-475-0436 (Gaul Miklós), 0620-418-9234 (Wolf Gábor), vagy írjatok e-mailt a meanminiatures@freemail.hu címre.

Gyertek el a november 5-i első klubnapunkra.

 

Gnoblar (alias André László altábornagy úr)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

tengerSAM
Kelt:
Kelt:

Az VII. kerület... :(

Egyébként lehet, hogy lenézek!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt:

Tengerszem!

 

Örülnénk, ha lejönnél! A warhammer klub játszósnapjai kedd és vasárnap. Most a fantazi seregem van nálam, ha gondolod egy játékot is leszervezhetünk... :)

 

Cső wolfi

Link a témához
Megosztás más oldalakon

tengerSAM
Kelt:
Kelt:

Sereget szerintem holnap nem tudok vinni, de feltétlenül benézek hozzátok! :)

Bérházban van? Kapucsengő, ilyesmi kell a bejutáshoz? :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt:

A Kertész utcáról nyíló pincehelység. Ha a Blaha felől jössz jobb oldalt van a peep show után a második bejárat. (So if you play your cards right :rohog: ) Én már négytől lent vagyok...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

tengerSAM
Kelt:
Kelt:

Rendben, szerintem 4-re én is leérek! :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

tengerSAM
Kelt:
Kelt:

Ma voltam a klubbotokban, iszonyú jól néz ki, totál európai szintű klub, kis hazánkban ilyet még nem láttam. Minden tiszteletem a tiétek, rengeteg munkátok van benne. A büfé is kifejezetten tetszett, remélem többi fejlesztés is hamarosan meglesz! Gratula!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég uzi4u2
Kelt:
Kelt:

hey guys !

so your club is open no wi see :dilis:

when is your club day ?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Hi!

 

Yes, we got the club ready, and now its your turn to fill it with gaming madness :party:

 

The club days are every thuesday and sunday.

If you have any questions, please contact me on my mobile +36204189234

 

Hope we see you soon,

Wolfi

szerkesztette : WolfG
Link a témához
Megosztás más oldalakon

WolfG
Kelt:
Kelt:

Köszi Sam az elismerést!

A többi fejlesztés is úton van, és csak annyit tudok garantálni, hogy minden legalább olyan minőségű lez, mint a már kész részek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 hónappal később...
jabba
Kelt:
Kelt:

Szeva

 

Jövő kedden lenéznék a klubotokba.

Ha nem gond.

 

De ha már ott járok, jó lenne játszani is.

1000 pontos sereggel jönnék.

 

Kezdőnek tartom magam, de volt már pár csatám.

 

16:30-ra biztos odaérek.

 

Kiáll ellenem valaki?

 

Üdv

Link a témához
Megosztás más oldalakon

jabba
Kelt:
Kelt:

Szeva

 

A számomra teljesen egyértelmű részleteket lehagytam.

Ződekkel jönnék WHFB szerint.

1000 pontig.

 

Üdv

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
Melezor
Kelt:
Kelt:

Sziasztok!

 

Áprilisban szeretnénk kicsit szervezett formában játszani más klubokkal (véresszájúak hívhatják versenynek is). A cél első sorban más klubok látogatása illetve természetesen a játék lenne. Az alap dolgokat már többé-kevésbé lefektettük, de nem sokat tudunk rólatok. 8 fős fantasy-csapatokra lenne szükség (akik a klubot képviselik) 3500 ponton. Össze tudtok állítani egy ilyet? Alapvetően a 4 budapesti klubbal számoltunk de ha mások is csatlakoznának annak nyilvánvalóan örülnénk. Nem sok információt írtam, de természetesen fogunk még erről tájékoztatást adni a későbbiekben.

 

Üdv, Jézus

Irresistible Force

Deep Strike Klub

Link a témához
Megosztás más oldalakon

gnoblar
Kelt:
Kelt:

Szevasztok klubbtársak,és egyéb nagyvadak!

 

CSak annyit szeretnék kérni, hogy aki ebben a hónapban szeretne klubbtag lenni, az sziveskedjen befizetni a tagságit!(2007.02.)

 

 

Köszi szépen!

Lackó KVT.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 4 hónappal később...
gnoblar
Kelt:
Kelt:

Üdvözletem mindenkinek!

 

Lenne egy bejelentésem: :D

Júli 1. Vasárnap az Árkádia klubban (kertész. u. 7sz. 7.ker a Blhától nem messze) 15H-tól!?

WM és Horda bemutató játékot tartunk Troll2 Ákos vezetésével, (és a témában teljesen zökdfülű klubbvezetői segédlettel,: ez én vagyok).

No hát! mindenkit várunk nagy izgalommal! Főleg az lenne jó, ha hoznátok sereget is!

Egyébként hosszú távon gondolkozunk: jó lenne ha kialakulna egy stabil csapat akik összejárnak játszani,

mivel a hely adott (és vannak asztalok ,terepek, meg büfé!!! ).

Aztán ki tudja ha megerősüdünk, még egy vagy sok verseny is lehetne rendezni hm...!

Ha valakit érdekel a klubbtagság és az ezzel járó kedvezmények stb... az írjon az Árkádia fórumba -válaszolunk, vagy hívhat telefonon:06304732502, 06304750435, 06204189234!

 

NO, hogy milyen seregek harcolnak?:

Ákos komám, a Vörös brigádot fogja ráereszteni Gobbo (régi jó forumozó) csocsi bandájára!

Aztán, nagyon úgy látszik, hogy Misa kolega is lejön egy full festett (vagy nagyrészt) szintén Cryx sereggel, sajnos eggylőre még ellenfél nélkül!

Kérjük szépen valaki p....csázza el (a klubb vezetőség) bár nem könnyü mivel talán még életében nem játszott ilyet!! :ok:

Lehet, hogy jómagam is kieresztem a zsoldosaimat gyilkolni de ezt nem tudom grantálni, meg úgyis max 300-350pts van!(éshát a nemezis kampány is dübörög és nekem mint kv. ott is helyt kell állnom !csak a munka )

 

Nos kösz a figyelmet meg a türelmet: Gyertek játszani akarom mondani: gyilkolni, kaszabolni roncsolni stb...

 

CSÁÓ Gnoblar voltam!

 

Ui: Folyon a gépolaly és a vér! (idézet Ákos WarK.-tól) :) :D :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

gnoblar
Kelt:
Kelt:

Helló Mindenkinek!

 

Remélem még évente 1x alkalommal benéztek a fórumunkra!

Nos a szokásos téma: Kérek mindenkit, hogy a takságit erre a hónapra 10.-ig fizesse be!

Ha nem klubbnapon szeretnétek játszani eggyeztessetek a Gabival:06309245850.

Következzen az igérgetés:

1. Ezentúl rendszeresen lessz Warmachine/Horda bemutató játék ! :)

2. Battletch bemutató minden második kedd, (amikor nem a Troll1-ben van)!

3. Csináljuk a terepeket (erdők, WH terepek, WH40000terepek, epic/Battletch terepek)!

4. Fényképes csatajaelentések is lesznek (talán!).

5. Feliratkoztunk Nemezises balhéra is: tehát le lehet jelenteni a csatákat (2db már le is lett jelentve, no mindenki örülhet , mert a törpék jó elhasaltak!).

 

Köszi a figyelmet !

Lackó klubbvezető kartárs. :gyagya:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
tengerSAM
Kelt:
Kelt:

Van a klubotoknak honlapja?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

gnoblar
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
Van a klubotoknak honlapja?

 

Sajnos még nincs ennek oka az hogy, nem egy "átlagos"(kérek mindenkit ne vegye támadásnak nincs bajom a többi oldallal!) szeretnénk csinálni így ídőben és sajnos pénzben több kell a megalkotásához!

Készül!(kemény lessz)

 

Üdv! :)

 

Gnoblar kvk. :aboci:

szerkesztette : gnoblar
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
gnoblar
Kelt:
Kelt:

Jó napot!

Felhívom a figyelmetelmeteket, hogy mostantól az Árkádia klubba bérletet is lehet váltani:2000huf/5 alkalom.

Amenyiben valaki az 5alkalmat egy hónapon belül érvényesíti, járja le kap 10% vásárlási kedvezményt is!

 

Más minden klubbtagunkal és az érdeklődőkel szeretném tudatni: hogy ezentúl a Delta Vision. is támogatja az Árkádiát: könyv 24%

Egyébb(társasok, kocka készlet stb...)30%

Figurák, minik 35-40%

 

Remélem jól ki tudjuk,tudjátok majd használni a dolgot!

 

Mostmár teljesen biztos NOVEMBER végén Warmachine- Hordes verseny!!!

 

 

Na még majd írok! ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
brother_gabriel
Kelt:
Kelt:

Tisztelt Nagyérdemű!

 

Az egyszerűség kedvéért ide (is) írom, hogy az új telefonszámom: 06202689988.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
DASCO
Kelt:
Kelt:

hello

 

bar most lesz csutortokon kb 1,5eve h nem fogtam figurat(bar most megteszem mert jatszom)

es nem is vagyok a klub tagja, de ha lesz idom majd jol lemegyek es jol megnezem magamnak

a klubot es jol elbeszelgetek a regen latott haverokkal es tok jol fogom magam erezni :normaalis:

vagy mi...

 

csak kedd es vasarnap????

 

D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Brother_Abiel
Kelt:
Kelt:

Hello srácok!

 

 

Van kedve ma valakinek epicet, vagy 40k-t, esetleg Warmachine-t játszani?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
chipie_ambrosia
Kelt:
Kelt:

sziasztok!

 

Most vasárnap nyitva lesz a klub? Mit fogtok játszani? Mordheim-et? WFB-t? Mert szívesen lenéznék, hogy milyen is.

Legszívesebben Mordheim-eznék, de lehet, hogy a törpe seregem is tesztelődhetne kb 1500pontból, mert én a kisebb csatákat kedvelem.

 

üdv

 

chipie

Link a témához
Megosztás más oldalakon

schimiczkay
Kelt:
Kelt:

Két gyors kérdés:

1. Vasárnap, az év utolsó előtti napján lesz klubnap?

2. Ha már az év utolsó előtti napja, valaki lent lesz zúzni egy kis Warmachine-t/Hordes-t? 350 pontnyi Trollbloodot tudok hozni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
gnoblar
Kelt:
Kelt:

Közérdekű!!

 

Nos némileg változtak a klubb, bérlet kedvezmények (és hát pozítív irányba).

A klubb tagok immár(vagy végre megint) 30%-ot kapnak a Trollos vásárlásaikra!

20%-ot kapnak a Wargammers vásárlásaikra!

A Sárkánytűz boltban pedig a következö a szitu:

Könyvek 25%

Egyébb(társas, kocka, klix hero, kutya f...a, )30%

Olomkatonák 30-40%

kedvezményel csak a klubbtagoknak!!

Akik a bérletet választják azok a Trollban 20%-ot kapnak, !!!

 

A Sárkánytüzes vásárlások nagyban érték függőek, tehát minnél nagyobb értékben vásárolunk(mint klubb)

annál nagyobb a kedvezmény !

Ezek az extra kedvezmények mindíg a vásárlás és árukínálat fügvényében változnak!

A fentebb amlített kedvezmények viszont állandóak, akár egy darab dobókocka esetén is állnak!!(jee)

 

Feltétlen ne ezért gyertek el hozzánk(7. ker Kertész u. 7sz) hanem azért , hogy egy jót játszatok!

Ezek a kedvezmények mondjuk legyenek a hab a tortán kategória!!

 

Ja meg csináltunk új asztalokat, és a Warmachine/Hordes kezd riasztó méreteket ölteni(bee)!!

 

Köszönöm a figyelmet, türelmet!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...