Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

World of Warcraft versenyek


Hutt

Ajánlott hozzászólások

Hutt
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Hello mindenki!

gondoltam nyitok 1 ilyen témát, mert eddig nem nagyon tűnt úgy, hogy hivatalos versenyeket fognak rendezni kis hazánkban. Egy DCI-hez hasonló rendszer kellene, erről szeretném ha leírnátok véleményetek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:

Hidd el hamarosan ennek is meglesz a böjtje!Ahogyan terjed a játék az országban annál több játékos lesz hiszen ez wow nem??Előbb utóbb itt is lesznek ilyen versenyek, vagyis ehhez hasonlóak.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Attila a Hun
Kelt:
Kelt:
Hello mindenki!

gondoltam nyitok 1 ilyen témát, mert eddig nem nagyon tűnt úgy, hogy hivatalos versenyeket fognak rendezni kis hazánkban. Egy DCI-hez hasonló rendszer kellene, erről szeretném ha leírnátok véleményetek.

 

 

Mivel ezt nem a Wizards adta ki, hanem az Upperdeck, ezért kell a megfelelő játékos létszám ahhoz, hogy a DCI rendszerhez hasonlóan lehessen játszani. Addig maradnak a házi versenyek.

 

Ami ugye nálunk lesz dec. 9.-én :) Ezüstsólyom Fantasy

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég SirSquirrel
Kelt:
Kelt:
Hello mindenki!

gondoltam nyitok 1 ilyen témát, mert eddig nem nagyon tűnt úgy, hogy hivatalos versenyeket fognak rendezni kis hazánkban. Egy DCI-hez hasonló rendszer kellene, erről szeretném ha leírnátok véleményetek.

 

Az a baj hogy hivatalos rendezéshez most nemtom pontosan a nevét de versenyszervezői szinten kell lenned. Meg ugye kéne egy bíró is. És ezeket itt magyarországon tudtommal nem lehet csinálni. Mind2höz kéne egy ude number amivel regelheted magad az oldalukon és utána csinálhatsz vizsgákat neten is, persze nem mindet. Ilyen ude számot viszont csak ude rendezvényeken szerezhetsz ami persze Mo-n nincs még:(

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Chaoslock
Kelt:
Kelt:

Remélem jó helyre írok, kicsit összeszedtem a közeljövő WoW kártyaversenyeit:

Dec.3, 10:00 Holdfény, 5 boosterből bontott, nev: 4000

Dec.8, 17:00 Szellemlovas, 5 boosterből bontott, nev: 6000

Dec.9, 10:00 Ezüstsólyom, 5 boosterből bontott, nev: 5000

Dec.16, 10:00 Ezüstsólyom, Standard, nev: 1200

Dec.17, 10:00 Dungeon, Standard, nev: 1200

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Attila a Hun
Kelt:
Kelt:

Az Ezüstsólyomban 9.-én lévő verseny nevezési díja sajna változott.

Nevezési díj 5000 Ft / 5 bossterből kell paklit összerakni.

 

Mindenkitől elnézést kérek. :aboci:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Attila a Hun
Kelt:
Kelt:

A dec. 9-én lévő versenyre érvényes szabályokat felraktam a weboldalunkra.

WoW TCG Sealed Pack verseny - 2006. december 9.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Caradhras
Kelt:
Kelt:
A dec. 9-én lévő versenyre érvényes szabályokat felraktam a weboldalunkra.

WoW TCG Sealed Pack verseny - 2006. december 9.

 

A felírt szabályok egyik pontja ezt írja:

- Figyelmen kívűl kell hagyni a szabálykönyv pakliépítésre írt részét: "Csak olyan lapok lehetnek a paklidban, amelyeknek egy vagy több jellem ikonja egyezik a paklid hősének jellemével. "

 

Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ? :buszke:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Attila a Hun
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

Ez így elég komoly,elég húzós kombókat összelehet hozni így sztem.

Na de nem baj!

Medoc spiritwarden+acolite demya+wormwood kívánom mindenkinek,hogy ilyennel összefusson,az ellenfél pástján nem sok minden marad!! :ize:

szerkesztette : Paavo24
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lamento_Eroico
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

Ez így elég komoly,elég húzós kombókat összelehet hozni így sztem.

Ahhoz nem kis szerencse kell...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

Ez így elég komoly,elég húzós kombókat összelehet hozni így sztem.

Ahhoz nem kis szerencse kell...

Tény és való! :ize:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:

Ha már itt tartunk kinek van kedve lejönni győrbe, a new ork szerepjáték boltba egy sealed deck versenyre?

A nevezés 5000ft és 6 boosterből kell összeállítani a min.30 lapos deckeket,és december 9-e délelőtt 11.00 óra az időpont.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:
Ha már itt tartunk kinek van kedve lejönni győrbe, a new ork szerepjáték boltba egy sealed deck versenyre?

A nevezés 5000ft és 6 boosterből kell összeállítani a min.30 lapos deckeket,és december 9-e délelőtt 11.00 óra az időpont.

Öhömm sorry 5 boosterből lesz sealed mindenkitől bocsi :buszke:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

busmanus
Kelt:
Kelt:

WoW Sealed Pack verseny

 

helyszín: Holdfény bolt (1075 Bp. Wesselényi u. 10.)

időpont: 2006. december 10. 10:00

formátum: Sealed Pack / 5 kiegészítőből a helyszínen kell összállítani a paklidat!

nevezés: 4000 Ft

díjazás: minden nevező választhat egyet a helyszínen kibontott boosterek közül

 

http://www.holdfenyteam.hu/wow/

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Chaoslock
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

 

A Holdfényben ma az 5 boosterből rendes szabályokkal kellett összerakni 30 lapot, és szívtunk is sokan rendesen, a 35 lapból 3 volt a kasztomhoz ... :ize:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

 

A Holdfényben ma az 5 boosterből rendes szabályokkal kellett összerakni 30 lapot, és szívtunk is sokan rendesen, a 35 lapból 3 volt a kasztomhoz ... :ize:

Hm talán ezért van az, hogy 6 boosterből kell paklit építeni a szabálykönyv szerint...És milyen helyezést értél el?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Attila a Hun
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

 

A Holdfényben ma az 5 boosterből rendes szabályokkal kellett összerakni 30 lapot, és szívtunk is sokan rendesen, a 35 lapból 3 volt a kasztomhoz ... :ize:

 

Ezért tekintünk mi el ettől a szabálytól :aaaaa:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Chaoslock
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

 

A Holdfényben ma az 5 boosterből rendes szabályokkal kellett összerakni 30 lapot, és szívtunk is sokan rendesen, a 35 lapból 3 volt a kasztomhoz ... :ize:

Hm talán ezért van az, hogy 6 boosterből kell paklit építeni a szabálykönyv szerint...És milyen helyezést értél el?

12/22

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

 

A Holdfényben ma az 5 boosterből rendes szabályokkal kellett összerakni 30 lapot, és szívtunk is sokan rendesen, a 35 lapból 3 volt a kasztomhoz ... :ize:

Hm talán ezért van az, hogy 6 boosterből kell paklit építeni a szabálykönyv szerint...És milyen helyezést értél el?

12/22

Hát az zsír!! :aaaaa:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Attila a Hun
Kelt:
Kelt:
Ez most azt jelenti, hogy egy hordás hős mellé rakhatok nem hordás ally-t is ?  :buszke:

 

Pontosan. Hisz az 5 pakliból sem garantált, hogy egy épkézláb 30 lapos paklit össze tudjál rakni.

 

A Holdfényben ma az 5 boosterből rendes szabályokkal kellett összerakni 30 lapot, és szívtunk is sokan rendesen, a 35 lapból 3 volt a kasztomhoz ... :aaaaa:

Hm talán ezért van az, hogy 6 boosterből kell paklit építeni a szabálykönyv szerint...És milyen helyezést értél el?

12/22

 

Egész jó :ize:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég SirSquirrel
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

hupsz rossz kérdés volt:)

szerkesztette : SirSquirrel
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:

WOW kártyaversenyt szeretnék ehelyütt prezentálni kedves fórumon résztvevő játékosoknak!

 

A verseny nem máshol mint a NEW ORK szerepjáték könyvesboltban lesz megrendezve!

 

A formátum a következő:sealed deck, 5 boosterből(ebből kell egy min.30 lapos paklit összeraknod és ebből játszanod).

 

A nevezési díj:5000 HUF

 

A helyszín mint már említettem a NEW ORK-ban lesz, a címünk:

 

GYŐR,9021. ARANY JÁNOS utca 13.( a KAISERREL szemben)

 

A kezdés és egyben a nevezés időpontja: December 9.-én 14.00 óra -kor lesz esedékes.

 

És nem utolsósorban a díjazás: annyi boostert osztunk szét a nyertesek között ahányan indulnak-e versenyen.

 

Mindenkit szeretettel várunk!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paavo24
Kelt:
Kelt:

Ha bármi egyéb kérdés lenne küldjetek u2u-n üzit a versennyel kapcsolatban nyugodtan... :aaaaa:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Attila a Hun
Kelt:
Kelt:

Helyszín: Ezüstsólyom Fantasy 18. ker. Bp. Üllői út 485.

Időpont: 2006. december 9. nevezés: 10:00-10:20, kezdés: 10:45

Formátum: Sealed Pack / 5 kiegészítőből a helyszínen kell összállítani a paklidat!

Nevezés: 5000 Ft

Díjazás: Az indulók létszámával megegyező boosterek

Megjegyzés:

Érdeklődni: 291-0932 vagy a wow@ezustsolyom.hu

 

További információ WoW TCG Sealed Pack verseny December 9.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy felhasználói fiókot, vagy jelentkezz be

Megjegyzés írásához felhasználói fiók kell

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új felhasználói fiókot közösségünkben.

Új felhasználói fiók létrehozása

Belépés

Van már felhasználói fiókod? Lépj be itt.

Lépj be

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...