Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Legendák Csarnoka klub Székesfehérvár #2


Bala

Ajánlott hozzászólások

Bala
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Legendák Csarnoka klub Székesfehérvár - Minden, ami fehérvári Warhammer élet topic folytatása

Link a témához
Megosztás más oldalakon

NecHack
Kelt:
Kelt:

huha, akkor jo sokat irogathattunk ide :)

 

Paulus!

 

mesz ma akkor pestre a speederemert(tudod, kesz kellene lennie szombatig, mert kellene pecsre)?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

pasztorib
Kelt:
Kelt:

Mivan Lajti? uj avatar ? :)

 

Ejj grat a fórumozoknak :szent:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

NecHack
Kelt:
Kelt:

ja, ez mar vmivel ertelmesebb, meg ha mar osszvissz 3 kepet talaltam a 10000 avatar kozul, ami valamelyest hasonlit egy marine-ra, akkor is leginkabb ez a legjobb, mert regen szerettem starcraftot, ez meg abbol a medic buraja (ugyanaz szinte mint az apothecary), meg a rajzokon ezt mindig jo nonek abrazoljak :) :szent: :para:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

pasztorib
Kelt:
Kelt:

Paulus! Ma kaptam pénzt, a mail orderes dolgokat megrendelted már ? Me legközelebb ha bent leszel, kifizetném! :)

 

(OFF)Lajti, ja jo nő, csak téged is nőnek néznek majd :szent: (/OFF)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

pasztorib
Kelt:
Kelt:

Csütörtökön tudna nyitni valaki? Mert elvileg Gyékével játszanánk egy gyakorló 825-öt....

Vagy nem Gyék?

 

:) :szent: :para:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ikit_claw
Kelt:
Kelt:

Hajj Lajti!

 

Ez eléggé kislányos Avatar lett!

Remélem nem kell tudnunk rólad valamit !?:)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Woody_Sheriff
Kelt:
Kelt:

Hali!

 

A múlt péntek hatalmas flash volt számomra, köszönet minden ottlévőnek (a névmemóriám szörnyűséges, csak Ducimax nevére emlékszem, sorry :) ) a társaságért+játékért :para: :nono: :D !

 

Most pénteken is el lehetne intézni valami hasonlót? Addigra már biztosan összedobom a saját egységeimet (400 pontra), és nem kell egy kölcsönsereg tagjait a darálóba küldeni :D .

 

+1 kérdés: ezt a klubtagságit egyben is be lehet fizetni 1 full évre?

 

(Hopp, ha találtatok egy SM kódexet szombaton, akkor az az enyém :szent: ...)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paulus
Kelt:
Kelt:

Üdv Oltalmazók!!

 

Woody!!

A tagsági díjat akár egy évre előre is ki lehet fizetni természetesen.

Örülök, ha tetszettek az ütközetek. Most már csak építsd fel te ia rendházed aztán több csatában is mérd meg a sereged. Akár még a klubbajnokságunkban is elindulhatsz.

 

A verseny maradék ütközeteire mikor kerítünk sort?

Nekünk 2 olyan csapat maradt akik elméletileg hét közben is elérhetőek, meg mi is. Vagy milyen módon fogjuk lezárni a páros versenyt?

Nagyon jó volt, csak kár, hogy vasárnap 1 ütközetre került sor. Így az a nap túl rövidre sikerült.

 

Gradal majd egyeztessünk mikr adjam át a 2 figurát ami megjött.

 

Meghoztam a lizard hőst is a brutál nagy "dinoszauruszon". LizardKing majd jelezd mikor tudnál érte jönni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

pasztorib
Kelt:
Kelt:

Paulus, a Mail order-es rendeléseimre nem irtál semmit.... :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Gyíkkirály
Kelt:
Kelt:

Paulus!

Szerdán nyitva lesz a klub?

Mert ha igen,akkor 5 óra körül megyek a lizardért!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Lizard Artur
Kelt:
Kelt:

Hy mindenkinek!

 

Nem lenne kedve valakinek egy 1000 pontos Fantasyhoz szömbaton egy Lizard sereg ellen?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paulus
Kelt:
Kelt:

A mail-orderes rendelést leadtam, de a lóvé kell majd. Reméljük hamarosan megérkezik.

 

Lizard Artur, sajnos én nem tudok szombaton bemenni, de remélem lesz más fantasys vállalkozó aki megütközne veled.

( A terradon riderek nem kellenek??? )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Gyeke
Kelt:
Kelt:

HEhh! Benc csütörtökön mehet a játék ha valaki nyit!!Ugye nyit valaki??Kanti???

Pénteken suli után szintén benéznék (2töl) akor nyit valaki?Woody velem is játszhatsz egy négyszázat!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kanti
Kelt:
Kelt:

Most épp beteg vagyok (megint)... :buszke: de csütörtökre csak jobban leszek már

Paulus, ha te is ráérsz, meg Lion is be tud jönni bíráskodni, le tudnánk játszani a csatánkat, aztán már csak Duci + Bandy lenne hátra a részünkről.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ikit_claw
Kelt:
Kelt:

Paulus!

 

Készítettem egy igazolványtervet (igaz, sokáig tartott az erőgyűjtés), amit valamikor neked is megmutatnék. Vannak további alternatív ötleteim, de azt majd megbeszéljük.

Valamikor estefelé be tudok menni a klubba, amikor te is ott vagy, s akkor megbeszéljük. :buszke:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Csiper
Kelt:
Kelt:

Sziasztok már jo rég irtam.Azért irnék elsösorban hogy,(bár rég nem voltam benn és tudom h tartozásom is van februárra)de szeretnék jelentkezni a féléves (v éves?)bajnokságra.Pénteken 4körül v szombaton bemennék fizetni meg jáccani ha akar vki.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Paulus
Kelt:
Kelt:

Mivel felmerülő igény van rám.(Legalább is szeretném így látni. :buszke: )

Leírom mikor tudok bemenni a klubba:

Kedd: dolgozom ezért semmiképp

Szerda: éjszaka dolgozom, de előtte 17.00.-ra be tudok menni

Csütörtök: ekkor érek rá a legjobban

Péntek:sajnos nekm nem jó

Szombat: dolgozom

Vasárnap: ez még kérdés

 

Ezek alapján a szerdai beugrást tudom vállalni biztosan, és a csütörtöki hosszabb benttartózkodást, akár játékot is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Gyeke
Kelt:
Kelt:

Zsír akkor a csütörtök az megoldott!!Így akár a versenyfordulot is lenyomhatnánk...vagy nemtom Lion hogy tervezte...!

 

Nah mind1! Joccakát! :buszke:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

NecHack
Kelt:
Kelt:

Pecsi delegacio!

 

barki aki raer penteken jatszani delutan egy 825 gyakorlot, az jojjon be legyen oly szives, lehet h meg tobb is belefer, nem csak 1.

 

Ikit!

 

csak semmi trukk! :rohog: mellesleg sztem ez az avatar jol bizonyitja, hogy nem vagyok buzi :buszke: :dilis: :dilis: , aki starcraftos (vagy volt), az tudja, hogy jocsajnak abrazoljak a medicet a kepeken :rohog: :rohog: :rohog:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Lizard Artur
Kelt:
Kelt:

Paulus!

 

Nekem vasárnap is jó ha te akkor ráérsz akkor is játszhatunk és akkor elhozom a terradonokat.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ducimax
Kelt:
Kelt:

Én vállalok egy probameccset pénteken ha ráértek. Meg meg kéne beszélni az útvonalat Nec, mivel úgy tudom veletek megyek, és hát arrafele pont útba esik Káloz.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Gyeke
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Lajtos Mester! Bár nem ide tartozik de ha szépen megkérlek kiirnád nekem a starcraftot? :buszke:

Monnyuk péntekre!Thx

 

Jah valamint nemtugyátok az Lost&Damned az millyen sereg?

szerkesztette : Gyéke
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Gerike
Kelt:
Kelt:

Akor csütörtökön mikor lesz nyitás?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

pasztorib
Kelt:
Kelt:

Részemről mehet csütörtökön a páros csata! Majd ősökkel azért még ledumálom, ha biztosakat tudunk :buszke:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...