Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

A Terepasztal Lovagjainak Klubja #4


Bala

Ajánlott hozzászólások

Bala
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

az előző téma betelt.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kazador
Kelt:
Kelt:

Derrick

 

Nyugottan játhatsz szerintem Zotyóval is, mert egy 1000 pontos csata nem túl hosszú idő :ok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Derrick
Kelt:
Kelt:

Sanyi!

 

Ok, hány körül leszel lent?

 

Zotyó v. Bomli!

 

Várnám a jelentkezést a csütörtöki napra, Sanyival hamar lenyomjuk az 1000 -es csatát, utána mehet a 2250 darkelf ellen!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Én Nemes G-vel fogok játszani 2000-ből. Csupáncsakmindössze javasoltam Derricknek Bomlit.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Uruk - viszek egy alapdoboznyi Menoth sereget. Kreoss és a három mech. Hasonló alapdobozos, kezdő csapat ellen tudsz játszani egy bemutató-oktató játékot. Jut eszembe, angol vagy német nyelv megy?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Garvey
Kelt:
Kelt:

Uruk benne vagyok a játékban. Ja nem is mondtam a kockáid nagyon jol szuperálnak :ok: ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Uruk-Hai
Kelt:
Kelt:
Uruk benne vagyok a játékban. Ja nem is mondtam a kockáid nagyon jol szuperálnak :) :)

:ok: A gaz árulók, ki kellett volna nyírnom őket ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Uruk-Hai
Kelt:
Kelt:
Uruk - viszek egy alapdoboznyi Menoth sereget. Kreoss és a három mech. Hasonló alapdobozos, kezdő csapat ellen tudsz játszani egy bemutató-oktató játékot. Jut eszembe, angol vagy német nyelv megy?

 

Megy valamennyire az angol is, de elsősorban németes vagyok.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Kazador
Kelt:
Kelt:

Derrick én aznap nem dolgozom, bármikorra le tudok menni.

 

Thall utána veled?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Uruk - ok, megpróbálok szerezni Warmachine egyszerűsített szabályokat német nyelven. Az angol letölthető a PP weboldaláról, de náluk nincs külön nyelvi szekció. A Quick Rules bőven elegendő a játékhoz az elején, nem egészen 6 oldal.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Garvey
Kelt:
Kelt:

Az én alapdobozomban van egy német nyelvű egyszerűsitet szabálykönyv

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Thall
Kelt:
Kelt:
Derrick én aznap nem dolgozom, bármikorra le tudok menni.

 

Thall utána veled?

 

Hali,

 

Legyen inkább jövő hét, rendben? :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Uruk: itt a német nyelvű szabály:

 

http://www.ulisses-spiele.de/Warmachine-DL...tregeln_web.pdf

 

Én ugyan egy kukkot nem értek belőle, de alakra ugyanaz, mint az angol változat, szóval nagy baj nem lehet. Talán még Sanyának is jó lesz, mivel ő is a németet nyomja. Valamint Bomlinak is.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Derrick
Kelt:
Kelt:
Derrick én aznap nem dolgozom, bármikorra le tudok menni.

Ok, akkor du. 5 körül lent leszek.

 

D.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Garvey
Kelt:
Kelt:

Uruk: holnap neked mikortól jó?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bomli
Kelt:
Kelt:

Na en nem vok naon kepbe pedig csak kb. 2 napot nem voltam on. Na mindegy. Nemtom hogy kerulok en kepbe, de szivesen jatszok Derrickel. De az 1000 pontos kampany mecsnek prioritasa van. Szal Thall es Isir: en raerek fel5-tol. De utana is valszeg raerek es szivesen jatsziok Derrick ellen es ha kampanymeccsem sincs akkor meg meg inkabb . :nono: :felvon: .

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Thall
Kelt:
Kelt:

Bomli: én inkább a jövő héten érek rá, sorry :felvon:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Derrick
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
Na en nem vok naon kepbe pedig csak kb. 2 napot nem voltam on. Na mindegy. Nemtom hogy kerulok en kepbe, de szivesen jatszok Derrickel. De az 1000 pontos kampany mecsnek prioritasa van. Szal Thall es Isir: en raerek fel5-tol. De utana is valszeg raerek es szivesen jatsziok Derrick ellen es ha kampanymeccsem sincs akkor meg meg inkabb . :nono: :felvon: .

Szia Bomli!

 

Én du. 5 -től játszom Kazadorral, után játsszunk egy 1500-2000 pts csatát! Mit szólsz?

 

Üdv:

Derrick

szerkesztette : Derrick
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Uruk-Hai
Kelt:
Kelt:
Uruk: holnap neked mikortól jó?

 

A szokásos 17:15-től.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bomli
Kelt:
Kelt:

Jo nekem 2250 pont lenne csak jo, en noralisna csak ennyi pontbol jatszom. Egyebkent Dark Elffel jvok. az 5ora jo

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Derrick
Kelt:
Kelt:

Szia!

 

Ok, 2250 pts. Spec kari kell vagy nem? Nekem tökmindegy.

5-kor kezdek Sanyival, utána tudunk jáccani.

 

D.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Zotyo
Kelt:
Kelt:

Szervusztok!

 

Úgy fest, 15:00-kor tudok nyitni. Ha nem jön közbe semmi.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Bala
Kelt:
Kelt:

Ha 6-7 körül lemennék egy 2500 pontos Lizardmen sereggel, játszana velem egy sokat tapasztalt, szabályokat oda vissza fújó emberke? :felvon: Szeretném az első klubos élményemet maradandóvá tenni, segítsetek pls. :nono:

 

Illetve mit kell fizetnem nem-klubtagként, hogy játszhassak?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Mesh
Kelt:
Kelt:
Ha 6-7 körül lemennék egy 2500 pontos Lizardmen sereggel, játszana velem egy sokat tapasztalt, szabályokat oda vissza fújó emberke? :felvon: Szeretném az első klubos élményemet maradandóvá tenni, segítsetek pls. :nono:

 

Illetve mit kell fizetnem nem-klubtagként, hogy játszhassak?

 

Ez jól hangzik! :lol:

Én szívesen jászok veled skavenekkel, bár keresztfiaimat istápoltam volna, de most derült ki, hogy holnap lesz a beiratkozás...

 

Ha nem akarsz klubtag lenni, akkor bérletet tusz venni 3e-ért, ezért cserébe 4 alkalommal játszhatsz nálunk.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Mesh
Kelt:
Kelt:

6 előtt szivesen játszanék Warmachine-t valakivel aki nagyjából tudja a szabályokat.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...