Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

Flame / főpróba


BePe

Ajánlott hozzászólások

BePe
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

nézzük meg alkalmasak vagytok-e ra...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt:

BePe, nem nyitnál esetleg egy ACSD-topikot is? Mert láttam, nem lehet csak úgy topikokat nyitni.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

elGabor
Kelt:
Kelt:

Szeptember elején ez elég bátor tett, de... talán beválik!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

BePe
Kelt:
Kelt:

majd ho vegen.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

sword
Kelt:
Kelt:

Noffene... végre visszakaptuk a wc-kulcsot...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Fonky_Family
Kelt:
Kelt:

Dejó, most annyit érünk el, hogy megint itt lesz a szidás nem pedig a többi topikban...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt:
Dejó, most annyit érünk el, hogy megint itt lesz a szidás nem pedig a többi topikban...

 

igen, a flém erre való, ne offolva gyalázzuk bele a lúzereket a földbe teljesen szétcseszve egy topikot, hanem erre van egy külön hely. Ez mért baj?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Sics
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

BePe, nem értem miért adtad vissza a régi kedvenc topicomat. Vénségedre kiveszett belőled még a rossz szándék is *, vagy mi a franc van?!

 

(*=userek szívatásában találélvezetet, a rendszergizdák zöméhez hasonlóan)

 

bye

Sics

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég the HUMAN TORCH
Kelt:
Kelt:
igen, a flém erre való, ne offolva gyalázzuk bele a lúzereket a földbe teljesen szétcseszve egy topikot, hanem erre van egy külön hely.

 

és te ennyire unatkozol?

vagy jól érzed magad attól, hogy gyalázkodsz ísmeretlenekkel?

nem értem mit erölködnek az emberek itt.

mi értelme a flame-nek?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt:
mi értelme a flame-nek?

 

tanulmányozd az archívumot, rá fosz jönni, mi értelme van a flémnek..

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég the HUMAN TORCH
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Na tudtam, hogy ez lesz a válasz.

Én a TE véleményedre vagyok kíváncsi, a te személyes álláspontodra. Vagy olyan nincs? Azt is el tudom olvasni valahol?

 

 

 

Szerinted ilyen névvel én ne tudnám mit jelent általánosságban ez a jelenség? Na? :szent:

 

szerkesztette : the HUMAN TORCH
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)
Na tudtam, hogy ez lesz a válasz.

Én a TE véleményedre vagyok kíváncsi, a te személyes álláspontodra. Vagy olyan nincs? Azt is el tudom olvasni valahol?

 

 

 

Szerinted ilyen névvel én ne tudnám mit jelent általánosságban ez a jelenség? Na? :szent:

 

ott lesz valahol a dzsumbujban, keresgélj. :lol:

 

A flém télleg arra való, hogy az eldurvuló vitákat az aktuális topik szétcseszése nélkül tegyük a helyére. Ha pedig a delikvens akivel már a fél fórum vitázik akkor esetleg el lehet lehet agyalni rajta, hogy kinek is van igaza, bár a szénné égetett (én önmagukat fölhergelt és kizárólag személyes véleményüket szajkózó, mindenki másra ívben szaró) kreténekkel nem sok mindent lehet kezdeni. Ezeket az egyéneket hivatott "helyretenni" a maga sajátos, verbális agresszióba hajló stílusával a flém. Ettől még érvek kellenek, nem szimpla anyázás. Ez a rövid véleményem.

szerkesztette : Orastes
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég the HUMAN TORCH
Kelt:
Kelt:

Értem. Köszönöm a választ, Orastes.

Bár szerintem ez az egész jobban hasonlít egy majomparádéra/boxzsákra, amin a feszültségüket kiélhetik az amúgy csendes és gátlásos geek bölcsészek és programozók. Majd figyelek, hogy így van-e? Jó? :szent:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

lenienn
Kelt:
Kelt:

the HUMAN TORCH,

 

asszem túl hamar ráébredsz, hogy mi az a flém.

tévedjek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

elGabor
Kelt:
Kelt:

the HUMAN TORCH: jó esetben szórakoztató boxzsák, ami levezeti a fórumon felgyülemlett agressziót, ahelyett, hogy passzív-agresszív viselkedésben jelenne meg. Katartikus, jót tesz a lelki egyensúlynak.

 

Halála, ha unalmas szófosók kezébe kerül. A stílustalan flém szellemi bűncselekmény.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Aleister
Kelt:
Kelt:

Don't feed the trolls! :szent:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Morryster
Kelt:
Kelt:
(OFF)Háát... ha ez így folytatódik, szvsz megint lakat kerül az ajtóra...(/OFF)
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Redguy
Kelt:
Kelt:

Istenem, nosztalgia.

 

 

Értem. Köszönöm a választ, Orastes.

Bár szerintem ez az egész jobban hasonlít egy majomparádéra/boxzsákra, amin a feszültségüket kiélhetik az amúgy csendes és gátlásos geek bölcsészek és programozók. Majd figyelek, hogy így van-e? Jó? :)

 

Bizony, ezzel a csendes, gátlásos, geek, bölcsész és/vagy programozó archetípusaként tökéletesen egyetértek. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

sword
Kelt:
Kelt:

Talán mégis jó volna visszakapni az ACSD-t. Elvégre ősz van, érnek a gyümölcsök...

 

lenienn: te kis tévedhetetlen :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt:
Bizony, ezzel a csendes, gátlásos, geek, bölcsész és/vagy programozó archetípusaként tökéletesen egyetértek. :)

 

:D és asszem fel tudnék még sorolni pár hozzád hasonló "archetipikus gíket" :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Lloth
Kelt:
Kelt:

http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=7481

 

the HUMAN TORCH itteni munkássága talán érdemes olvasásra. Ne legyen igazam, de félek, hamarosan megtudja élesben is, mi az a flame. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Morryster
Kelt:
Kelt:

http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=1492

 

Itten is alakít a gyerek. Hatásos skill... egyszerre számos helyen tud magából teljesen hülyét csinálni....

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Akosh
Kelt:
Kelt:

Ugyanmár.. Ezzel a névvel, ezzel a - szerencsétlenül ugyan, de mégis - megjátszott fülét befogó erőltetetten write only stílussal csakis provokátor lehet a csóka. Talán hiányolta már a flame-et.. Legalábbis én még bízom benne, hogy csak egy rossz alakítást látunk, és nem egy közöttünk járkáló zombi dobál minket megmaradt szürkeállománya cafatjaival.. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

sword
Kelt:
Kelt:

Fénykép, csomag... én szóltam...

(a hivatalos varnyú, aki mindig károg :) )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég the HUMAN TORCH
Kelt:
Kelt:
Fénykép, csomag... én szóltam...

 

szóltál? kifejtenéd nekem is, hogy mit akarsz ezzel?

 

A belinkelt dolgok valóban önmagukért beszélnek. hogy milyen korlátolt és hoki ez az rpg.hu-s csapat.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • strato zárolta ezt
vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...