Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

ACSD


BePe

Ajánlott hozzászólások

Kimmuriel
Kelt:
Kelt:

adamsly szépen berúgta a gólt az airsoft kapujába. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vlaszov
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Kimmuriel: amire te gondolsz, az négy hónapja történt. A jelölésed éppen ezért érvénytelen

szerkesztette : Vlaszov
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 4 héttel később...
Lord_Dzsuva
Kelt:
Kelt:

Dronner

 

Mert már megint kezdi a M.A.G.U.S. topicban. Természetesen Ő soha nem megy szembe a hivatalos verzióval, de az ezüstöt kivágta a vámpírok kapcsán. Valamint egy házi szabályra laza mozdulattal ráhúzta a „Hopp, nem, ezt hívják meglévő szabály kiterjesztésének/alkalmazásának.” dumát. A hivatalos könyvben nem valószínű, hogy következetlen lenne egy varázstárgy ha az több kiadást is megélt szinte csorbítatlanul. Kezd megint fejfájást okozni a csűrés csavarásával.

(Valamint lehet, hogy a „unatkozó melós” hozzáállása is nagy fokúan irritál.)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 7 hónappal később...
Hellguard666
Kelt:
Kelt:

Jelölném KLM-et, a Krán topicban folytatott remek érvrendszeréért, és szánalmas vergődéséért...

Hiszen mindenki hülye, csak ő a helikopter! :nono:

 

Krán

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Raon
Kelt:
Kelt:
Jelölném KLM-et, a Krán topicban folytatott remek érvrendszeréért, és szánalmas vergődéséért...

Hiszen mindenki hülye, csak ő a helikopter! :nono:

 

Krán

Üdv!

 

Hell, megelőztél. Bár ennek örülök, mert így nem az lesz a kifogás, hogy én indítottam magánháborút.

 

Az én jelöltem is KLM.

Az érveim triviálisan egyszerűek. A Nagyisten-padowan a mennyeknek trónusából osztja az észt, és nem fukarkodik az emlékezetes frankónmegmondásokkal. Ez alapban még nem baj, de ha az egyszeri ember a maga naiv módján visszakérdez, avagy magyarázatot kérne, akkor beindul a túlélő gépezet, és előbb jön a csúsztatás, terelés, hazudozás (a lényeg, hogy a látszat a mester fölényét mutassa!), aztán ha nagyon beborul a bili, jön a nagy kuss és a szelektív olvasás. Jula ebben a hozzászólásában remekül összeszedte a lényeget.

Én többször megpróbáltam vele erről egyeztetni, a bevett szabályok szerint még a flémre is átvittem az ügyet, hogy az úr lehetőséget kapjon az igaza bizonyítására. Nem élt vele.

 

Mit lehet tenni azzal a fórumozóval, aki egyértelműen f@szságokat művel, ámde következetesen elzárkózik a visszajelzések megértésétől?

Szerintem az ACSD díjat erre találták ki. Bízom abban, hogy ha megnyeri, akkor az elérheti célját, és átmegy az úr egomán erődítményén, hogy amit csinál, az finoman szólva nem oké.

Persze ne menjünk ennyire előre: majd majd kiderül, mások hogy látják ezt a dolgot.

 

üdv,

Raon

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Verpistike
Kelt:
Kelt:
***

Szerintem az ACSD díjat erre találták ki. Bízom abban, hogy ha megnyeri, akkor az elérheti célját, és átmegy az úr egomán erődítményén, hogy amit csinál, az finoman szólva nem oké.

Persze ne menjünk ennyire előre: majd majd kiderül, mások hogy látják ezt a dolgot.

 

üdv,

Raon

Csatlakozom.

KLM

 

ui: azért remélem, gyógyítható ez nála, nagyon úgy viselkedett, mint egy rossz CEO... ami súlyos tünetegyüttes. :nono:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt:

csak partvonalról ugatok be: KLM egyszer már kapott sapkát, sokat nem használt neki, szavazok én is: KLM

 

(mondjuk az ACSD azt még mindig nem minősíti asszem, hogy ha valami hazudik vagy csúsztat, KLM stílusa irritáló, ez tény)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

szuperferko
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Nem pofázni járok ide, csak olvasni, de ha nem is folyok bele a – parttalan – vitákba attól még látom, hogy ki, mennyi időt szán arra, hogy egy vitát értelmesen rendezzen, ne adj' Isten konszenzusra jusson a többiekkel, (tév)képzeteit revidiálja ha úgy adódik.

Az erre vonatkoztatott érték KLM esetében: 0, azaz nulla.

 

Jár neki az ACSD.

szerkesztette : szuperferko
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Dallasz
Kelt:
Kelt:

KLM

 

A szép hosszú, de semmitmondó hozzászólásaiért.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Morak
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

Már régóta nincs időm mindent elolvasni a fórumon, sőt, általában még rendes, hosszan tartó viták levezetésébe sem merek belevágni idő híján. Heti néhány alkalommal azonban van lehetőségem felnézni és bele-beleolvasni egy-egy topicba. Feltűnt, hogy KLM már megint beleszarik szinte mindegyikbe, és természetesen minden topicban ő, és csakis ő lehet az aki az ultimate igazságot írja, a többi fórumozó - valójában csak szerinte - nem ért a témához.

 

Már korábban is rendre belefutottam az ignore falba amit szinte mindig felépít maga köré, és gondoltam mások majd leszoktatják erről. Úgy látszik ez senkinek nem sikerült eddig amit sajnálok, mert nagyon rontja a fórum olvashatóságát a "tisztelt"* kolléga "munkássága".

 

A fentiek tükrében, és a legfrissebb ámokfutása miatt e havi jelöltem KLM.

 

 

*Anno belém kötött egy nyelvtannáci, hogy milyen alapon kötekszem amikor még azt sem tudom hogy a magyar nyelvben az idézőjelet hogy kell írni. Most leírom, hogy mindez azért van, mert a fórum alapból ezt a formátumot adja meg. :nono:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Blackjack
Kelt:
Kelt:

Üdv!

 

Jelöletem a Végső Igazság Egyetlen és Igaz Letéteményezettje és Prófétája:

 

KLM

 

Mindenki tudja, miért...

 

10teletem

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Cikornya
Kelt:
Kelt:

Én Dallaszra szavazok, mert nem lát túl a saját kis csövénél, baromságokkal érvel, lehetőleg úgy, hogy egyik szava ellentmondjon a másiknak, az egyetlen pozitív tualjdonsága, hogy ritkábban ír mint KLM :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Ardal
Kelt:
Kelt:

Én Judeára szavazok, mert szembeszált elgabor-ral teljesen értelmetlenül, pedig ő tényleg igen komoly és értelmes, hasznos tagja a közösségünknek. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Pixel_J
Kelt:
Kelt:

KLM. Durván tolja.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Jula
Kelt:
Kelt:

Jelöltem: KLM

 

Mert egy tömény gerincoszlop. :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Hellguard666
Kelt:
Kelt:

Cikornya, Ardal:

 

1. A jelölésetek akkor érvényes, ha a nevet kiemelitek félkövérrel. Hadd ne kelljen a szavazatszámlálónak emiatt szívnia!

2. Link az urak munkásságához?

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
elGabor
Kelt:
Kelt:

Hölgyeim és Uraim, a dicsőséges eredmények!

 

Ebben a hónapban ismét értékelhető számú jelölés érkezett, hogy a díj kiosztásra kerüljön - nem mintha a fórum vagy a díjazott sokat nyerne vele. Egy-egy szavazatot kapott Dallasz és Judea, de mivel mindkét voks szabálytalan (félkövér kiemelés nélküli) volt, a voks érvénytelen. Ahol tehát egyetlen érvényes jelölt van, ott egy a győztes (mondta volt Elaine Marley kormányzónő Melée szigetéről): KLM, a fórumok történetének eddig legtöbbször díjazott, de még nem bannolt kommunikációs csődje 10 (tíz) jelöléssel lett március bolondja. A díj nyertesének gratulálunk, de most már igazán megérthetné, hogy valami gáz lehet a fórumos szereplésével, ha olyan sok különböző emberben csapta ki a biztosítékot. Ismét.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 3 héttel később...
Vendég Judea
Kelt:
Kelt:

Nos igen látom volt egy szánalmas próbálkozás a befeketítésemre. elGabor, te hányszor nyerted el ezt a díjat? Gondolom még senki sem szavazott rád.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt:

ha valakivel bajod van akkor ne rinyálj hanem indokolj és szavazz. :asit:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Judea
Kelt:
Kelt:

Orestes mert indokolatlanul kritizál mindenkit.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Orastes
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

egy idevágó idézet a szabályzatból:

".. [Az ACSD] annak jár, aki az adott hónapban a legnagyobb hülyét csinálja magából. Nem annak, aki "valami csúnyát mondott, és ez engem felzaklat".

- Monyók

" :lol:

 

ps.

elGábor, kérlek könyveld. :asit:

 

szerk: a nickem még mindig Orastes, tehát a szavazat nem érvényes :D

szerkesztette : Orastes
Link a témához
Megosztás más oldalakon

Vendég Judea
Kelt:
Kelt:

Ez komoly :asit: , kissé nevetséges és gyerekes a játék. De legyen, bevállalom, még ha 10 fekete pontot írnak a nevemhez is, kapsz egy szabályos szavazatot: Orastes

 

Szerintem amúgy, elGabor meg tudja védeni magát, ha tudja nem kellenek kéretlen prókátorok.

 

Elnézést ha flémeletem a Flame topicban. :lol:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

elGabor
Kelt:
Kelt: (szerkesztett)

Mérsékelten kedves Judea,

 

nem tettem kísérletet a "befeketítésedre". Az ACSD-jelölésed (egy darab érvénytelen szavazat) valószínűleg inkább annak köszönhető, hogy más is unja a buta kötekedésedet. Kettő, bár érdeklődve olvasom a rólam, fórumos jelentőségemről és az általam kedvelt játékstílus hazai elterjedtségéről alkotott egyre fantasztikusabb tévképzeteidet, meg kell jegyeznem hogy nem velem van vitád hanem a saját magadban felépített rémekkel. Mivel eddigi találkozásainkkor semmiféle jelét nem mutattad annak, hogy legalább minimális mértékben hajlandó volnál távolabb látni a buta előítéleteiden és értelmezni a mindenki rendelkezésére álló alapinformációkat, én sem tartom fontosnak, hogy rád fecséreljem az időmet "befeketítéssel" vagy akárhogyan.

 

Üdv.

 

(ACSD-szavazatodat iktattam, Orastessel szemben az a véleményem, hogy elsőre is érvényes volt)

szerkesztette : elGabor
Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
elGabor
Kelt:
Kelt:

Hölgyeim és Uraim, íme a havi termés!

 

A hónapban egy jelölés érkezett be Orastesre, ami nem képvisel meggyőző fórumos támogatást. Ezúttal tehát az ACSD a kialakult szokásoknak megfelelően nem kerül kiosztásra. Jó lenne azt hinni, hogy azért, mert nincsenek közöttünk végletes hülyék; a jövő majd megerősít vagy rámcáfol. :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 évvel később...
  • BePe zárolta ezt
vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...